Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

petrokles1961

Z nami od: 14 kwietnia 2017 o 9:01
Ostatnio: 28 kwietnia 2017 o 15:35
Wiek: 60
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 25 (25 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1738
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Macron chce sankcji wobec Polski: – "Nie możemy tolerować kraju, który w UE rozgrywa różnice kosztów społecznych i narusza wszystkie zasady"
archiwum
Labnauer: – PO nie zaproponowała żadnej wizji Polski, żadnego planu dla Polski na czasy po PiS. Ich skok poparcia to tylko emocje wywołane przy okazji Tuska. Ale Schetyna to nie Tusk
archiwum
Ziemkiewicz: – Tusk usiłuje zrobić sobie pijar męczennika, bo wie, że Polacy lubią prześladowanych
archiwum
Według Ukraińskiego Centrum Analitycznego, do końca 2017 roku w Polsce będzie już 2 mln ukraińskich pracowników. – „W miastach są całe dzielnice, gdzie mieszkają nasi obywatele”.
archiwum
Marine Le Pen apeluje o natychmiastowe przywrócenie kontroli granicznych: – "Wzywam do przebudzenia tysiącletniej duszy naszego narodu"
archiwum
Cejrowski: – W wyborach prezydenckich we Francji zagłosowałbym na Marine Le Pen, bo chce przepędzić z kraju islamistów.
archiwum
Powstanie w getcie warszawskim – Trwało  4 dni. Potem to już była tylko rzeź...
archiwum
Witaj Ukochany Przywódco! –
archiwum
A śmieją się z "moherów"... –
archiwum
A śmiej ą się z "moherów"... –
archiwum
Komedianci powitalni –
archiwum
KOD-TUSK – Jeden diabeł...
archiwum
Twardy elektorat PO i Tuska – Pozazdrościć...
archiwum
Kardynał Walter Brandmüller wbrew toczącej niemiecki Kościół "poprawności " stawia sprawę jasno: – "Luter był heretykiem. Dobrze, że Kościół go ekskomunikował."
archiwum
Bp Andreas Laun: – Środowiska LGBT to „kobiety i mężczyźni z zaburzeniami”. Krótko i treściwie.
archiwum
Abp. Wiktor Skworc podczas uroczystej Mszy św. pontyfikalnej w Niedzielę Zmartwychwstania: – „Nie ma chrześcijan, katolików bez świętowania niedzielnej Eucharystii.”
archiwum
Alleluja! – Otrzyjcie już łzy płaczący, żale z serca wyzujcie. Wszyscy w Chrystusa wierzący, weselcie się, radujcie. Bo zmartwychwstał samowładnie, jak przepowiedział dokładnie. Alleluja, alleluja, niechaj zabrzmi: alleluja!
archiwum
Otrzyjcie już łzy płaczący, żale z serca wyzujcie. Wszyscy w Chrystusa wierzący, weselcie się, radujcie. Bo zmartwychwstał samowładnie, jak przepowiedział dokładnie. Alleluja, alleluja, niechaj zabrzmi: alleluja! –
archiwum – powód
Aleksander Dugin, filozof i doradca prezydenta Władimira Putina: – Rosja musi zniszczyć „kordon sanitarny”, utworzony z małych, gniewnych i historycznie nieodpowiedzialnych narodów i państw, z maniakalnymi roszczeniami i niewolniczym uzależnieniem od talassokratycznego Zachodu. W roli takiego „kordonu sanitarnego” tradycyjnie występuje Polska i kraje Europy Wschodniej… Zadaniem Eurazji jest to, aby ta bariera nie istniała
archiwum
Jan Olszewski: W Polsce obserwujemy działania agentury wpływu – „Pan minister Macierewicz pełni niezwykle ważną funkcję z punktu widzenia polityki obronnej, więc teraz uaktywniła się agentura wpływu. Myślę oczywiście o rosyjskiej agenturze wpływu, która nadal ma w Polsce silne przełożenia. Rosja będzie robiła wszystko, co tylko jest możliwe, żeby jego działania pokrzyżować.W chórze krytyków jest także opozycja. Mamy do czynienia z tak zwaną totalną opozycją. Zawsze w propagandzie radzieckiej, a teraz rosyjskiej, są ludzie, którzy odgrywają rolę pożytecznych idiotów.”