Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

perskieoko

1 / 3
perskieoko

[demot] Nie sądzę żeby w Polsce był jakikolwiek biskup, nie umoczony w ochronę sukienkowych pedofilów - taki zawód.

1 / 3
perskieoko

[demot] "S*xual relationships between humans and chimpanzees are fairly common in the region..." - ja pi3rdole! Co tam się odjaniepawla?!

0 / 0
perskieoko

[demot] Ludzie którzy odnieśli jakiś sukces, szybko zapominają o tym co tak naprawdę przyczyniło się do niego. I zaczynają snuć swoje opowieści o swoim heroizmie. Niewielu zauważa jak wiele czynników wpłynęło na bieg kariery - a tak zwykle jest.

-1 / 7
perskieoko

[demot] Jeśli ktoś myśli że nasi bohaterowie narodowi (ci od zdobywania niepodległości) znajdują uznanie w sąsiednich państwach, to znaczy że nie zna historii.

0 / 4
perskieoko

[demot] @Antyboanty Tak. Wujaszek Wania znany jest z miłości do ZSSR. Równie dobrze można nawoływać do nienawiści do Szwecji za ograbienie Polski w czasie potopu. O Niemcach nie wspomnę. Debili łatwo się napuszcza na obcych i innych.

12 / 14
perskieoko

[demot] No tak, jak on śmiał?! Za wjazd przed ciężarówkę należy się sroga kara - przecież to my, kierowcy ciężarówek jesteśmy prawowitymi użytkownikami dróg!

0 / 0
perskieoko

[demot] @rafik54321 Czy Ty nie zauważasz że piszesz o czym innym niż ja? Ja napisałem o motywacji do bycia "dobrym człowiekiem" (nie nagroda od kogoś innego, ale radość z bycia szlachetnym), a Ty piszesz o tym że ja nie wiem jak działa świat. Otóż ja wiem jakie mechanizmy są wbudowane w fundamenty tego świata (być może lepiej od Ciebie), ale mimo tego że nie ma wiele sprawiedliwości w życiu człowieka, nie zgadzam się dopasowywać do wredności istnienia. Przeczytaj książkę "Zdrowie psychiczne" praca zbiorowa pod redakcją Dąbrowskiego (nie pamiętam imienia), to zrozumiesz o czym piszę.

4 / 8
perskieoko

[demot] Zdaje się że nie potrafisz czytać takich wykresów. Ale nie martw się - nie Ty jeden.

-1 / 11
perskieoko

[demot] Jeżeli kiedykolwiek doszedłeś do wniosku że bycie miłym i ciężka praca jest po to aby zostać zauważonym przez inne osoby, to znaczy że nie dorosłeś. Te rzeczy robi się dla samego siebie, a nie dla innych.

-1 / 1
perskieoko

[demot] @Goretex Z Wujaszkiem Wanią nie ma co dyskutować na temat ZSRR, bo to jego młodzieńcza miłość.

3 / 5
perskieoko

[demot] Któremu Kaczyńskiemu Putin to proponował? Dla przypomnienia: umowa na budowę NS 1 podpisana została we wrześniu 2005. To rząd Buzka zrezygnował z udziału w tym przedsięwzięciu.

0 / 2
perskieoko

[demot] @agronomista Tu nie chodzi o przerzucanie winy, a o zmianę zwyczajów. Musi nastąpić powolna zmiana (szybka spowodowałaby ogromny kryzys gospodarczy) zwyczajów konsumentów - mniej konsumować, kupować produkty od lokalnych wytwórców, ograniczać zużycie energii itd. Obwinianie wielkich korporacji za wszelkie zło jest tym samym co obwinianie polityków za stan państwa; stan państwa zależy od całej populacji, a nie od kilku ludzi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10167 168 następna »