Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

mudia

0 / 0
mudia

[demot] Polecam komiks "Cat Shit One", ale tam koty to Wietnamczycy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 stycznia 2022 o 9:56

0 / 0
mudia

[demot] @DAREKJP Zmyślone, albo mocno ubarwione. Która matka stała by w miejscu i czekała do momentu wykonania telefonu jeśli wcześniej jakiś obcy facet zaczął by "podnoszę wargę, oglądam zęby, badam oczy."?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2022 o 7:25

5 / 5
mudia

[demot] @robinatorek1234 1) Zgadzam się w pełni 2) Teleporady powinny zostać, ALE dla chętnych. Nie każdy i nie zawsze ma potrzebę do widzenia bezpośredniego z lekarzem. U mnie akurat zawsze pytają (rejestracja telefoniczna) jaki jest problem i czy chcę wizyty czy wystarczy teleporada. Wygodne w wielu przypadkach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2022 o 21:57

5 / 9
mudia

[demot] @KatzenKratzen Raczej konfederackie. Takie poglądy wyznają raczej konfederaci, prawda @Ciocia_Helenka?

4 / 14
mudia

[demot] Bo ten rząd nie ma jaj. Z jednej strony chce się przypodobać zwolennikom walki z Covid (wprowadzając różne przepisy i obostrzenia) a z drugiej nie zrazić jej przeciwników (dając przyzwolenie na ignorowanie ww. obostrzeń). Jedyne co osiąga to przyzwyczajanie Polaków, że można olewać prawo, bo i tak nie będzie egzekwowane. W sumie wszystko co robi to udaje że walczy z Covid a tak naprawdę czeka tylko do lata, żeby sytuacja poprawiła się sama z siebie. Wóz, albo przewóz panowie.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2022 o 15:58

1 / 1
mudia

[demot] Brawo nowy Thanosie! A teraz ruszaj na podbój świata (pornhuba) ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2022 o 9:43

11 / 11
mudia

[demot] Kolejnym krokiem będą kartki na te produktu - produkcja będzie nieopłacalna i się zmniejszy. Kiedyś już to przerabialiśmy. Człowiek może wyjść z komuny, ale komuna z (pewnych) ludzi nie wychodzi nigdy. Tak przy okazji Słowa Posła PiS Kazimierza Smolińskiego: "... i chcemy nawet wprowadzić ceny regulowane na podstawowe artykuły żywnościowe — dodał po chwili Smoliński, wywołując konsternację w studiu. - Na podstawowe artykuły żywnościowe: chleb, cukier, mąka, na takie rzeczy. (...) takie rozwiązanie też może być wprowadzone"

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2022 o 9:10

3 / 5
mudia

[demot] Jak mantrę będę powtarzał poniższe: Nie dyskutuję z tym czy słusznie usunięto ich profil czy też nie, ALE czy to nie Konfa jest za wolnością w biznesie? Jeśli PRYWATNA (tak, FB JEST prywatną firmą pomimo tego co cześć twierdzi) firma nie chce umieszczać u siebie ich postów, to dlaczego Konfa ma z tego powodu pretensje? Gdy "prawacki" drukarz nie chciał zrobić "lewackich" transparentów to brali jego stronę. Gdy "lewackie" FB blokuje "prawacką" Konfę, to krzyki i żal. Gdzie w tym konsekwencja? Pewnie zaraz będę minusowany (bez żadnego uzasadnienia), ale warto, żeby każdy proKonfa zastanowił się nad tym co napisałem zamiast bezmyślnie klikać w minus.

-1 / 9
mudia

[demot] "Johnny Deep [...] wywołał bardzo silne emocje u córki reżysera" - Przez łóżko do kariery? ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2022 o 6:30

0 / 0
mudia

[demot] @yankers Bawiłem się trochę w tzw ASG gdzie właśnie tak działają repliki. Jeśli tak miał działać ten pistolet, jak opisujesz, to stawiam na to, ze jest to nieudany projekt. Z chęcią jednak przeczytał bym coś więcej, więc jeśli masz jakiegoś linka to podrzuć :)

1 / 1
mudia

[demot] Całe zastępy "kucharzy", a żaden nie zauważył, że ten makaron je się "Al dente" ;)

35 / 35
mudia

[demot] A co na to odpowiada sam "zainteresowany" Jarosław Kaczyński? "Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne!" Warszawa, 19 lipca 2006 jakby ktoś nie pamiętał :)

2 / 4
mudia

[demot] @kondon Czy FB jest światowym monopolistą to można dyskutować, bo jest wiele SM rozwijających się bardzo dynamicznie o mocno podgryzających pozycję FB. Jednak to, ze FB jest prywatną firmą nie podlega żadnej dyskusji. Zgadzam się jednak z tym, że regulacje dla mediów opiniotwórczych powinny być wprowadzone.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2022 o 10:30

2 / 8
mudia

[demot] Nie dyskutuję z tym czy słusznie usunięto ich profil czy też nie, ALE czy to nie Konfa jest za wolnością w biznesie? Jeśli PRYWATNA (tak, FB JEST prywatną firmą pomimo tego co cześć twierdzi) firma nie chce umieszczać u siebie ich postów, to dlaczego Konfa ma z tego powodu pretensje? Gdy "prawacki" drukarz nie chciał zrobić "lewackich" transparentów to brali jego stronę. Gdy "lewackie" FB blokuje "prawacką" Konfę, to krzyki i żal. Gdzie w tym konsekwencja? Pewnie zaraz będę minusowany (bez żadnego uzasadnienia), ale warto, żeby każdy proKonfa zastanowił się nad tym co napisałem zamiast bezmyślnie klikać w minus.

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2022 o 11:07

1 / 3
mudia

[demot] A ten pistolet to nie jest jakaś ściema, albo nieudany projekt? Taki pocisk raczej nie wytrzymał by wystrzału, który miałby energię wystarczającą do przebicia ubrania. Poza tym jak miałby działać pistolet "elektryczny"? Ktoś ma więcej info na temat tej ciekawostki?

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2022 o 8:01

0 / 0
mudia

[demot] Bo Japończycy to naród, w którym jednostka nie myśli tylko o sobie. Takie rzucenie się pod pociąg spowodowało by postój składu, problemy przewoźnika i masowe spóźnienia do pracy - czyli rodzina samobójcy okryta by została "hańbą" ;)

3 / 3
mudia

[demot] 2k10 i wyszło... Wyższa Klasa Wyższa! Cholera, ale podatek zapłacę. Nici ze zbroi ze skóry smoka :/

3 / 3
mudia

[demot] W Szklarskiej Porębie, na przeciwko Groty Czerniawa, jest nieduży sklepik spożywczy. Właściciel taż wystawia swojego pieska, aby ten pogapił się przez szybę :)

10 / 12
mudia

[demot] To jest straszne, co zaczyna przypominać czasy głębokiej komuny, gdy ludzie nie mogli mówić wbrew linii partii.

6 / 6
mudia

[demot] Oj, komuś się śni po nocach tytuł "Pierwszego Sekretarza" PZPR (Polskiej Zjednoczonej Partii Rozdawniczej)

2 / 4
mudia

[demot] @Adamowitch94 Warto pamiętać, że Konfederacja też stronniczo przedstawia liczby. Krzyczą o kosztach jakie ponosiły, coś tam mruknął o kasie jaką dostajemy (muszą bo to wszyscy o tym wiedzą), ale słowem nie wspominają o zyskać pośrednich - z dostępu do unijnego rynku i możliwości łatwego handlu. Nie chcę wchodzić w dyskusję "warto/nie warto być w UE", ale zwracam uwagę, ze wszyscy przedstawiają stronniczy przekaz - Konfederacja nie jest wyjątkiem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10106 107 następna »