Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lovekatoli

Użytkownik otrzymał bana za: trollografia
Ban wygasa: 2996-05-18 23:01:12

Ściana

archiwum – powód
Tusk stworzył mit o Rtęci w Odrze – Dla w głowie liberała oczywiście Morawiecki jest mitomanem
archiwum – powód
Naukowiec nokautuje Rafała Trzaskowskiego – Astrofizyk A. Rajzarian sądzi, że polska tylko pozornie przypomina Rosję, jak straszy R, Trzeskowski, ale tak naprawę Rosja nigdy nie była chrześcijańska, dlatego jest zła bo nie jest wyedukowana religijne, Europa natomiast była chrześcijańska, tak jak Polska dziś jest. naukowiec  przyznał racje dla Pisu za to, że gardzi zachodem i wschodem jednocześnie. Europa i Rosja represjonują te same wartości, upadku moralnego.
Źródło: tinder
archiwum
Polska – Polska została podbita trzy razy. Polska nigdy nie skrzywdziła w taki sposób innego narodu.
archiwum
DONALD TUSK NIE JEST PATRIOTĄ – Donald Tusk nie ma pojęcia co czyni Polskę tak oryginalną wśród narodów świata. Nie pojmuje jak złe były rozbiory polski, nie jest zdolny kochać ojczyzny, nie rozumie, że polka istnieje tylko dzięki poświęceniu odważnych patriotów. Nie lubi kultury wysokiej, wzniosłej, czyli romantycznej, jest więc prymitywistą, ceni wartości barbarzyńskie, zacofane starożytne ideały, jest nie wykształcony historycznie lub nie posiada umiejętności widzenia ojczyzny. Mimo to jest idolem dla wielu polaków.
archiwum
Premier Finlandii musiała zrobić test na narkotyki – nie pamięta czy brała, musiała robić test
archiwum – powód
KOLEJNE BUDZĄCE NIEPOKÓJPODOBIEŃSTWO –
archiwum – powód
Nazizm, to nienawiść wobec innego narodu. Niemczech oznaczał wstręt do narodu żydowskiego. – Teraz pomyśl o zjawisku współczesnej nienawiści i agresji Niemców, wobec nas, polaków, tylko dlatego, że jesteśmy polakami.
archiwum – powód
Czemu katoliccy wojskowi muszą ginąc w walce z rosyjskimi lewakami? – Wszystkie głupie baby, które strajkowały niedawno przeciwko konstytucji praw człowieka, które walczyły o legalizacje zabijania zdrowych dzieci w fazie prenatalnej - należy wysłać na wojnę z Rosjanami. Niech tam obronią swą idee państwa wolnego od nauk Jezusa.

1