Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michalSFS

0 / 0
michalSFS

[demot] @preskot Próbowałem słuchać - nie tyle samych czytanych co słuchowisk (nie wiem jakie są poprawne terminy dla tych audiobooków). Czasem po nie sięgnę, ale już tak mam, że wolę czytać niż słuchać czy oglądać. Każdy ma inaczej. Ludzie lubią wywyższać się przy byle bzdurze, zawsze znajdą powód:)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2019 o 21:35

0 / 0
michalSFS

[demot] @eukaliptu Przy wyborze modelu:)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2019 o 11:49

0 / 0
michalSFS

[demot] @preskot Nie, ja czytam masowo - na tyle, ile pozwala czas. Oglądam filmy ( w necie, nie mam TV), grywam w gierki, podróżuję. Traktuję to po prostu jako jedno z hobby. Mam kolegów, którzy nic nie czytają i nigdy nie przyszło mi do głowy aby przez to wywyższać się. Nie wiem skąd biorą się takie postawy. Może człowiek po prostu ma potrzebę czuć się mądrzejszym niż jest i szuka porównań, które jego zdaniem to potwierdzają. Wciąż są to opinie, nie fakty.

0 / 0
michalSFS

[demot] @wielkiszu1000 Nie rozumiem. Co ma w tym burdel wspólnego? Mnie tam wyklną czy panie pracujące będą wyklęte? :) Swoją drogą ciekawe czego mój pierwszy komentarz został zaliczony do "poniżej poziomu". Ani wulgaryzmów, ani ataków...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2019 o 11:28

3 / 5
michalSFS

[demot] @voot1 No właśnie, prezent sugerujący sprzątanie obraża kobietę, prezent sugerujący prace naprawcze faceta już nie:) Niby ciągle bazujemy na stereotypach, ale standardy są podwójne. Ja tam nie obrażam się na takie prezenty, przydałaby mi się większa skrzynka na narzędzia. Może być w urodziny, imieniny, na Walentynki a nawet dzień dziecka Nie uwłacza mi to.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 marca 2019 o 15:17

-2 / 4
michalSFS

[demot] @Dordie Moja prawie w ogóle się nie maluje, jak już to delikatnie. Mam natomiast koleżanki, których nie mogłem poznać bo zmianie makijażu. Nie od dziś mówi się, że dziewczynę warto zabrać na randkę na basen czy kajaki:)

0 / 0
michalSFS

[demot] @barney37 Masz rację. Głupio zrobiliśmy, ale w ogóle o tym nie pomyśleliśmy aż do teraz. A babka mogła tak robić regularnie, z katastrofalnym skutkiem dla dziecka. Czasem człowiek przez lata nie jest świadomy, że chciał dobrze a postąpił źle.

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2019 o 15:53

9 / 13
michalSFS

[demot] @Cathedra No właśnie:) Zawsze musi być przekręcone - w myśl poprawności. Przesadziłem, ale przeczucie miałem dobre.

4 / 12
michalSFS

[demot] Nie to, żebym twierdził, że czarnoskóry chłopiec nie jest w stanie wygrać. Jednak nie zdziwiłbym się, jakby rzeczywistość okazała się inna. Przestępców w mediach "wybielają", do wyróżnień nierzadko "kolorują". Admin, gdzie źródło?

-5 / 11
michalSFS

[demot] @pani__jeziora Może nie tyle przez sebixa co przez księdza, który nierzadko jest w takich domach wyrocznią. To nie przeszkadza Sebie poza mszą kraść czy spuszczać*** bez powodu.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2019 o 13:02

12 / 12
michalSFS

[demot] @karuzelczyk Możemy żyć w zgodzie, rozmawiać kulturalnie, podawać sobie rękę. Ot, po prostu żyć obok siebie. Mnie osobiście jednak męczy - z jednej strony ciśnienie lewych, szukanie wszędzie oznak nie tolerancji i agresywne upychanie swoich wizji, z drugiej prawych - bronienie się przed pomiotami diabła, homoseksualistami, którzy chcą zniszczyć ten uczciwy kraj. Jakoś pedofilia na łonie kościoła - im nie przeszkadza, wręcz trzeba bronić. Ja jestem gdzieś pośrodku, neutralny. Nie szkodzicie mi, nie obchodzi mnie co robicie pod kołdrą o ile nie przenosi się to na przestrzeń publiczną.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2019 o 12:41

-1 / 3
michalSFS

[demot] @barney37 A co ja takiego tam napisałem? Że nie wszyscy są tacy jak widać ich na paradach (czy powyższych zdjęciach) Zaciemnienie religijne to inna sprawa. Nie, nie oddałbym. Nie lubię ekstremalnych postaw. Swoją drogą widziałem kilka lat temu, jak taka właśnie moherowa babka, weszła do kościoła i zostawiła swojego wnuka (może prawnuka) z wózkiem na dworze. Zaczekaliśmy z żoną, żeby nie było porwania, bo szkoda rodziców. Dziecko samo, może ze 2-3 lata. Babki z 15 minut nie było, pewnie modliła się...Tu kierowca nie klaskał, sam byłem zaskoczony sytuacją - że można być aż tak bezmyślnym.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2019 o 12:42

6 / 10
michalSFS

[demot] @oy_gevalt Pewnie nie, przypuszczam, że to "kwiat" społeczności homoseksualnej. To pokazuje, że tymi paradami sami sobie szkodzą.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2019 o 12:27

7 / 9
michalSFS

[demot] @voot1 Oby następne pokolenia nie były takie głupie - i głosowały ZA. Przed głosowaniem najlepiej byłoby jakieś testy zrobić: czy znasz program "swojej" partii. Niestety to chyba niewykonalne. Potem przychodzi babka i tłumaczy, że głosowała na PIS bo to taka praworządna, bogobojna partia a PO to same złodzieje, łajdaki i bezbożniki. Jakby sumarycznie jedni drugich nie byli warci..

0 / 0
michalSFS

[demot] @mieteknapletek No fakt, ja od razu interpretowałem incydent, jakby wydarzył się w Polsce. Słabo znam mentalność Chińczyków, poznałem kilkoro w USA. Ciężko na podstawie tego wyrobić sobie zdanie. Dlaczego jednak ten gość wrzucał mu śmieci z powrotem? U nas by było jasne a tam?

10 / 14
michalSFS

[demot] Ręce was rozbolą:) I co z tego. Parówka cienka to i włożyła głęboko, z czymś grubszym byłby większy problem. Chyba, że już macie tak zbudowane przyrodzenia jak grzałki akwarystyczne: długie, ale cienkie...

0 / 2
michalSFS

[demot] @Symulakr I czego się śmiejecie? Chłopinę poraziło prądem a wy szukacie ideologii?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 1
michalSFS

[demot] @A_Libras_Soul Do mnie żaden, poza nr 2 - a to i tak sporadycznie - mam wysoki poziom tolerancji co do nieudolności piłkarzy.

3 / 3
michalSFS

[demot] @jeszczeNieZajety Też tego nie rozumiem. Nawet za nastolatka, jak popiło się piwa, to butelki/puszki wynosiliśmy z kolegami do śmietnika, kosza lub zostawialiśmy pod w torbach. Nie było tłuczenia. Człowiek wyniósł z domu tak zakodowaną potrzebę nie robienia syfu, że pilnował tego nawet w stanie upojenia...Nigdy nie zostawiłbym rezultatów swojej zabawy nad jeziorem czy w innym miejscu. Zwyczajnie byłoby mi za siebie wstyd. Za śmiecenie w lasach to chyba łapy bym poucinał.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2019 o 11:15

-2 / 2
michalSFS

[demot] Też tego nie lubię, dlatego rzadko oglądam Bolywood. Przegięcie było, gdy oglądałem jakiś hinduski thiller. Potwór gonił kobietę, ta uciekała wolniej niż on szedł. Zanim dopadł swoją ofiarę, wpadły tańczące dekoracji i wszyscy zarzucili kocie ruchy:)

1 / 1
michalSFS

[demot] To głównie dla tych kierowców - idiotów, którzy trąbią, podjeżdżają i wywierają presję w sytuacji gdy jedzie się zgodnie z przepisami. Niestety mało skuteczne, buractwa nic nie rusza.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2019 o 20:17

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »