Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

magdalenkaa89

3 / 3
magdalenkaa89

[demot] jeżeli chodzi o to "zaślepienie" to tu ewidentnie mamy do czynienia z idealizowaniem zmarłej osoby (podobnie jak w przypadku M. Jacksona),, nie twierdzę że FM nie miał wad, owszem miał je. To, że był pyszny wywnioskowałeś na podstawie wywiadów, czyli na podstawie czegoś, w czym każdy artysta przyjmuję swoją wymyśloną pozę, nie wiem czy był pyszny czy nie, nie znałam go osobiście, ale na pewno nie będę próbować wyrabiać sobie zdania o jakimkolwiek człowieku oglądając z nim wywiad. Również wiem o nim sporo, trochę pooglądałam, resztę doczytałam, dzięki temu wiem, że był niewiarygodnie utalentowanym muzycznie człowiekiem i gdyby taki nie był, to w zrobieniu kariery nie pomógłby mu nawet najlepszy zespół na świecie.

2 / 2
magdalenkaa89

[demot] Nie zgadzam się z tym: "Idol młodzieży wieku gimnazjalnego - jego muzykę cenią reprezentanci wszystkich pokoleń", zapewne skojarzenie z młodzieżą w wieku gimnazjalnym wiążesz z jego częstym pojawianiem się w memach itp., "egoista przepełniony pychą" - nie był taki zupełnie, wszyscy którzy znali go osobiście potwierdzają, że jak na gwiazdę jego pokroju był niezwykle skromny, a na osobności zwyczajnie uprzejmy. "człowiek który bez swojego zespołu był nikim" - racja, nie byłoby Freddiego Mercurego bez Queen ale również nie byłoby Queen bez Freddiego Mercurego. Zresztą kto wie jak potoczyłaby się jego kariera gdyby nie założył zespołu, a muzykiem trzeba przyznać, że był genialnym. Już nigdy się tego nie dowiemy. Z resztą co napisałeś mogę się zgodzić.

3 / 3
magdalenkaa89

[demot] do mentora... "nikt go nie chce zastępować" ok. zgadzam się, ale w kontekście tytułu i opisu demotywatora można wywnioskować, że mowa jest o próbie znalezienia następcy a nie tylko jak twierdzisz o hołdzie. Tak poza tym zgadzam się z gucija, że nikt nie jest w stanie zastąpić Freddiego, mogą powstać jedynie miałkie podobizny ale to i tak będzie nie to samo. Zresztą tak jak Freddiego nie da się zastąpić drugą osobą tak samo jak każdego innego człowieka.

8 / 8
magdalenkaa89

[demot] Widzisz, na szczęscie istnieje coś takiego jak nagrania i dzięki temu zarówno Jadwiga46 jak i Zosia 95' może słuchać muzyki i stać się fanką nie tylko Freddiego ale i muzyki również innych artystów. Z drugiej strony kto powiedział że "89" oznacza wiek? srako12

1