Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

mkowal78

1 / 1
mkowal78

[demot] Obawiam się, że przy masowym zastosowaniu takiego ustrojstwa zabrakłoby prądu.

3 / 7
mkowal78

[demot] Start historii 17 marca, minął miesiąc. Więc opierając się na tym jak w mediach i poszczególne osoby opisują zarządzanie szpitali, niedobór sprzętu, środków itd., jaki straszny jest ten wirus. Ogólnie dramat, tragedia, niekompetencja i wszystko co najgorsze, to patrząc na opisaną historię w Grójcu: cały Grójec powinien być zarażony, ze szpitali powinien wyjeżdżać karawan jeden za drugim. Jakoś dziwnie ten tragiczny obraz przedstawiany przez media i wiele osób nie bardzo pasuje do rzeczywistości.

1 / 7
mkowal78

[demot] @stypson "Czy widziałeś kiedyś, by w Hiszpanii lodowisko zamieniano na kostnicę dla ofiar chorób serca, albo ofiar wypadków? A może widziłeś wcześniej, jak wojsko we Włoszech wywozi ofiary chorób układu krążenia i wypadków, bo kostnice komunalne nie dają rady? Wnioski?" Wniosek jest prosty. W poprzednim roku np. we Włoszech umierało dziennie ok. 1800 osób, kostnice wyrabiały, problemu z ciałami nie było. Wiesz dlaczego ?? Bo w poprzednim roku, jak ktoś umierał, to rodzina odbierała ciało, robiła pogrzeb i po sprawie. Teraz rodzina nie może odebrać ciała, musi czekać, ciało musi zostać najpierw skremowane, a że krematoriów nie ma za dużo to zrobił się zator. Btw. a co do danych, to zobacz też ile zgonów jest zaliczone, jako spowodowane przez koronawirusa, a pacjent zmarł z innych przyczyn

1 / 7
mkowal78

[demot] @tomek_s Komuchom i homosovieticus tego nie wytłumaczysz. Oni zawsze lepiej wiedzą na co ktoś ma wydawać swoje pieniądze. A najciekawsze jest to ci sami krzykacze co domagają się żeby Bezos coś sfinansował, sami nawet 10zł nie dołożą.

0 / 2
mkowal78

[demot] @7th_Heaven "Mi nie chodzi o porównywanie socjalów tylko o to, żeby pokazać, że sam fakt istnienia socjallu nie jest z gruntu zły, zła jest polityka która tym rozporządza, jest źle pomyślana" I właśnie tu się mylisz, socjal jest zły. Zabieranie Tobie pieniędzy i oddawanie ich mi, nie jest dobre. Socjal jak już ma być to tylko dla chorych.

1 / 1
mkowal78

[demot] @BillBrown Już nawet nie chodzi o znajomości tylko brak chętnych do pracy i zatrudnianie byle kogo.

2 / 4
mkowal78

[demot] @turbulence Patrząc na sylwetki 9-12, a na pewno na 11 i 12 to mózg nie jest na swoim miejscu.

2 / 4
mkowal78

[demot] @rz_in_tfi To w takim razie wikipedia to portal z dowcipami. "Głównym założeniem lewicy jest dążenie do WOLNOŚCI" dowcip dnia :)

1 / 1
mkowal78

[demot] Do wszystkich oburzonych! Chcecie pomagać to pomagajcie też przy organizacji. Zmuszanie kogoś do płacenia na takie coś (pomijając czy akcja jest dobra/zła) jest zwyczajnym złodziejstwem, a nie pomocą.

3 / 3
mkowal78

[demot] @pawelkolodziej Bardziej do psychiatry z tym, bo trzeba mieć coś z głową nie tak, żeby w takiej firmie się zatrudniać. Właściciel tej firmy tak samo.

1 / 1
mkowal78

[demot] @bromba_2k Bo "Ci" przez grzeczność z wielkiej litery. A keynes za rozpieprzanie gospodarki nie zasługuje na pisanie z wielkiej litery. PS. Zdaję sobie sprawę, że to jest błąd ortograficzny

6 / 6
mkowal78

[demot] @czacknoris Dokładnie tak. @polm84 zainwestuj w słownik ortograficzny, bo aż oczy bolą jak się czyta co piszesz. Albo przynajmniej popraw wyrazy, które przeglądarka Ci zaznaczy podkreśleniem.

8 / 24
mkowal78

[demot] Uroki socjalizmu. Dodać do tego należy, że cały świat podąża za keynesem, nasze rządy podporządkowują się bankom centralnym. A największym problemem obecnego świata jest to, że Ci którzy rządzą bankami centralnymi mają władzę absolutną. https://independenttrader.pl/w-co-graja-banki-centralne.html

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2019 o 9:02

41 / 45
mkowal78

[demot] @andrzej0279 Od ponad 4 lat ciągle się mówi o tych winach Tuska, a ja nigdzie nie mogę ich kupić.

2 / 4
mkowal78

[demot] A u nas by było tylko narzekanie, że dlaczego ja mam mniej, on ma więcej, ja więcej robiłem, on miał 2 tygodnie urlopu, a ja cały czas pracowałem, szef ch...j bo jak ma tyle kasy, że daje premie to mógł każdemu dać po równo, tyle co największa premia, etc.

1 / 1
mkowal78

[demot] @thepol "- Obniżał pensje, - wydłużał czasu pracy," Wg Ciebie to są działania prawicowe?? Przecież to są rzeczy które lewica uważa za swój obowiązek, czyli regulowanie wszelkich umów między pracodawcą, a pracownikiem. Chyba, że wg Ciebie jak ustawią się zmniejsza pensję to jest to prawicowe, jak ustawą zwiększa pensję to już jest to lewicowe.

0 / 2
mkowal78

[demot] @Kapitan_Stefan "wiara w Boga zawsze opiera się na jakichś przesłankach i różnych argumentach" przekonaj mnie, podaj argumenty ?? "Słowo „wiara” ma zatem dwa odmienne znaczenia, lecz w tym zdaniu jest użyte tylko w jednym, utożsamionym znaczeniu" Nie, nie ma dwóch znaczeń. " bo jest na tyle wysoki i pozwala mi najpierw zasięgnąć nieco wiedzy zanim cokolwiek napiszę" to proszę zasięgnij wiedzy, dowodów, a nie wypisuj tego co się tobie wydaje

1 / 3
mkowal78

[demot] @Kapitan_Stefan Zabawny jesteś, chociaż to jest bardziej smutne niż zabawne. W praktycznie każdym komentarzu robisz ku..wę z logiki i masz czelność pouczać innych co to jest logika. "Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu i referatu brak" masz rację, żeby tobie coś wytłumaczyć to i referatu braknie. PS. "Gdybyś spadł z poziomu swojego ego na poziom IQ, to byś się zabił."

0 / 2
mkowal78

[demot] Pomijając niewielki odsetek tych co mają rzeczywiście prze..ne w życiu nie ze swojej winy, to takie napisy robią łajzy, które zamiast się wziąć za siebie, to narzekają na wszystko i wszystkich, i dziwią się, że od narzekania i życie się nie zmienia.

4 / 8
mkowal78

[demot] @daclaw @edzsledz Wg mnie trzeba zwrócić uwagę na to, że nie tylko w Polsce mamy inflację, w innych krajach też jest inflacja. Do tego dochodzi problem brexitu jeśli chodzi o funta, cena ropy też ma wpływ na wartość dolara, a euro mają też biedniejsze kraje od Polski. Jest cała masa zależności, nie tylko inflacja.

1 2 3 4 następna »