Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michalSFS

1 / 7
michalSFS

[demot] @vlkplzn Nie przesadzaj. Księża nie chodzą na marsze równości. Poza tym nawet pod tą sukienką, zwaną sutanną, mają normalne odzienie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 czerwca 2021 o 22:46

4 / 4
michalSFS

[demot] Wstydzę się, że Polska w Europie jest kojarzona z faszyzmem i brakiem poszanowania drugiego człowieka. I nie bezpodstawnie.

1 / 1
michalSFS

[demot] @mygyry87 Ja tam jestem za. Raczej myślałem o zestawie pytań na karcie wyborczej, ale egzamin też mógłby być. Jestem w stanie się przygotować i poświęcić czas, żeby mój głos miał znaczenie. Jeśli ktoś nie ma predyspozycji, by zdać taki egzamin lub chęci, by nauczyć się, tym bardziej nie powinien decydować o losie kraju - rodaków.

3 / 5
michalSFS

[demot] @mygyry87 Będzie problem, bo źle to wszystko jest skonstruowane. Państwo grabi ludzi. Powinni mieć możliwość ulokowania oszczędności w różnych źródłach. Nie żyć z miesiąca na miesiąc. Jednocześnie do tego potrzeba edukacji. Wtedy nie byłoby problemu, że nie ma kto robić na emerytury. Tymczasem niż demograficzny w skali globalnej to nie byłby taki zły pomysł. Brakuje zasobów, w wielu krajach jest przeludnienie. A my staramy się sztucznie sprawić, żeby ludzi było jeszcze więcej.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 czerwca 2021 o 9:39

5 / 5
michalSFS

[demot] @Mizantropix 500+ miało załatwić wygranie wyborów za wszelką cenę (niezależnie od kosztów). I załatwiło. Cel został spełniony z nawiązką.

1 / 1
michalSFS

[demot] @BlueAlien Daje się demot poruszający jakiś problem społeczny - poczekalnia. Ktoś wstawi atrakcyjną kobietę - główna:)

0 / 0
michalSFS

[demot] @Inspiron Obejrzałem skrót już po meczu. W życiu nie spodziewałbym się remisu. I w dodatku jakieś akcje mieli. Tylko, że nadal jestem negatywnie nastawiony. Przedłużyli swoje szanse, a w takich sytuacjach lubią po frajersku zaprzepaścić okazje.

0 / 2
michalSFS

[demot] Pewnie niejeden ma piękną siostrę. Tylko co z tego? Od takich obrazków są inne strony :)

4 / 6
michalSFS

[demot] @Inspiron Ja nawet nie zamierzam oglądać. Zabili we mnie to coś. Brakiem ambicji, woli walki i bylejakowatością. Tym, że nawet bez presji podają na auty. A monitora czy tv dla nich rozbijać? To byłaby strata. Już dosyć napsuli krwi, żeby jeszcze powodować straty finansowe.

7 / 7
michalSFS

[demot] @Inspiron Dla siebie to jeszcze może nie, dla "potomnych" przyjmujących święcenia pasożytnicze.

0 / 4
michalSFS

[demot] Nie ma co przesadzać Panie Czarna Zaraza. Macie ochronę dla waszych przestępstw, pedofili, przekrętów. Kupujecie ziemie i nieruchomości za grosze, dostajecie kupę kasy z pieniędzy podatników (także tych niewierzących lub mających inną wiarę). Tak, to dzięki Kaczyńskiemu. Ale jakby było inne ugrupowanie to też bylibyście chronieni. Ludzie są za głupi, by zrobić z wami porządek. Więc i partie nie zaryzykują otwartej wojny. Osadziliście się pewnie przez ten przeszło tysiąc lat. Tysiąc lat ogłupiania społeczeństwa, hipokryzji, a to nadal działa. Dlatego nie ma co dziękować za Kaczyńskich. Podziękujcie swojemu Bogu Mamony, że ludzie są tacy durni.

7 / 9
michalSFS

[demot] @El_Polaco Hetero sapiens. Bezpośrednio pochodzący od małpy, a nie mający z nią wspólnego przodka. Cechujący się troglodyctwem.

13 / 13
michalSFS

[demot] @Mizantropix Jeszcze pozostałaby kwestia zwykłej ludzkiej podłości, egoizmu i okrucieństwa. Niemniej sporo problemów dałoby się rozwiązać. Populacja globalna spadłaby znacząco, planeta byłaby dużo czystsza. Do tego nie byłoby PiS. No bo nie byłoby wyborców:)

0 / 0
michalSFS

[demot] @Cammax Jeszcze na demotach coś pokomentuję, czy na Weszło. Jednak szkoda mi czasu, żeby się drażnić na takich grupach z ludźmi, którzy mają mniejsze IQ od psa sąsiada.

1 / 1
michalSFS

[demot] @Inspiron To dopiero z czasem uznano, że lepiej opłaca się, żeby się psuło. U ojca do niedawna jeszcze odkurzacz jamnik chodził. Podobna sprawa. A prodiż pewnie na strychu nadal gdzieś stoi. Sokownicę też ma od jakiś ruskich z targu. Nie do zdarcia.

0 / 0
michalSFS

[demot] @Nighthawk7 Tak jak napisałem to moje spostrzeżenia, nie fakty liczbowe. Ktoś może mieć inne. Odpada problem zwracania uwagi na konkretną markę - bo mam tego świadomość. Więc zauważam także inne marki. Tu nie chodzi o dynamiczniejszą, nawet nie o brawurę. Bardziej chodziło o buractwo i totalną bezmyślność. I brak kierunkowskazu w sytuacji, gdy potrzebne jest poinformowanie innych o skręcaniu. Czy to samochody, czy pieszych.

1 / 1
michalSFS

[demot] @Nighthawk7 Trochę jest w tym prawdy. Z drugiej strony jak spotka się jakiegoś buraka na drodze, przejeżdża ci prawie po butach, wbija na czołowe nas styk, macha łapami z darciem ryja i nie włącza kierunku to duże prawdopodobieństwo, że to bmw. Nie znam statystyk, piszę z własnego doświadczenia.

1 / 1
michalSFS

[demot] @El_Polaco Normalnie przyznałbym ci rację. Ale to zwolennicy PiS. Taki stan umysłu, bardziej niż trochę.

1 / 1
michalSFS

[demot] @Wolterianin Każde ugrupowanie ma swoich zwolenników i pewien procent totalnych oszołomów, którzy wyginają obraz całości. Widać chociażby po którymś głosowaniu, gdy zwolennicy konkurencji nie potrafili odpowiednio wypełnić kart wyborczych. Różnica polega na tym, że elektorat Pisu to gruba przewaga oszołomów nad resztą. Partia od początku postawiła na debilów, czego zresztą nie ukrywała. Widać to chociażby po sposobie przeprowadzania kampanii i narracji, jakiej nie powstydziliby się komuniści. I w sumie PiS wyszedł na tym wspaniale. Głupota ma się dobrze, to na niej jadą. Zresztą po tych wszystkich wałach i cyrkach, jakie odwalają, kto normalny może ich wspierać?

-2 / 2
michalSFS

[demot] @kibishi Zgadzam się. W każdej sytuacji trzeba myśleć za siebie i za innych. Przewidywać. Takie trochę szachy - tylko myślisz jaki ruch wykona jeden lub kilka pionków. Niestety. Na przejściach też nie zachowuję się jak panisko, bo mi się NALEŻY. Nic mi z tego nie przyjdzie, że miałem rację, jak mnie potrąci jakiś pirat. A z rowerzystami...eh. Z nimi to jest wesoło. To już długi temat. Niewykluczone, że to te same osoby. Burak za czterema kółkami, burak na dwóch kołach i burak zdzierający podeszwy.

5 / 5
michalSFS

[demot] Jakbym sugerował się tylko przepisami to już bym nie żył. Pojazd z przeciwnego pasa zatrzymał się, żeby mnie przepuścić na przejściu dla pieszych. Burak z bliższego pasa zobaczył, że zamierzam przejść to grubo przyśpieszył. Na ostrym pisku opon. Chyba trzeba kamerkę mieć nie tylko w aucie, ale nosić z sobą... Skąd się biorą tacy idioci...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10146 147 następna »