Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

parys18

Z nami od: 16 grudnia 2011 o 18:40
Ostatnio: 8 czerwca 2021 o 14:19
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 49
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 35 z 83 (48 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13779
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: -2
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
1577 kilometrów w 24 dni – Dokładnie 24 lata temu kaliski maratończyk Andrzej Jabłoński dobieg do Watykanu z zaproszeniem dla papieża do odwiedzenia Kalisza. W ciągu 26 dni pokonał 1577 kilometrów z Kalisza do Rzymu, biegnąc przez Polskę, Czechy, Austrię i Włochy. Jan Paweł II odwiedził najstarsze miasto w Polsce w czerwcu 1997 roku.
Policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Rowerzysta wydmuchał ponad 4,27 promila! – W dniu 11.05.2021 roku o godz. 17:30 w miejscowości Kuźnica Grabowska funkcjonariusze z grabowskiego komisariatu zauważyli i zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego tor jazdy drogą publiczną mógł świadczyć o tym, że znajduje się on pod wpływem alkoholu.W trakcie kontroli 31-letniego mieszkańca gm. Czajków poddano badaniu na trzeźwość. Wynik był imponujący i wynosił 4,27 promila! W uwagi na powyższe funkcjonariusze sporządzili dokumentację celem skierowania wniosku o ukaranie do sądu
Ten moment zbliża się nieuchronnie – "W wakacje miałem dwa razy rabat na piwo. Założyłem się z kelnerką w barze, że zapłacę bez użycia karty, telefonu i gotówki. I wygrałem. Implant jest wielkości agrafki, ale zostanie zmniejszony do rozmiarów ziarnka ryżu".
Pestkowy aniołku! Gdzie jesteś? – Poznań, ulica Fredry
archiwum

90. rocznica urodzin Krzysztofa Komedy (6 obrazków)

Nie każdy bohater nosi pelerynę – Piotr Zieliński kupił z własnych pieniędzy w powiecie ząbkowickim dwa budynki, wyremontował i przekształcił w domy dziecka pod stowarzyszeniem „Piotruś Pan” - od imienia zawodnika.Trafiają tam dzieci głównie z rodzin i związków patologicznych, dotkniętych problemem nadużywania alkoholu.Domami opiekują się rodzice Reprezentanta Polski, a Piotrek, gdy jest w kraju chętnie odwiedza placówkę i spędza z dziećmi wolne chwile. Dlaczego wiele osób o tym nie wiedziało? Ponieważ większość mediów woli opisywać tanie sensacje, a Zieliński zrobił to całkowicie bezinteresownie, nie szukając rozgłosu i blasku fleszy...
Okazja czyni złodzieja, także w lesie – Ukradł z lasu aparat fotograficzny tzw. fotopułapkę. Wpadł podczas kontroli drogowej Mowa o 49-latku, któremu policjanci z Witkowa przedstawili zarzut kradzieży.Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
archiwum
Wyprał kota w pralce! Jaka go powinna spotkać kara? – 27-letni mieszkaniec gminy Budzyń zabijał koty, a ich truchła wywieszał na balkonie. W taki sposób mężczyzna „opiekował” się zwierzętami, które przyjął do adopcji. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie.- Ustaliliśmy, że doszło do uśmiercenia 3 kotów. Ustaliliśmy również, że ten pan uśmiercił kotkę, którą umieścił w bębnie pralki, którą włączył. To niestety spowodowało śmierć kota. Ustaliliśmy także, i to jest objęte zarzutem, zdarzenie dotyczące kopnięcia i wyrzucenia kota z 2 piętra, z balkonu mieszkania, w którym mężczyzna ten mieszkał. Postępowanie zmierza do ustalenia wszelkich, ewentualnych zachowań niewłaściwych - mówi prok. Łukasz Wawrzyniak – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.
No pomyślcie sami... – 14 domów, 7 mieszkań i 3 dworki
archiwum
Jaki wniosek? Trzeba marzyć!!! – Rafał Piotr Brzoska (ur. 13 listopada 1977 w Raciborzu) – założyciel, współwłaściciel i prezes międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl; inwestor i mecenas start-upów.
archiwum
A ty co robiłeś w wieku 16 lat? – Wczoraj swój debiut w barwach Lecha Poznań zaliczył 16 letni Antoni Kozubal.
Madka szuka pomocy –  MariaPorady prawnePrzed chwilą · eWitam jestem matką mam jedną córkę i jestem bezrobotna aktualnie nie mam pracyutrzymywałam się z oszczędności,I mam pytanie czy jak mój brat ma dobrą firmę i zarabia bardzo dużo to czy mogę w jakiś sposóbpodać o alimenty jestem samotną matką9 Ty i 6 innych użytkownikówWrrKomentarz
archiwum

Praskie kapliczki

archiwum
Adamowicz 2.0 – Ktoś rozbił tablicę upamiętniająca zamordowanego śp. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, która znajduje się na ścianie przy wejściu do Centrum Aktywności Lokalnej w Ostrowie Wielkopolskim. Obok namalowano sprayem krzyż celtycki oraz przyklejono kartkę z pytaniem do prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek o to, gdzie jest pomnik Żołnierzy Wyklętych.
archiwum
Poznań – weekend nad Wartą...
Oto news dnia – Pierwszy raz w historii na terenie Nadleśnictwa Łopuchówko w Wielkopolsce pojawił się niecodzienny gość - ŻUBR. Żubr zmierza w kierunku południowym. Prawdopodobnie przyszedł z okolic Wałcza.Żubr przetrwał dzięki działaniom leśników  - od ponad 90 lat w Polsce trwa program ochrony żubra.
archiwum
Grafika z kotkiem – Mural z kotkiem pojawił się na elewacji bloku przy pl. Zwycięstwa w Pile.
archiwum
STOP piratom drogowym – Pomorscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 2-letnią Lenę. Kierująca sportowym mercedesem przekroczyła prędkość i nie miała uprawnień do kierowania.2-latka tak oczarowała policjantów, że kontrola drogowa zakończyła się wspólnym zdjęciem
archiwum
Calcio Storico – W Polsce ten sport jest znany od dziesięcioleci...
archiwum
Scrolluj dalej.... – .. tymczasem wczoraj w meczu Bayern Monachium - Arminia Bielefeld w drużynie gości zagrał Klos i Brunner!