Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nand82

Z nami od: 18 listopada 2018 o 10:17
Ostatnio: 21 marca 2019 o 19:48
Płeć: mężczyzna
Exp: 38
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 12 z 36 (24 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7608
  • Komentarzy: 1472
  • Punktów za komentarze: 305
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

"Putin 4.0" - doskonały dokument przedstawiający obecną Rosję pod rządami Putina

"Putin 4.0" -  doskonały dokument przedstawiający obecną Rosję pod rządami Putina – W dokumencie ukazane są wypowiedzi Rosjan - zwolenników i przeciwników obecnych władz Rosji i ich polityki. Przerażające jest to, jak zwolennicy putinowskiej władzy są wyprani rządowa propagandą. Do tego stopnia, że już ślepo popierają agresywne działania rządu. Film idealnie obrazuje dzisiejszą Rosję.
archiwum

A tak wyglądał dzisiaj osierocony Gdańsk...

A tak wyglądał dzisiaj osierocony Gdańsk... –
archiwum

Cejrowski o Rosji i Rosjanach

Cejrowski o Rosji i Rosjanach – Idol prawicy dobitnie o Rosji. Chociaż raz powiedział coś z sensem.
archiwum

Polski rock kiedyś Polski rock dzisiaj

Polski rock kiedyśPolski rock dzisiaj – Co poszło nie tak?
archiwum

Jest nadzieja na powrót dwóch niedziel handlowych w miesiącu

Jest nadzieja na powrót dwóch niedziel handlowych w miesiącu – I nie dlatego, że PiS się zlitował na Polakami, ale dlatego, że przez bezsensowny zakaz handlu traci poparcie. A może warto powrócić do dawnych zasad czyli wszystkich niedziel?

Ogon pierzastego dinozaura (prawdopodobnie Celurozaura) zatopiony w bursztynie 99 mln lat temu. Jedyne takie znalezisko na świecie

Ogon pierzastego dinozaura (prawdopodobnie Celurozaura) zatopiony w bursztynie 99 mln lat temu. Jedyne takie znalezisko na świecie – Czy czeka nas "Park Jurajski"?
archiwum

Naprawdę chcesz ostatecznie rozwiązać naszą kwestię?

Naprawdę chcesz ostatecznie rozwiązać naszą kwestię? –
archiwum

Termin "społeczeństwo informacyjne" nabiera nowego znaczenia...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Termin "społeczeństwo informacyjne" nabiera nowego znaczenia... –
archiwum

Voyagery 1 i 2 opuściły już Układ Słoneczny

Voyagery 1 i 2  opuściły już Układ Słoneczny – A co jeśli ktoś jednak je przechwyci? Czy rozsądne było tam umieszczanie tak szczegółowych informacji o ludzkości i Ziemi?
archiwum

Owsiak odchodzi z WOŚP po tragicznych wydarzeniach z Gdańska i zmasowanym hejcie

Owsiak odchodzi z WOŚP po tragicznych wydarzeniach z Gdańska i zmasowanym hejcie – Jednak czy powinien mimo wszystko rezygnować? Tym zachowaniem dał tylko kato-konserwowm jeszcze jeden dowód, że "hejtem można załatwić wszystkich". Dla nich hejt będzie teraz niczym odruch Pawłowa.
archiwum

Idole hejterów Owsiaka "odcinają kupony" po tragicznych wydarzeniach WOŚP w Gdańsku

Idole hejterów Owsiaka "odcinają kupony" po tragicznych wydarzeniach WOŚP w Gdańsku – Nawet teraz nie potrafią dać za wygraną i okazać resztek przyzwoitości. Wygląda na to, że na tzw. prawicy wydarzenia ostatnich dni to istna euforia. W końcu "wygrali" i Owsiak odszedł. Zresztą poczytajcie sami.
archiwum

"(...) abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi."

"(...) abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi." – - Księga Rodzaju (1,28)Co poszło nie tak?
archiwum

Pamiętacie?

Pamiętacie? – DzikAtak: 5Obrona: 4Obrażenia: 2-3Punkty życia: 15Szybkość: Bardzo dużaMorale: WysokieSzczęście: NormalneJednak czy to go uratuje?
archiwum

A tak wyobrażam sobie rosyjską "farmę troli" w Petersburgu

A tak wyobrażam sobie rosyjską "farmę troli" w Petersburgu –

A co jeśli wymyślą sobie, że teraz to my jesteśmy dla nich zagrożeniem?

A co jeśli wymyślą sobie, że teraz to my jesteśmy dla nich zagrożeniem? –
archiwum

A co jeśli Ci powiem, że ASF nie przedostał się do Polski przypadkiem?

A co jeśli Ci powiem, że ASF nie przedostał się do Polski przypadkiem? –
archiwum

Cześć. Słyszeliśmy, że chcesz się chować po krzakach i do nas strzelać, bo się boisz. A może miej choć raz tyle odwagi i spróbuj zabić nas gołymi rękami?

Cześć. Słyszeliśmy, że chcesz się chować po krzakach i do nas strzelać, bo się boisz. A może miej choć raz tyle odwagi i spróbuj zabić nas gołymi rękami? –

Najpierw przyszli i zaczęli wypierać nas z naszych siedlisk. Potem zaczęli na nas polować. Teraz twierdzą, że to my jesteśmy dla nich niebezpieczni, więc trzeba nas wszystkich wybić. Którego z naszych leśnych braci uznają za następne zagrożenie?

Najpierw przyszli i zaczęli wypierać nas z naszych siedlisk. Potem zaczęli na nas polować. Teraz twierdzą, że to my jesteśmy dla nich niebezpieczni, więc trzeba nas wszystkich wybić. Którego z naszych leśnych braci uznają za następne zagrożenie? –

Chodnik - specyficzna i elastyczna forma własności publiczno-prywatnej, gdzie podmiot własności zmienia się w zależności od sytuacji

Chodnik - specyficzna i elastyczna forma własności publiczno-prywatnej, gdzie podmiot własności zmienia się w zależności od sytuacji – Na przykład:Gdy chcesz na chodniku przed swoją posesją postawić stragan lub rusztowanie, chodnik w tym momencie jest własnością publiczną, za której użytkowanie miasto pobiera opłatę lub ewentualnie wystawia mandat za nielegalne wykorzystanie własności publicznej. Natomiast zimą, gdy trzeba zadbać o jego odśnieżenie i  posypanie piaskiem lub wypłacić odszkodowanie dla osoby, która się na nim przewróciła, chodnik automatycznie staje się własnością prywatną.

Odnoszę dziwne wrażenie, że u niektórych na osiedlu Nowy Rok zaczął się już tak ok. 22:00...

Odnoszę dziwne wrażenie, że u niektórych na osiedlu Nowy Rok zaczął się już tak ok. 22:00... –