Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lolo7

10 / 14
lolo7

[demot] Młodzi ludzie w ogóle mają inne podejście do pracy. To już nie te czasy, że idzie taki po szkole i pracuje do emerytury w jednej i tej samej lokalnej fabryce garnków. Nie chcą też pracować w kiepskich warunkach ,,Ku chwale Januszexu'' i nie boją się zmienić pracy. Są bardziej świadomi swoich praw pracowniczych i nie boją się z nich korzystać.

2 / 6
lolo7

[demot] W Polsce wiek zgody wynosi przykładowo 15 lat więc nie byłoby u nas mowy o pedofilii, co najwyżej gwałt i inne magie z narkotykami. Tu trzeba jednak wskazać, że do zdarzenia doszło w Angli gdzie wiek zgody wynosi 16 lat.

0 / 2
lolo7

[demot] Albo są biedni. Albo zmęczeni po pracy. Albo wykluczeni komunikacyjnie mieszkając na wsi/małym mieście.

2 / 4
lolo7

[demot] Nazwanie Roli dziennikarzem to jak nazwanie Jerzego Ziemby lekarzem, płaskoziemców fizykami albo członków Konfederacji kompetentnymi ludźmi.

2 / 4
lolo7

[demot] @Assasinsninja Wiara w Internet. Przypomina mi się stary dowcip. Dlaczego w kościołach nie ma WI-FI? Bo boją się konkurencji niewidzialnej siły, która istnieje i działa XD.

1 / 1
lolo7

[demot] No nie wiem... To chyba dobrze, że odchodzimy od guseł i mamy rozwój technologiczny...

8 / 10
lolo7

[demot] To nie tak, że nie podoba im się wojna. Popierali ją cały czas. Nie podoba im się odcięcie dostępu do produktów wielu zachodnich firm, pogorszony poziom życia, brak wygód i jeszcze większy zamordyzm niż wcześniej. O poborze nie wspominając.

4 / 4
lolo7

[demot] Raczej opisała ją wynajęta osoba odpowiedzialna za kreowanie wizerunku oraz pozytywny PR w social mediach XD

9 / 13
lolo7

[demot] To ten Pan co go wyrzucili z Polski za szpiegostwo dla Rosji i Braun sobie z nim w Moskwie strzelał (oczywiście już po fakcie) selfiki?

1 / 3
lolo7

[demot] U nas też by tak mogli wczuwać się w klimat miast. Budynek McDonalds w Wadowicach w kształcie kremówki. Albo w kształcie słoika w Warszawie. Albo w kształcie MOPSU w Bytomiu.

0 / 0
lolo7

[demot] Mmmm... Zapach starego oleju, tanich detergentów i żula śpiącego przy stoliku bo pracownikom za mało płacą żeby chciało im się go wyprosić.

5 / 5
lolo7

[demot] Ludzie się interesują sąsiedzkimi wyborami bo ukazują one (o ile są należycie przeprowadzone) panujące u sąsiadów nastroje społeczne. Przykładowo w przypadku potencjalnego konfliktu zbrojnego z Rosją to lepiej żeby Czechy już nie ingerowały wcale niż wjechały nam wojskiem od tyłu w zrywie wsparcia dla Putina w przypadku wygranej proklemlowskiego kandydata.

5 / 5
lolo7

[demot] W ramach finansowania NFZ znajdują się pensje lekarzy i pracowników, opłaty, środki czystości, chemikalia, środki ochrony osobistej dla personelu, jedzenie dla pacjentów. WOŚP skupia się tylko i wyłącznie na kupnie specjalistycznego sprzętu. Wbrew pozorom jego wkład jest nieoceniony.

5 / 7
lolo7

[demot] Ale w sensie, że co niby robią te kobiety-pasożyty? Bo wiesz... Może po prostu nie pracują zarobkowo bo zajmują się domem i dziećmi będąc na utrzymaniu partnera. Taki model sobie wypracowali między sobą w związku. Druga sprawa to matki opiekujące się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, które wręcz NIE MOGĄ podjąć pracy bo stracą zasiłek pielęgnacyjny plus nie mają też gdzie i z kim swoich chorych dzieci zostawić bo PIS prędzej da ziemię kościołowi w bonifikacie za 0,5% wartości i hajs na TVP niż zrobi coś realnego dla obywatela i wybuduje żłobek albo świetlice.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2023 o 13:45

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 12
lolo7

[demot] Braun jest idealnym przykładem tego dlaczego nie powinno się dawać żadnej władzy Konfiarzom. Wchodzi, wrzeszczy że jest posłem, ma immunitet i popełnia przestępstwo na oczach świadków i kamer. Patologia.

3 / 3
lolo7

[demot] Ludzie żyją w swoich bańkach informacyjnych, które unikają niewygodnych dla danego środowiska tematów. A to i tak lepsze niż patologie typu śmiecący dziennikarz TVP chcący zrobić materiał, że ludzie śmiecą na jakimś placu albo zmiana linii przerywanej na ciągłą w materiale o wypadku samochodowym kolumny Beaty Szydło.

0 / 2
lolo7

[demot] Łuuu pamiętam, że kartka z pytaniami i odpowiedziami powstały parę lat temu po tym jak Braun zrobił z siebie pośmiewisko na debacie prezydenckiej. Określenie Prezydent-rezydent odnosiło się jeszcze wtedy do Komorowskiego.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10108 109 następna »