Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

naprawiaczlaptopow

Z nami od: 9 czerwca 2015 o 12:19
Ostatnio: 22 marca 2018 o 16:39
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 125
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 20 z 357 (337 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 33714
  • Komentarzy: 4276
  • Punktów za komentarze: 2868
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Lech Wałęsa: mszczą się na mojej rodzinie. Były prezydent skomentował areszt swojego wnuka, 21-letniego Dominika. - PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie, dlatego, że mnie nie mogą trafić

Lech Wałęsa: mszczą się na mojej rodzinie. Były prezydent skomentował areszt swojego wnuka, 21-letniego Dominika. - PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie, dlatego, że mnie nie mogą trafić – - Chłopak popełnił przestępstwo i musi za to odpowiedzieć, ale to młody gówniarz. Dopiero co został ojcem - bronił wnuka Wałęsa. - Kaucja została wpłacona i nie musiał dodatkowo zostać w areszcie.Po zatrzymaniu wnuka Wałęsa wpłacił za niego 10 tysięcy złotych kaucji. Prokuratura złożyła jednak zażalenie, a sąd przychylił się i uznał, że oskarżony spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie."Sąd odwoławczy uznał, że na obecnym etapie postępowania poręczenie majątkowe nie jest środkiem, który w należytym stopniu zabezpieczy jego tok. Sąd wskazał na grożącą podejrzanemu surową karę oraz obawę matactwa - bezprawnego wpływu na tok postępowania przygotowawczego" – możemy przeczytać w uzasadnieniu sądu.Oskarżonemu grozi do ośmiu lat więzienia za "sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym". Miał on prowadzić po alkoholu, a badania po zatrzymaniu wykazały niecałe dwa promile alkoholu.
archiwum

Minister finansów RPA: Wydrukujemy więcej pieniędzy i oddamy je bezrobotnym, aby położyć kres ubóstwu

Minister finansów RPA: Wydrukujemy więcej pieniędzy i oddamy je bezrobotnym, aby położyć kres ubóstwu – Co za mądry człowiek, że też nikt wcześniej na świecie na to nie wpadł, w myśl zasady najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze:)

Szef MSZ Niemiec: Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust

Szef MSZ Niemiec: Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust – Szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel zapewnił w sobotę w oświadczeniu, że Polska może być pewna, iż Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust i będą potępiać takie zafałszowania historii jak sformułowanie "polskie obozy koncentracyjne". Nie ma najmniejszej wątpliwości, jeśli chodzi o to, kto był odpowiedzialny za obozy koncentracyjne. To zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Jeśli byli pojedynczy kolaboranci, to oni nic tu nie zmieniają - dodał Gabriel
archiwum

...

... –
archiwum

Największy producent samochodów na świecie jest pod ostrzałem oskarżeń. Politycy oraz aktywiści na rzecz ochrony środowiska nie zostawiają na nim suchej nitki po tym jak wyciekły informacje o testach spalin na zwierzętach i ludziach.

Największy producent samochodów na świecie jest pod ostrzałem oskarżeń. Politycy oraz aktywiści na rzecz ochrony środowiska nie zostawiają na nim suchej nitki po tym jak wyciekły informacje o testach spalin na zwierzętach i ludziach. – Podczas badań które miały mieć miejsce w maju 2015 roku uczestnicy mieli oddychać spalinami przez kilka godzin. Niemiecka kanclerz, Angela Merkel wezwała firmę do ujawnienia pełnych informacji dotyczących badań, które miała zlecić EUGT - Europejska Grupa Badawcza ds. Środowiska i Zdrowia w Sektorze Transportu – powołana do życia przez Volkswagena, Daimlera oraz BMW.- Takich testów na małpach i ludziach nie da się uzasadnić etycznie w żaden sposób – mówi rzecznik kanclerz, Steffen Seibert.Motoryzacyjny gigant od dawna nie ma najlepszej prasy, po tym jak przyłapano go na manipulowaniu przy testach emisji spalin. Producent zaniżał wyniki by dobić do restrykcyjnych norm, podczas gdy jego samochody znacznie przekraczały je podczas użytkowania.
archiwum

Polski Jeniec Auschwitz Mówi Prawde o żydach!

Polski Jeniec Auschwitz Mówi Prawde o żydach! –
archiwum

Wygląda na to, że posłowie Nowoczesnej nie wiedzą gdzie są, kim są, po co są, co robią i dlaczego. Liderka partii, Katarzyna Lubnauer de facto zrobiła z nich na antenie Radia Zet idiotów. Jej tłumaczenia wywołały falę kpin i oburzenia internautów!

Wygląda na to, że posłowie Nowoczesnej nie wiedzą gdzie są, kim są, po co są, co robią i dlaczego. Liderka partii, Katarzyna Lubnauer de facto zrobiła z nich na antenie Radia Zet idiotów. Jej tłumaczenia wywołały falę kpin i oburzenia internautów! – Katarzyna Lubnauer była gościem programu „Gość Radia Zet”, prowadzonego przez Konrada Piaseckiego. Redaktor przez znaczną część rozmowy usiłował wycisnąć z przewodniczącej .N dlaczego właściwie jej posłowie nie zagłosowali za ustawą „Ratujmy Kobiety”.  To co usłyszał było niesamowicie kuriozalne: „My jesteśmy ugrupowaniem nowym i bardzo wielu posłów, nie mając doświadczeń w polityce, nie zdają sobie sprawy, że nie głosują za danym projektem, tylko za skierowaniem go do komisji”– powiedziała wreszcie.
archiwum

Niemiecki kanał dla dzieci promuje związek nieletniej Niemki z dorosłym Syryjczykiem [WIDEO]

Niemiecki kanał dla dzieci promuje związek nieletniej Niemki z dorosłym Syryjczykiem [WIDEO] – Niemiecki kanał telewizji publicznej KiKa skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 14 lat. Stacja powstała dzięki współpracy stacji ARD i ZDF 1 stycznia 1997 roku. Nadaje głównie seriale animowane i fabularne dla dzieci, a także magazyny własnej produkcji. W Polsce można odbierać program stacji dzięki odbiornikom satelitarnym skierowanym na Astrę a także niektórym telewizjom kablowym.
archiwum

...

... –
archiwum

...

... –
archiwum

Berliński Jarmark Bożonarodzeniowy

Berliński Jarmark Bożonarodzeniowy –
archiwum

27 grudnia 1944 roku rozpoczęto wysadzanie Pałacu Saskiego w powietrze

27 grudnia 1944 roku rozpoczęto wysadzanie Pałacu Saskiego w powietrze – W dniach 27-29 grudnia 1944 roku został wysadzony w powietrze przez Niemców Pałac Saski. Znajdował się on w rękach niemieckich od 1939 roku, kiedy Warszawa skapitulowała. Po upadku powstania warszawskiego, Niemcy zdecydowali o zburzeniu Pałacu. Po wojnie ówczesne władze nie zdecydowały się na jego odbudowanie.
archiwum

Wyszła na jaw wielka tajemnica byłego prezydenta Polski. Opinia publiczna w szoku

Wyszła na jaw wielka tajemnica byłego prezydenta Polski. Opinia publiczna w szoku – Ojciec Aleksandra Kwaśniewskiego był Żydem rosyjskim w stopniu pułkownika NKWD, „wcielony” w Polaka do organizowania nadzoru UB na terenach Pomorza Zachodniego i Północnego.
archiwum – powód

Lewacy śpiewają.

Lewacy śpiewają. –
archiwum

Tajna narada elity sędziowskiej z politykami PO w lipcowej batalii o sądy

Tajna narada elity sędziowskiej z politykami PO w lipcowej batalii o sądy –
archiwum

Uczestnik Marszu Niepodległości przedstawia wyjątkową historię ojca i pyta: „Kim jesteście, że mówicie na mnie faszysta?”

Uczestnik Marszu Niepodległości przedstawia wyjątkową historię ojca i pyta: „Kim jesteście, że mówicie na mnie faszysta?” – "Mój Ojciec po Kamp.Wrześniowej dostał się do sov. niewoli (skąd zbiegł).Krótko po tym dostał się w łapy Gestapo .Następnie Auschwitz .Przeżył ,,Marsz Śmierci,, , by zostać wyzwolonym w Dachau .Kim Wy jesteście że mowicie na mnie faszysta ? Kim? /Scyzor 62 lata "
archiwum

Tesco w ogniu krytyki, po tym jak w ich świątecznej reklamie pojawili się… muzułmanie

Tesco w ogniu krytyki, po tym jak w ich świątecznej reklamie pojawili się… muzułmanie – Tesco broni się po tym, jak spłynęła na nich krytyka za najnowszą reklamę świąteczną. Sieć marketów chciała pokazać, że każdy klient w ich sklepie jest równie mile widziany. W związku z tym w świątecznej reklamie pojawili się ludzie różni etnicznie i wyznaniowo. Byli czarni, biali, chrześcijanie, muzułmanie, sikhowie, homoseksualiści.
archiwum

Moja Fabia bardziej ekologiczna od Tesli Elona Muska – elektryki wcale nie są tak ekologiczne, jak je malują

Moja Fabia bardziej ekologiczna od Tesli Elona Muska – elektryki wcale nie są tak ekologiczne, jak je malują – Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Teraźniejszość jednak nie jest tak różowa zielona, jak ją malują fani Tesli. Okazuje się bowiem, że samochody elektryczne wcale nie są tak ekologiczne, jak się wszystkim wydaje.
archiwum

EPICKIE WPADKI POLICJI!

EPICKIE WPADKI POLICJI! –
archiwum

Piaśnica - miejsce uświęcone krwią tysięcy Polaków zamordowanych przez Niemców.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Piaśnica - miejsce uświęcone krwią tysięcy Polaków zamordowanych przez Niemców. – Dokładnie 78 lat temu, na przełomie X i XI 1939 roku, funkcjonariusze SS razem z niemiecką mniejszością z paramilitarnych oddziałów Selbstschutzu, zaczęli realizować plan eksterminacji polskiej inteligencji na Pomorzu. Do lasów piaśnickich w okolicy Wejherowa zwieziono od 12 do 14 tys. urzędników państwowych, nauczycieli, inżynierów czy lekarzy. Nieraz z całymi rodzinami. Przed egzekucjami Niemcy torturowali pojmanych Polaków. Małe dzieci były bestialsko zabijane poprzez rozbijanie ich główek o pnie drzew. Pamiętajmy o tych męczennikach.