Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

olwap

3 / 3
olwap

[demot] Od dawna twierdziłem jedno - Polacy to zbyt głupi naród żeby żyło się u nas dostanie. Jesteśmy odważni, honorowi, potrafimy się zjednoczyć w ciężkich czasach - ale od zawsze byliśmy głupi. I nie mówię tu tylko o ostatnich 10-20 latach. Przez całą swoją historię popełniliśmy całą masę głupot, które sprawiły, że zamiast być europejskim mocarstwem (mieliśmy ku temu możliwości i okazje) jesteśmy CONAJWYŻEJ europejskim średniaczkiem. Zabory, czasy szlachty, liberum veto i można by tak wymieniać długo. Wszystko to wynikało z naiwności, zachłanności i generalnie głupoty naszych przodków. Autor demota mówi że wymienił by wszystkich i demot ma same "+". To dlaczego ci ludzie się tam w ogóle znaleźli? Sami się nie wybierają, ktoś (Polacy) ich od lat wybierają. Jak sobie Polak wybrał tak Polak ma. Niestety Polak jest za głupi i zbyt naiwny żeby miał dobrze/lepiej.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2018 o 22:32

0 / 0
olwap

[demot] To jest dość popularna praktyka wśród naszych lekkoatletów. Sofia nie jest jedyna. Marcin Lewandowski, Hołub, Święty, Angelika Ciochocka w Marynarce Wojennej. To na pewno nie jest przypadek, że tylu sportowców idzie oficjalnie do wojska. Mają dzięki temu spore przywileje potem. Lubię Sofię, to świetna dziewczyna ale nie wierzę żeby ci wszyscy lekkoatleci szli do wojska zawodowego z miłości do kraju. Idą bo mają taką możliwość i wiedzą, że będą mieli z tego korzyści. Taka jest prawda.

1 / 1
olwap

[demot] Wszystko jest kwestią priorytetów i pasji. Ja lubię sobie poćwiczyć ale nie wyobrażam sobie żebym miał spędzać 12 godzin dziennie poza domem. Tym bardziej jeśli miałbym rodzinę. Wolałbym zrobić sobie własną siłownie w domu. Ale ja jestem domatorem, rodzinnym. Kto inny może mieć inne spojrzenie na świat i jeśli ktoś to bardzo lubi to niech sobie żyje jak chce.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2018 o 22:41

13 / 15
olwap

[demot] @olmajti No i właśnie to mam na myśli. Jeżeli mam z kimś być to musi mi dana dziewczyna pasować pod każdym/pod wieloma względami. Nigdzie nie napisałem, że wygląd nie ma znaczenia - napisałem, tylko, że nie jest to dla mnie główne kryterium, którym się kieruje podczas oceny dziewczyny. Tylko, że ty wciskasz mi w usta coś czego nie miałem na myśli. Gdyby wygląd był dla mnie najważniejszy to interesowałyby mnie tylko laski 7/10 i wyżej, a to czy jest głupia czy mądra nie miałoby dla mnie większego znaczenia. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie - wolę mieć mądrą dziewczynę 4/10 niż głupią 10/10 - i dlatego powiedziałem, że wygląd nie jest najważniejszy. Spotykając mądrą, inteligentną, rozsądną dziewczynę jestem w stanie zaakceptować jej ewentualne niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym. Spotykając piękną dziewczynę nie jestem w stanie zaakceptować jej głupoty. Na tym polega różnica. Co do ostatniego zdania miałem na myśli to, że ciężko znaleźć obecnie dziewczynę, która jednocześnie jest ładna, mądra i nie zajęta.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 12:49

23 / 23
olwap

[demot] @olmajti Nie. Chodzi o to, że dziewczyna musi się choć trochę podobać, nie można być z kimś kto ci się kompletnie nie podoba fizycznie ale to nie znaczy, że każdy ma mieć partnerkę seksbombę. Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie wystarczy jak dziewczyna ma ładną naturalną buzie i ładne dziewczęce oczy - to chyba nie są jakieś specjalne wymagania i większość normalnych dziewczyn ten podpunkt spełnia. Gorzej z połączeniem ładnej buzi z aspektem emocjonalno-intelektualnym.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 10:33

5 / 11
olwap

[demot] Ten demot pokazuje jak zaślepione polityczną walką jest polskie społeczeństwo. Oglądałem zarówno "Listy do M" jak i "Planetę Singlii" i oba te filmy były całkiem dobre. Ale wy krytykujecie jego umiejętności aktorskie (przypominam, że Karolak jest zawodowym aktorem, ukończył PWST) bo on popierał PO, która jak wiadomo na demotach jest najbardziej znienawidzoną partią ze wszystkich. Gdyby De Niro albo Morgan Freeman byli Polakami i popierali PO to też mówilibyście że filmy z nimi to g..no? Mam wrażenie że tak bo Polacy to jeden z głupszych narodów na Świecie.

2 / 4
olwap

[demot] Przypominają mi się te różne programy, reklamy mające na celu pomagać najuboższym rodzinom. Dziwnym trafem 80% z nich zaczynało się: "Jesteśmy bezrobotnym małżeństwem, mamy ośmioro dzieci"

1 / 1
olwap

[demot] Taa... wielka miłość... Nie chcę nikogo oceniać ale jeśli po dwóch dniach już ze sobą jesteście to nie zdziw się jak za 2-3 tygodnie jakiś inny jej "pomoże naprawić rower" a ona do ciebie przyjdzie i powie ci: "Sorry ale nie możemy być już razem" Ale tak poza tym to szczęścia życzę :)

0 / 0
olwap

[demot] No właśnie coś tu jest nie tak. Jak 16-latek może jeździc samochodem, może ja się nie orientuje, wytłumaczy mi ktoś?

1