Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

microbid

Z nami od: 29 listopada 2013 o 9:23
Ostatnio: 17 stycznia 2017 o 17:15
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 97 (95 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3838
  • Komentarzy: 86
  • Punktów za komentarze: 71
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Bezkarnie

Bezkarnie – Zostań powołany do krzewienia miłosierdzia oraz ujawniaj światu żeś piewca tolerancji. Siej nienawiść i wylewaj swoje gorzkie żale, bo ludzie nie podzielający twoich przekonań nie są karani za swoje poglądy. Podwójne samozaoranie.Krzysztof Charamsa z drżącymi ze wściekłości nozdrzami, szczęką i rękoma aż pięciokrotnie domaga się kar.Człowiek bardzo pogubiony albo bardzo zły aktorzyna. Bezkarnie – Zostań powołany do krzewienia miłosierdzia oraz ujawniaj światu żeś piewca tolerancji. Siej nienawiść i wylewaj swoje gorzkie żale, bo ludzie nie podzielający twoich przekonań nie są karani za swoje poglądy. Podwójne samozaoranie.  Krzysztof Charamsa z drżącymi ze wściekłości nozdrzami, szczęką i rękoma aż pięciokrotnie domaga się kar.  Człowiek bardzo pogubiony albo bardzo zły aktorzyna.
archiwum

Cywilizacjologia

Cywilizacjologia – 8 par wykluczających się abstraktów, które mają wpływ na organizację życia zbiorowego wg cywilizacjologa Feliksa Konecznego
archiwum

Zasady oceny informacji w systemach sterowania

Zasady oceny informacji w systemach sterowania – Józef Kossecki, Metacybernetyka, 2005
archiwum

Ujadacz ze szczujni

Ujadacz ze szczujni – Rafał Kalukin, ujadacz ze szczujni Tomasza Lisa, nieświadomie złożył samokrytykę na łamach pisma
archiwum

Wiarygodność Newsweeka na jednym obrazku

Wiarygodność Newsweeka na jednym obrazku – Najszczęśliwszy region świata to Afryka, gdzie aż 83 proc. mieszkańców deklaruje zadowolenie ze swojego życia - pisze szef działu Peryskop, Paweł Szaniawski.Kraje oznaczone na mapie kolorem białym nie brały udziału w badaniu...
archiwum

Tęczowa para składa reklamację

Tęczowa para składa reklamację – Jennifer Cramblett i jej partnerka Amanda Zinkon pozywały bank spermy za niewywiązanie się z umowy. Zapłaciły za białą dziewczynkę, a dostały czarną.
archiwum

Czy Jan Hartman ukrywa przestępców?

Czy Jan Hartman ukrywa przestępców? – Jan Hartman stwierdził (na jakiej podstawie?), że dzięki kazirodztwu można znacząco poprawić więzi w rodzinie. Czy tym nie powinna zająć się prokuratura? Jan Hartman, jak przystało na człowieka nauki, który walczy z zabobonami i przesądami, raczej nie wygłasza twierdzeń na podstawie wymysłów, a kazirodztwo jest przestępstwem.Artykuł. 201 Kodeksu karnego: Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
archiwum – powód

Dekolonizacja byłego ZSRR

Dekolonizacja byłego ZSRR – "Życzylibyśmy sobie, by dekolonizacja dawnego ZSRR miała bardziej gładki przebieg" ~Radzio SikorskiNa zdjęciu Inna zabita 2 czerwca w Ługańsku w wyniku nalotów na miasto dokonanych przez armię ukraińską.
archiwum – powód

Dekolonizacja byłego ZSRR

Dekolonizacja byłego ZSRR – "Życzylibyśmy sobie, by dekolonizacja dawnego ZSRR miała bardziej gładki przebieg" ~Radzio SikorskiNa zdjęciu Krystyna ze swoją córeczką Kirą zabite 27 lipca w Gorłówce w wyniku ostrzału miasta przez armię ukraińską.
archiwum

Łubu dubu na sPOntanie

Łubu dubu na sPOntanie – Rada dla Kingi Gajewskiej oraz Stowarzyszenia "Młodych Demagogów". Gdy wasz Umiłowany Przywódca, PDT, będzie opuszczał Polskę 1 grudnia, aby przejąć nic nieznaczącą, ale suto płatną posadkę zagajacza, otrzymaną w nagrodę za 7 lat niekłopotliwych rządów, to podczas ustawki odpuście sobie padanie na glebę i rwanie włosów z głowy z rozpaczy. Rzewne łzy oraz gromadne postękiwania będą wystarczająco żenujące, aby wszystkim Polakom szczęki poopadały.
archiwum

Renata Kim z Newsweeka

Renata Kim z Newsweeka – Dziennikarka Newsweeka, Renata Kim, o wykorzystywaniu przez urzędników stanowisk i pieniędzy podatników dla własnych celów. Tacy ludzie pracują w biuletynie rządowym redaktora \nTomasza Lisa. Order od prezydenta zapewniony.
archiwum – powód

Ukraiński oficer Włodzimierz Rubań o "terrorystach Putina"

Ukraiński oficer Włodzimierz Rubań o "terrorystach Putina" – "Tam są ludzie, z którymi staliśmy na Majdanie. Tam są oficerowie, tam weterani wojny afgańskiej, z którymi protestowaliśmy przeciwko Janukowyczowi"\n\n"Oni zdecydowali iść do końca. Im nie wystarcza, że obalono Janukowycza, im są potrzebne realne zmiany. A większość rzeczy, których żądają – to to samo, co głoszono na Majdanie."\n\n"W Donbasie nie ma rosyjskich wojsk, to ukraińska wojna domowa"
archiwum

Ukraińcy neobolszewikami?

Ukraińcy neobolszewikami? – Euromajdan donosi o pomalowaniu w barwy ukraińskiej flagi symbolu najbardziej zbrodniczego totalitaryzmu w dziejach świata.
archiwum

7 lat rządów PO a jutro coraz bardziej niepewne

7 lat rządów POa jutro coraz bardziej niepewne – 7 lat ich nierządów sprowadziło na Polskę tak wiele zagrożeń, że nawet jej członki zaczynają mówić o potrzebie bezpieczeństwa. Kampania strachu nie słabnie.\n\nArgumentum ad metum – odwołanie do strachu, fałszywe rozumowanie w którym osoba próbuje zdobyć poparcie dla jakiegoś zamysłu poprzez podstępne wywoływanie poczucia zagrożenia oraz uprzedzeń do swoich przeciwników, np. "Jeśli nie podpiszecie porozumienia to wszyscy zginiecie!" -  Radzio Sikorski podczas "noblowskich" negocjacji w Kijowie, które poprzedziły rozlew krwi na Majdanie i wybuch wojny domowej na Ukrainie.\n\nMoże najwyższa pora wysłać tych nieudaczników na śmietnik historii?
archiwum

Antyrosyjska propaganda

Antyrosyjska propaganda – 14 sierpnia 2014 serwisy dezinformacyjne donosiły o pustych półkach w Rosji z powodu embarga. Czy jest tak źle jak przedstawił to np. Onet.pl? Chyba nie, skoro co najmniej w 3ech przypadkach posłużono się kłamstwem.\n\nZdjęcie 6 z 13, mające przedstawiać skutki rosyjskiego embarga na produkty spożywcze, pochodzi co prawda z Rosji, ale zrobione zostało w styczniu tego roku. Przedstawia sytuację w Rostowie podczas ataku zimy.
archiwum

Antyrosyjska propaganda

Antyrosyjska propaganda – 14 sierpnia 2014 serwisy dezinformacyjne donosiły o pustych półkach w Rosji z powodu embarga. Czy jest tak źle jak przedstawił to np. Onet.pl? Chyba nie, skoro co najmniej w 3ech przypadkach posłużono się kłamstwem.\n\nZdjęcie 4 z 13, mające przedstawiać skutki rosyjskiego embarga na produkty spożywcze, pochodzi z USA i odnosi się do wydarzeń z 2012 roku.
archiwum – powód

Antyrosyjska propaganda

Antyrosyjska propaganda – 14 sierpnia 2014 serwisy dezinformacyjne donosiły o pustych półkach w Rosji z powodu embarga. Czy jest tak źle jak przedstawił to np. Onet.pl? Chyba nie, skoro co najmniej w 3ech przypadkach posłużono się kłamstwem.\n\nZdjęcie 1 z 13, mające przedstawiać skutki rosyjskiego embarga na produkty spożywcze, pochodzi z USA i widnieje w sieci co najmniej od 2008 roku.
archiwum – powód

Izraelska psychopatia - krav maga

Izraelska psychopatia - krav maga – Krótko mówiąc, zagrywki, które powszechnie uchodzą za złamanie zasad walki wśród syjonistów uznawane są za godne wyćwiczenia umiejętności. Ciekawe czy gdyby sprawdzić nastawienie syjonistów do innych powszechnie przyjętych zasad (np. dotyczących wymiany dóbr albo pożyczek), to czy udałoby się wyciągnąć jakąś ogólną zasadę rządzącą "narodem wybranym"?
archiwum

Platforma Przeciwko Obywatelom

Platforma Przeciwko Obywatelom – Jana Filipa Libickiego przepełnia duma i radość
archiwum

Jan Filip Libicki - osobowość homilopatyczna

Jan Filip Libicki - osobowość homilopatyczna – Homilopatia (gr. homilejn - obcować + path - zaburzenie) - nieprawidłowy rozwój osobowości na skutek kalectwa lub przewlekłej choroby somatycznej.\n\nJednostki homilopatyczne ma charakteryzować niewiara we własne możliwości, obniżona samoocena (często kompleks niższości), nieufność, poczucie zagrożenia, zaburzony obraz własnej osoby, poczucie kontroli zewnętrznej, zmienność nastroju, słabość ego, przypisywanie otoczeniu wrogich zamiarów (czasem nastawienie urojeniowe), postawa cierpiętnicza i męczeńskiego godzenia się z losem, a w stosunku do środowiska - zachowania złośliwe, agresywne lub nawet antyspołeczne. Osoby takie żyją zawiścią, buntem, nienawidzą zdrowych i szczęśliwych, życzą im źle lub czynnie starają się drugim szkodzić. Większość badaczy tego zagadnienia podkreśla trudności inwalidów w przystosowaniu psychicznym i społecznym, a zwłaszcza ograniczenia w prawidłowym funkcjonowaniu w różnych rolach społecznych, m. in. rodzinnych, seksualnych, zawodowych, towarzyskich.