Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

magbe6

3 / 3
magbe6

[demot] @Pletiks Nie zgadzam się z Tobą z tym "99,%" oczywiście że są kobiety (lale)zapatrzone w siebie, które wolą bogatych przystojniaków którzy często są socjopatami ale jest wiele spokojnych kobiet które wiedzą co w życiu jest najważniejsze.

-1 / 1
magbe6

[demot] Piękne a seksowne to nie to samo. Seksowne to kobiece kształty dlugie włosy, nogi nie za chude itp Piękne to takie jak Afrodyta.

0 / 0
magbe6

[demot] Jrsli nadal mieszasz z rodzicami to się wyprowadź ale bie znaczy że masz ich nie szanować nie odwiedzać, nie dzwonić...

0 / 0
magbe6

[demot] Właśnie mówimy o zupełnie innych osobach i sytuacjach... Wiem co mówię/piszę. Współczuję takiego brata.

0 / 0
magbe6

[demot] 1 listopada to dzień symboliczny ci co nie doceniają swoich żyjących bliskich często bywają na cmentarzu bardzo często. Szkoda że zrozumieli tak późno jak ważny był ktoś kogo juz nie ma.

0 / 2
magbe6

[demot] Nie pomyślisz że są ludzie którym choćby gwiazdkę z nieba sięgnął i tak tego nie docenią? Plują na najbliższych nie bacząc jaką krzywdę im wyrządzają a kiedy ich braknie nie potrafią sobie w życiu poradzić, wtedy rozpacz. Za życia traktują bliskich jak sbulokatorów zamykając się przed mini fizycznie i mentalnie. Są ludzie którzy zawsze za swoje niepowodzenia winą obarczają najbliższych nigdy siebie. Do tych kierowane są te slowa. Nie bądźmy pozbawieni empatii i samokrytyki a będzie wszystkim żyło sie lepiej.

2 / 12
magbe6

[demot] Jesli dla ciebie podstawowym celem zawierania związku jest zaspokojenie seksualne to buduj od dachu zobaczymy ile przetrwa ten związek pozbawiony wyższych uczyć. No cóż każdy sam decyduje co dla niego jest najważniejsze...

0 / 0
magbe6

[demot] @ArthurFleck właśnie po tym rozpoznasz że to niewłaściwa laska, takie nikogo nie szanują. Normalna dziewczyna nie wyznaje takiego systemu wartości.

0 / 0
magbe6

[demot] @agronomista czytamy ze zrozumieniem "70% młodych mężczyzn którzy myślą że ich atrakcyjność w oczach kobiet to mięśnie nie uczucia" - przesadne postrzeganie

0 / 0
magbe6

[demot] @Krisiek44 czasem tak się zaczyna ale wcale nie musi się tak skończyć...

1 / 1
magbe6

[demot] @tomkosz jest w tym ziarnko prawdy jeśli chodzi o ludzi upadłych którzy każdą pomoc uznają za zbędne wtrącanie się bo wolą tkwić na dnie. Ale są też tacy którzy docenią pomocną dłoń kiedy uda im się wyjść na prostą szanują swojego przyjaciela do końca swoich dni. Znam z autopsji.

0 / 2
magbe6

[demot] @kwasorod Skąd tyle wrogości w człowieku...? Czym jest kredyt, ubezpieczenie w porównaniu do życia bliskiej osoby nie rozumiem...

0 / 0
magbe6

[demot] @peel18 Swojej mamie też tak powiesz gdy będzie niosła zakupy z dyskontu? Będziesz biernie patrzył i powiesz jej że jest równo uprawnienie jak sobie kupiła to niech sobie "dyba"?

0 / 0
magbe6

[demot] @Grzesiek_95 Czyli Twoja mama i babcia reprezentują to "coś" o czym piszesz? Czy nie zasługują na szacunek???

0 / 0
magbe6

[demot] @igloo_72 Czy dla Ciebie Twoja mama i babcia są damami i okazujesz im szacunek czy nie zasługują na to???

0 / 0
magbe6

[demot] @zaskroniec3550505 Rozumiem że przed Tobą kobieta nawet Twoja mama lub babcia ma otwierać drzwi, ustępować Ci miejsca w autobusie czy pomagać nieść zakupy z warzywniaka??? To jest według Ciebie równouprawnienie? Kto Cię wychował - ulica skoro nie potrafisz okazać szacunku matce czy babci?

0 / 0
magbe6

[demot] @kwasorod Chłopcze nawet nie wiesz co mówisz albo nie zrozumiałeś przekazu... Być dżentelmenem oznacza być dobrze wychowanym pomagać kobietom w każdym wieku nie tylko swojej lasce bo może sąsiadka niesie zakupy a jest schorowana... Dżentelmen potrafi dostrzec kiedy powinien pomóc kobiecie a cham zawsze znajdzie wymówkę aby tego nie zrobić nawet jeśli ta kobieta to jego mama czy babcia!

1 2 następna »