Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

onlywoman

Z nami od: 28 czerwca 2011 o 22:47
Ostatnio: 11 października 2021 o 10:02
Wiek: 40
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 6 (5 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 964
 • Komentarzy: 90
 • Punktów za komentarze: 176
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Polska po wyjściu z Unii –
archiwum

Myśliwi zabili ciężarną sukę przed domem w Lublinie.

Myśliwi zabili ciężarną sukę przed domem w Lublinie. – Nie może tak być, że myśliwi strzelają do wszystkiego, co się rusza, jak do kaczek. Grupa z przywilejami, może warto ograniczyć możliwość polowań. Kiedyś myślistwo było potrzebne do zaspokajania głodu , ale dziś jedzenia nie brakuje, a zrobiła się z tego zabawa kosztem bólu i cierpienia, kosztem życia. Dość często dochodzi do wypadków, bo ktoś się pomylił, a może poczuł się po prostu bezkarny.
archiwum
Poznasz człowieka po czynach jego – W dobie epidemii ludzie się jednoczą. Robią sobie zakupy, wyprowadzają psy . Pracują w sklepach spożywczych i na produkcji jedzenia , środków czystości itp. Nie wspominając o służbach medycznych . Wielkie brawa i podziękowanie, za ich ciężką prace. A personelowi lotu przestańcie obrażać ludzi. Wracają rodziny z dziećmi bo dzieci nie zostawisz. Z Uk wracają bo boja się o swoje dzieci bo tam nic nie robią i nie mogą chronic swoich rodzin A czasem maja rodziców o których się martwią. Zachowujecie się jak rozpieszczone dzieci . Dzięki tej akcji nie będziecie w kryzysie jak inni ,bo zarabiacie i dzięki temu będziecie mieć prace . To jest zarówno pomoc ludziom jak pomoc tez waszym linią lotniczym .
archiwum
Gdzie jest Greta??? – Pierwsze 8 pozycjii to stan zagrożenie życia. Dlaczego tam Greta nie manifestuje swoich poglądów??? Nie zwalnia nas to z odpowiedzialności za dbanie o nasze środowisko, ale należy egzekawować to od wszystkich krajów. Powietrze to nie roślina, która rosnie w jednym kraju i nie bedzie jej w innym. Wiec nawet jak Europa zrobi wszystko co mozliwe , to i tak dalej będzie zle:\
archiwum
Najlepiej otworzyć granice, nie patrząc na konsekwencje... – Pomysł na uchodzców.....Odsyłać do kraju który wpuśćił lub zaprosił. Jeśli przyjachali do niemiec na zaproszenie niech tam zostaja, jeśli nie byli w niemczech tylko w grecji do grecji. Te państwa otworzyły swoje granice nie pytając innych panstw unii o zgodę, więc dlaczego wszystkie państwa mają brać odpowiedzialność . Moze warto by było zapytać ludzi mieszkających w tych krajach czy chcą zyć w ciagłym strachu o zycie i zdrowie ,bo ci uchodzcy się nie ucywilizuja. Oni uwazaja ze im się wszystko należy .
archiwum
Podstawowy problem uchodźców! – Jakaś chętna feministka? Powinniśmy pomagać uchodzcom .....

1