Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

parys18

Z nami od: 16 grudnia 2011 o 18:40
Ostatnio: 12 marca 2023 o 15:43
Wiek: 40
Płeć: mężczyzna
Exp: 54
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 39 z 94 (55 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 14932
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: -11
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
Szydzicie z JP2? – Tak, kościół ma problem z pedofilami, ale nie macie pojęcia o tym, w jak paskudny i wyszukany sposób SB potrafiło fabrykować dowody i świadków. Nawet nie macie pojęcia o tym, że SB mocno działo w strukturach kościelnych - po aby kościół zdyskredytować. Kościół był największym zagrożeniem dla komuny, Wojtyła musiał być zniszczony i ONI robią to do dzisiaj! Nawet nie macie o tym pojęcia, jakie konsekwencje dla całej Polski był brak w 89 ustawy lustracyjnej, która eliminowałaby z życia każdego kto współpracował z reżimem. Poczytajcie sobie także o przeszłości pana Waltera i Wejcherta, którzy zakładali TVN i za czyje pieniądze. Dচার cacy mayory s
archiwum – powód
PSL nas uratuje! – Statki płyną do Polski, już wiemy pod jaką banderą! PSL i wszystko jasne! Dziękujemy Kosiniak Kamysz!
Źródło: własne
archiwum

Nazywają to festiwalem Ma'nene (10 obrazków)

Widzieliście? – Poczta Polska wznawia świadczenie usługi przyjmowania i doręczania przesyłek zawierających żywe ptaki.
archiwum
Niefortunnie telefon kobiety znajdował się w plecaku, który nosił mężczyzna... – Jeleniogórscy policjanci na szlakach turystycznych prowadzących na Śnieżkę poszukiwali 29-letniej turystyki ze Śląska. O pomoc w jej odnalezieniu poprosił zaniepokojony kolega, z którym wspólnie zdobywała Koronę Karkonoszy. Kobieta zniknęła przy wejściu na czerwony szlak. Mężczyzna szukał jej sam długi czas, ale te działania nie przyniosły efektu, dlatego o pomoc zwrócił się do funkcjonariuszy. Kobieta cała i zdrowa odnalazła się na Śnieżce.
archiwum
Polska biało-czerwoni! – Były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk zabrał głos ws. Odry.
Źródło: twitter
Chyba lepiej było PRZED –  Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk gouz. • 4, Kolejne tereny należące do TBS Wrocław - na wynajem systematycznie przechodzą metamorfozy Przykładem modernizacji podwórka jest m.in. inwestycja przy ul. Falzmanna, gdzie
Źródło: twitter
archiwum
Wjechał pod prąd na rondo na oczach policjantów! – Za kierownicą siedział 62-letni mężczyzna. O pouczeniu nie było mowy. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 250 zł i 5 punktów karnych.
W jakim wieku dowiedzieliście się, że płomień nie ma cienia? –
Kolego, wyciągnij wszystko z kieszeni i połóż na stół – Gorzowski policjant, starszy sierżant Dawid Olkiewicz nie ma sobie równych. Podczas Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc był najlepszy wśród służb mundurowych. Zawody zakończył z największym podniesionym ciężarem. Na sztandze było 255 kilogramów, które podniósł bez większych problemów.
archiwum
Typowy Łukasz –
archiwum
1577 kilometrów w 24 dni – Dokładnie 24 lata temu kaliski maratończyk Andrzej Jabłoński dobieg do Watykanu z zaproszeniem dla papieża do odwiedzenia Kalisza. W ciągu 26 dni pokonał 1577 kilometrów z Kalisza do Rzymu, biegnąc przez Polskę, Czechy, Austrię i Włochy. Jan Paweł II odwiedził najstarsze miasto w Polsce w czerwcu 1997 roku.
Policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Rowerzysta wydmuchał ponad 4,27 promila! – W dniu 11.05.2021 roku o godz. 17:30 w miejscowości Kuźnica Grabowska funkcjonariusze z grabowskiego komisariatu zauważyli i zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego tor jazdy drogą publiczną mógł świadczyć o tym, że znajduje się on pod wpływem alkoholu.W trakcie kontroli 31-letniego mieszkańca gm. Czajków poddano badaniu na trzeźwość. Wynik był imponujący i wynosił 4,27 promila! W uwagi na powyższe funkcjonariusze sporządzili dokumentację celem skierowania wniosku o ukaranie do sądu
Ten moment zbliża się nieuchronnie – "W wakacje miałem dwa razy rabat na piwo. Założyłem się z kelnerką w barze, że zapłacę bez użycia karty, telefonu i gotówki. I wygrałem. Implant jest wielkości agrafki, ale zostanie zmniejszony do rozmiarów ziarnka ryżu".
Pestkowy aniołku! Gdzie jesteś? – Poznań, ulica Fredry
archiwum

90. rocznica urodzin Krzysztofa Komedy (6 obrazków)

Nie każdy bohater nosi pelerynę – Piotr Zieliński kupił z własnych pieniędzy w powiecie ząbkowickim dwa budynki, wyremontował i przekształcił w domy dziecka pod stowarzyszeniem „Piotruś Pan” - od imienia zawodnika.Trafiają tam dzieci głównie z rodzin i związków patologicznych, dotkniętych problemem nadużywania alkoholu.Domami opiekują się rodzice Reprezentanta Polski, a Piotrek, gdy jest w kraju chętnie odwiedza placówkę i spędza z dziećmi wolne chwile. Dlaczego wiele osób o tym nie wiedziało? Ponieważ większość mediów woli opisywać tanie sensacje, a Zieliński zrobił to całkowicie bezinteresownie, nie szukając rozgłosu i blasku fleszy...
Okazja czyni złodzieja, także w lesie – Ukradł z lasu aparat fotograficzny tzw. fotopułapkę. Wpadł podczas kontroli drogowej Mowa o 49-latku, któremu policjanci z Witkowa przedstawili zarzut kradzieży.Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
archiwum
Wyprał kota w pralce! Jaka go powinna spotkać kara? – 27-letni mieszkaniec gminy Budzyń zabijał koty, a ich truchła wywieszał na balkonie. W taki sposób mężczyzna „opiekował” się zwierzętami, które przyjął do adopcji. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie.- Ustaliliśmy, że doszło do uśmiercenia 3 kotów. Ustaliliśmy również, że ten pan uśmiercił kotkę, którą umieścił w bębnie pralki, którą włączył. To niestety spowodowało śmierć kota. Ustaliliśmy także, i to jest objęte zarzutem, zdarzenie dotyczące kopnięcia i wyrzucenia kota z 2 piętra, z balkonu mieszkania, w którym mężczyzna ten mieszkał. Postępowanie zmierza do ustalenia wszelkich, ewentualnych zachowań niewłaściwych - mówi prok. Łukasz Wawrzyniak – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.
No pomyślcie sami... – 14 domów, 7 mieszkań i 3 dworki