Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

oy_gevalt

Z nami od: 7 grudnia 2018 o 10:35
Ostatnio: 23 stycznia 2021 o 16:10
Exp: 15
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 29 (29 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1893
  • Komentarzy: 581
  • Punktów za komentarze: 766
  • Obserwuje: 29 osób (pokaż demotywatory)
 
archiwum
Mało kto zwraca uwagę na problem tzw. globalnego ocieplenia. Jest się czego bać: jeszcze trochę i temperatura oraz CO2 osiągną poziomy krytyczne. – Jeśli będziemy działać szybko i zlikwidujemy polskie kopalnie węgla oraz wydamy edykty, by wulkany nie wybuchały, to uratujemy Planetę! Mało kto zwraca uwagę na problem tzw. globalnego ocieplenia. Jest się czego bać : jeszcze trochę i temperatura oraz CO2 osiągną poziomy krytyczne. – Jeśli będziemy działać szybko i zlikwidujemy polskie kopalnie węgla oraz wydamy edykty, by wulkany nie wybuchały, to uratujemy Planetę!
archiwum
Dlaczego Polacy to tacy pesymiści? – Prawie każdy narzeka na złe wyniki wyborów, które i tak niewiele znaczą. Zamiast tego można cieszyć się z tymczasowego zniknięcia z polskiej sceny politycznej osób, których nie lubimy (wg własnego uznania).
archiwum – powód
Konstanty Julian Gebert, ps. „Dawid Warszawski” – Polski psycholog żydowskiego pochodzenia, publicysta dziennika „Gazeta Wyborcza”. Proponuje dać temu panu Pulitzera za najbardziej obiektywny, rzetelny  i bijący prawda "artykuł" .
archiwum
Jesteśmy lewicą z jedną opcją... zrobić co ma być zrobione! Ale głowa do góry! Po czystce, jaką zrobimy, będziemy żyli w robotniczym raju wolnym od rasizmu, seksizmu, homofobii, transfobii, opresji... – ...  i najwidoczniej ludzi.
archiwum – powód
 – X: Skąd wiesz, że wszystkie szczepionki są bezpieczne?Y: Jestem prosty chłopak ze wsi.Nie wierzę w naukę. Za to wierzę w zabobony i czary.X: Słusznie. Szczepionki na pewno są bezpieczne...Y: Skąd wiesz?X: Bredzę.
archiwum
Skandale medycyny IV - Michael Reinstein (USA) – Psychiatra skazany na 9 miesięcy wiezienia oraz 120 godzin prac społecznych za przepisywanie leku pewnej firmy farmaceutycznej z zamian za korzyści majątkowe (2016). Musiał tez zapłacić odszkodowanie w wysokości $592000. Od firmy farmaceutycznej przyjął $600000. Wychodzi wiec $8000 na plus.
archiwum
Skandale medycyny III - Aleksander B. (Polska) – Dwa lata w zawieszeniu na trzy oraz 100 tys. zł odszkodowania. Taki wyrok usłyszał doktor, który w 2015 roku nieumyślnie wyciął pacjentowi zdrową, prawą nerkę zamiast lewej, która miała zmiany nowotworowe.
archiwum
Logika "pro-szczepionkowców":Osoby przeciwne szczepieniom to "oszołomy" i nie warto z nimi dyskutować, bo nie mają żadnych argumentów. – Powstaje kolejny demot pro-szczepionkowy (numer 4928324) - jak zwykle zdjęcie grobu. W komentarzach, o dziwo, padają jakieś mniej lub bardziej racjonalne argumenty "anty-szczepionkwców", które trudno obalić. Burza mózgów, co robić?!Pro-szczepionkowiec odpowiada skasowaniem tematu jako niewygodnego.
archiwum
Skandale medycyny II - Richard Paulus (USA) – Kardiolog skazany na 5 lat więzienia oraz $1.1 miliona w maju 2019. Przeprowadzał niepotrzebne zabiegi medyczne oraz fabrykował badania u przynajmniej 70 pacjentów.
archiwum
Skandale medycyny I - Farid Fata (USA) – Doktor, który otruł chemioterapią ponad 500 pacjentów celem uzyskania korzyści majątkowych. Mając przed sobą wizje deportacji i dożywotniego wiezienia przyznał się do winy. Skazany na 45 lat wiezienia w 2015 roku.
archiwum
Tak się robi historie... –
archiwum
Polska - pacjent, który od 30 lat cierpi na nowotwór złośliwy. –
archiwum – powód
Tęczowe lewactwo stara się wybrać swojego patrona. Zapomnieli o najważniejszym - Św. Judaszu, patronie konfidentów. –
archiwum
"Ratujmy" zdrowie Polaków. – Uwaga!!! W linku do filmu zawarte są argumenty merytoryczne. Mogą one powodować alergie u niektórych osób.Przed kliknięciem zapoznaj się z opinią lekarza bądź farmaceuty.
archiwum
Polskie sądy - centrum antypolonizmu. – Śmiać się czy płakać?
archiwum
Zamachowiec w Holandii - i już nie "zamach" a "incydent", nie "biały katolik" a "mężczyzna urodzony w Turcji" –
archiwum
Genialny wykład o polityce i nie do końca ekonomii... dla opornych. –
archiwum
PKP - Pedalskie Koleje Państwowe – Skandal! Wyrzucenie człowieka z pociągu za użycie słowa "pedał" w prywatnej rozmowie. Wizja świata wg Orwell'a materializuje się. Strach pomyśleć co będzie, jak naukowcy odkryją maszynę do czytania myśli.
archiwum
Winterhilfswerk - Niemiecka pomoc zimowa. – "Poprzez tak widoczne demonstracje nieustannie poruszamy sumienie naszego narodu i za każdym razem uświadamiamy wam, że należy uważać się za człowieka społeczności i nie unikać poświęceń." - A. Hitler, jeden z propagatorów "nowoczesnych" akcji charytatywnych.
archiwum
Wiosna - kiełbasa przedwyborcza. – Tyle tych smaczków w programie, że trudno wybrać najciekawszy.