Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

perskieoko

Wstaliśmy z kolan, i teraz mamy własny - Polski Cyrk – Tamten był objazdowy, teraz mamy stacjonarny
Szczęście zawsze jest względne. – Twoje szczęście może być nieszczęściem innych.
Etyka wprowadzona przez Czarnka – Już wkrótce...
Dokąd zmierzamy? –
Zaopiekuj się, a przemiana cię zaskoczy. –
Glapiński wybrał się Menedżerem Roku – Gazeta Bankowa przyznała tytuł Menedżera Roku A. Glapińskiemu. Sęk w tym, że Glapiński zasiada w kapitule, która tę nagrodę przyznaje. Oprócz Glapińskiego w kapitule zasiada jedna trzecia Rady Polityki Pieniężnej, której przewodzi sam prezes NBP.
Kiedyś to było! –
-Na przykład moja żona znalazła sobie trzy posady! – Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej - przynajmniej niektórym.
Źródło: wpolityce.pl
Episkopat zdecydował, że nie przekaże kościelnych dokumentów państwowej komisji ds. pedofilii. Jedyne, na co na razie zgodził się episkopat, to przekazanie komisji informacji o ogólnych liczbach dotyczących przestępstw seksualnych - zebranych na podstawie dobrowolnych ankiet rozesłanych do biskupów – Łaskawcy, qrwa mać, ja pi3rdolę
Twarda odpowiedź premiera na zarzuty NIK –
Sądzę, że należałoby zbadać, czy Biblia nie obraża tych uczuć –
Źródło: wp.pl
Umberto był Eco zanim to stało się modne –
Rządowa pomoc dla przedsiębiorców –
To ja się pomodlę o zmianę rządu –  - Módlmy się o deszcz!- Módlmy się o ustanie deszczu!- Módlmy się o dobre zbiory!- Módlmy się o zdrowie Polaków!- Módlmy się o pomyślność Polski!
Agencja Pracy Orlen –
Męski punkt widzenia –  Wiele kobiet, żali się że musiałozrezygnować ze swoichzainteresowań, ze względu na dzieciTymczasem mężczyźni...
A wy? Też lubicie swoją pracę? –
Michał Dworczyk komentuje weekendowy najazd turystów na Zakopane. "Dla mnie to było zaskoczenie" – No faktycznie, kto by pomyślał!
Czy to nie dowód na powrót komuny? –
Zgłaszają się pierwsi chętni –
Źródło: The Walking Dead