Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

michalSFS

Z nami od: 18 listopada 2013 o 12:18
Ostatnio: 26 maja 2024 o 9:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 357
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 9 (8 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1228
  • Komentarzy: 7880
  • Punktów za komentarze: 27535
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Doceńmy nie tylko rolników, ale też producentów i pracowników wytwarzających meble tapicerowane! – Dzięki nim jest nam wygodnie! Z pozdrowieniami dla eGZu.
Urlop ojcowski - dostaniesz mniejszą podstawę niż kobieta na macierzyńskim – Po nowelizacji kodeksu pracy wysokość świadczenia rodzicielskiego dla ojców będzie wynosiła 70 proc., a nie - jak dla matek - 81,5 proc. Naszym przywilejem jest robić więcej, a dostawać mniej. Chętnie korzystam z tego!
archiwum
Największe grzechy wg kościoła – Kto popełnia największy grzech i będzie miał zamknięte wrota do niebios lub zasiedzi się najdłużej w czyśćcu według KK?1. Osoba, która zdradziła męża/żonę.2. Mąż/żona, która ciągle zdradza.3. Osoba, która uderzyła biskupa (lub wyższego hierarchę kościelnego).4. Osoba innej wiary.6. Niepraktykujący Katolik.7. Ksiądz pedofil.8. Ateista.Ktoś potrafi to uszeregować względem "ważności"? Pytam szczerze.
Źródło: wikipedia.org
archiwum
Po co ja na to wszystko robię? – Jaki to ma sens?
Źródło: Instytut Dany z dupy
archiwum
Bohaterski Rzecznik Praw Dziecka – Przypomnijmy Mikołaja Pawlaka. Pisowca pełną gębą. Rzecznika Praw Dziecka, który przyklaskiwał Rydzykowi, gdy ten bagatelizował przestępstwa popełniane przez pedofili w sutannach i tuszowanie aktów. Urodziny Radia Maryja, 2020. Pamiętamy!
Źródło: tvp.info
archiwum
"Ja tylko wykonuję rozkazy." – Naziści też je "tylko" wykonywali. I też myśleli, że ujdzie im to płazem. Panie Policjancie, Pani Policjantko...Spójrz w lustro. Kogo widzisz?
Źródło: Ja, Ferdynand Kiepski
archiwum
Idziesz do sklepu w maseczce. Ci chodzący bez patrzą na ciebie jak na UFO. Biegasz dla sportu bez maseczki, żeby się nie udusić. Mijani ludzie patrzą na ciebie jak na zbrodniarza. Także ci, którzy niedawno wchodzili ci w sklepie na plecy. Jak żyć? – maseczki
Źródło: Ja, Ferdynand Kiepski
archiwum
Toksyczna mamusia – Traktuje swoją córkę jak śmiecia. Wyzywa ją, szkaluje, ośmiesza przed rodziną i znajomymi. Mijają lata. Córka ma własne dzieci. Babcia czuje się pokrzywdzona, bo córka nie chce z nimi przyjeżdżać do "domu rodzinnego". I nie może pochwalić się na osiedlu, że jest wspaniałą babcią. Nie działa groźba, nie działa szantaż, nie działa robienie z siebie ofiary. Sami kujemy swój los.
archiwum
Polska jak stadnina w Janowie – Działania rządu prowadzą do bankructwa przedsiębiorców. Część biznesów pewnie przejmą za grosze. Czy to jest najgorsze? Wyobraźcie sobie, że prawie wszystko w kraju jest zarządzane jak stadnina w Janowie Podlaskim. Tak wygląda przedsiębiorczość w wykonaniu PiS. Wizytówkowa.

1