Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

pawson25

Użytkownik otrzymał bana za: propagandowy troll, Punktów za komentarze: -1222
Ban wygasa: 2994-10-23 02:21:02

Ściana

archiwum
Bezkarność pani Lempart... – Dlaczego, pomimo obrazania funkcjonariuszy na służbie, podżegania do nienawiści i aktow przemocy na antenie radiowej ta pani dalej się cieszy wolnością? Może nie jest wcale takim buntownikiem a człowiekiem sterowanym przez służby podległe naczelnikowi państwa?
archiwum
Wrzucić dzisiaj do puszki, poczuć się dobrym człowiekiem i dobroczynność na ten rok mam z głowy... – Kto jeszcze tak ma?
archiwum
Już jutro 29. finał WOŚP... – ...Czyli opowieść o tym jak zebrać 0,19 % budżetu NFZ (186 mln zł ze  zbiórki  przy 97 288 mln NFZ) i jednocześnie sprzedać ludziom wrażenie, że bez Jurka polska służba zdrowia by nie istniała...Genialny marketing. Czapki z głów.
archiwum
Kompletnie pomijana kwestia... – Wiele chorób nie da się rozpoznać na etapie prenatalnym. Niektóre z nich np. niedorozwoje umysłowe ujawniają się na dalszym etapie życia np gdy dziecko ma 2 lata. Okazuje się, że nie potrafi siadać ani nauczyć się mówić. Z punktu widzenia życia kobiety jest to takie samo obciążenie jak np urodzenie dziecka z zespołem Downa. Co wówczas? Każdy mówi o aborcji ale co z ciężkimi chorobami, które ujawniają się później, po urodzeniu?
archiwum
Andrzej Duda odznaczył Georgette Mosbacher Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi RP – W październiku dowiedzieliśmy się, że Andrzej Duda chorował na Covid-19. Czy fakt odznaczenia pani Mosbacher może świadczyć o pocowidowych uszkodzeniach mózgu, o których wspominali naukowcy?
archiwum
U mnie dzisiaj tyle śniegu doj***lo, a u was? –
14 stycznia mija 2. rocznica śmierci prezydenta Gdańska, pana Pawła Adamowicza – Wszyscy podchodzą do tej śmierci bardzo emocjonalnie. Jeden z dominikanów kanonizował wręcz byłego prezydenta Gdańska, z kolei telewizja zarzucała  mu posiadanie 26 kont i liczne afery, wszyscy mówią o jego śmierci w kontekście hejtu i mowy nienawiści. Emocje są skrajne: od kanonizacji (nomen omen-pochowany został w katedrze)  po nienawiść. Kolega Adamowicza, pan Neumann powiedział na taśmach, że są  "twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach". Czy w ogóle w tej sprawie toczy lub toczył się jakiś proces, chociażby wyjaśniający? Czy w Polsce oprócz emocji można jeszcze cokolwiek ustalić, czy wszystko już ma charakter czysto polityczny?
archiwum
Kaja Godek zwyciężyła w plebiscycie na "biologiczną bzdurę roku" za wypowiedź o tym, że nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna. – Po głębszym zastanowieniu faktycznie coś w tym jest. Żaden ortopeda nie stwierdzi, że skolioza czy lordoza to jedna z orientacji kręgosłupa. Kręgosłup ma być esowato wygięty i każda inna jego ułożenie w przestrzeni  nie zostanie nazwane przez lekarza jedną z orientacji. Nikt nie neguje istnienia homoseksualizmu ale chyba dziecko rozumie, że z punktu widzenia płciowości i przedłużenia gatunku nie można mówić o równorzędnych "orientacjach". Może o to chodziło autorce...
Covid zabija polską klasę średnią- małych i średnich przedsiębiorców – Od kilku miesięcy przejeżdżam wieczorem obok znanej amerykańskiej restauracji. Z powodu zamknięcia gastronomii stacjonarnej, kolejki do drive-thru są tu do późnych godzin nocnych. Polskie restauracje świecą pustkami oferując jedynie zamówienia na wynos. Niegdyś kierownictwo PiS mówiło o powstaniu państwowego holdingu sklepów, teraz państwo chce stworzyć państwową sieć hoteli. Oczywiście na trupie upadającyh prywatnych biznesów. Ciekawe kiedy wrócą państwowe restauracje...Zmierzamy w stronę socjalizmu i duopolu państwowo-korporacyjnego
archiwum
Jak myślicie czy TK opublikuje wyrok dotyczący aborcji eugenicznej? – Pisiorki przez 6 lat nie interesowały się dziećmi poddawanymi aborcji eugenicznej. Zajęli się tym dopiero wtedy, kiedy zaczęli wprowadzać kolejne obostrzenia związane z pandemią. Dzięki temu skierowali uwagę ludu na kwestie aborcjyjne. Wielu uważa, że PiS jeszcze raz skorzysta z tej zaslony- przy publikacji wyroku. Co wtedy będą chceli przykryć?
archiwum – powód
Do wszystkich sceptyków szczepionki na Covid: Jeżeli człowiek nie wie co robić powinien zawsze patrzeć na mądrzejszych. – W Izraelu szczepi się codziennie 150 tys osób. Skoro oni to robią to po pierwsze nie ma się czego bać a po drugie na pewno jest to korzystne ;-).
archiwum
Wedle raportu granice wzrostu (raport Klubu rzymskiego) z 1972 roku, w roku 2020 miały wyczerpać się zasoby ropy naftowej. – Rok 2020 minął. To tylko przykład jak można ufać specjalistom i ich modelom. U was na stacji też da się zatankować?
archiwum
W Suwałkach mężczyzna rzucił w Trzaskowskiego butelką. Nie trafił. – Ciekawe co powiedzą o tym TVN i TVP w wieczornych wiadomościach...
21 czerwca 1942 roku w Tirat Cewi zanotowano temperaturę +53,9 °C – Jest to rekord temperatury powietrza na kontynencie azjatyckim. Globalne ocieplenie stara się od lat jak może, ale rekord temperatury nie został pobity. Podobnie w Polsce. Rekord temperatury pochodzi z 1921 roku
archiwum
"katolik" Hołownia – Dziwny ten Hołownia. Przez większość kojarzony jest jako katolik ale żaden z kandydatów na prezydenta nie atakuje Kościoła tak jak on. Nawet Biedroń. Domaga się zdejmowania krzyży- w końcu świeckie panstwo, dwa razy opuścił dominikański nowicjat a i tak przez wiekszosc kojarzony jest jako dziennikarz katolicki. Truskawka na torcie jest jego negowanie prawd wiary i twierdzenie, że na sądzie Bożym spotkamy krowy które zdjedlismy w ciągu życia.
archiwum
Tym Panom jest bardzo przykro, kiedy twierdzisz że komunizm to ideologia. – Komunizm to nie ideologia, to ludzie. Marks, Engels, Stalin czy Lenin to przecież ludzie z krwi i kości, którzy mieli swoje marzenia i pragnienia. Byli również prześladowani. Podobnie wcale nie ma ideologii LGBT a Andrzej powinien przeprosić :-).
Czarnoskóry wujek Benznika z loga producenta – Nie będzie już czarnoskórego rolnika - logo zniknie z produktów. Wszystko przez złe skojarzenia i walkę z rasizmem.Miejmy nadzieje ze ciasto Murzynek będzie wciąż w sprzedaży
archiwum
Donald Trump ma poklepać Dudę przed wyborami prezydenckimi w Polsce. – Jak myślicie? Czy mu to pomoże? Ile nas to będzie kosztować? Będziemy musieli kupić za to 10 dodatkowych samolotów czy przyjąć 1000 żołnierzy z Niemiec na utrzymanie?
archiwum
5 lat temu obiecałeś mi ujawnienie aneksu do raportu ws. WSI – Minęło 5 lat. Wylysialem ja wylasiales Ty. Gdzie aneks?
archiwum
Marzenia kiedyś i dziś... – 1962, Kennedy: Pod koniec tej dekady staniemy na Księżycu. 2018, Trzaskowski: Chce być pierwszym prezydentem Warszawy który udzieli ślubu parze homoseksualnej.