Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lolo7

-3 / 3
lolo7

[demot] Jako konsument mogę powiedzieć tyle, że jak te polskie produkty zaczną być konkurencyjne ceną oraz jakością do tych zagranicznych to z miłą chęcią. Na dzień dzisiejszy są one jednak najczęściej gorsze jakościowo i droższe dumnie wypinając nalepkę, że kupuj tylko dlatego, że to ,,polskie''.

7 / 11
lolo7

[demot] W jaki sposób Ci prawnicy są niby uprzywilejowani? XD Jak byłeś PISowskim sędzią albo prokuratorem to jeszcze ale ogólnie to równie dobrze można wrzucić PISowskich nauczycieli akademickich i urzędników samorządowych.

0 / 2
lolo7

[demot] @jurand65 Preferuję raczej inne metody lecznicze ale jak uderzanie głową w twarde powierzchnie Ci pomaga to baw się tam dobrze.

1 / 3
lolo7

[demot] @Cleaner_1980 Nie ma idealnej demokracji bo nie istnieje coś takiego jak idealny system. Mój komentarz nie nawołuje do likwidacji pluralizmu politycznego tylko do wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do patologicznego, głęboko zaburzonego osobnika, który próbował wykorzystać system aby móc popełniać przestępstwa kryjąc się za immunitetem. Sam system jest na szczęście tak skonstruowany aby umożliwić eliminację takiego elementu czego mogliśmy być świadkami w momencie uchylenia mu immunitetu. Teraz trzeba iść za ciosem. @jurand65 Wiesz... Nie wiem czy w tym pomieszczeniu gdzie Braun postanowił w tłumie ludzi rozpylić gaśnicę proszkową zmieściłoby się 2,5 tysiąca ,,osobników'' zapalających świecę. Znaczy się, przyjmuję do wiadomości, że ich widzisz (może nawet teraz otaczają Cię w pokoju) ale w żaden sposób nie tłumaczy to biednych decyzji życiowych podejmowanych przez Brauna. Co do ,,obcojęzycznych komentarzy'', to gwarantuję Ci że na każdy pochwalny komentarz znajdę Ci przeciwstawny, krytyczny bo tego typu bańki nie są jakkolwiek miarodajne.

3 / 7
lolo7

[demot] Obecność w Sejmie osób pokroju Brauna i kilku jego kolegów to kompromitacja polskiej demokracji. Miejmy nadzieję, że do Sądu szybko trafi akt oskarżenia za popełnione przez niego przestępstwa. Również prokuratura powinna jak najszybciej rozważyć możliwość złożenia wniosku o zastosowanie aresztu tymczasowego gdyż jego wina nie budzi wątpliwości (Praktycznie każde przestępstwo zostało nagrane i do każdego się tez później przyznawał w rozmowach i wywiadach) natomiast możliwość mataczenia z jego strony jest praktycznie pewna. Nie mówiąc już o tym, że jako znany członek środowisk skarpetosceptycznych może nagle zapragnąć znów strzelić sobie fotkę z Leonidem Swiridowem i wyjedzie sobie nagle z kraju do Moskwy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2024 o 22:08

-4 / 12
lolo7

[demot] O nie! Tylko nie to! Szata graficzna i styl gier produkowanych na zachodzie nie sprowadza się do anime lolit jak w niektórych tytułach produkowanych na wschodzie. Co my teraz zrobimy? Jak mamy z tym żyć? Dlaczego Geralt w Wiedźminie nie ma wielkich oczu, wąskiej talii i mundurka szkolnego? Jak można tak napluć graczom w twarz? Wstrętne lewactwo chlip, chlip.

3 / 17
lolo7

[demot] W autobusie masz oznakowane miejsca z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży i niepełnosprawnych. Idziesz na to miejsce i ewentualnie wypraszasz osobę tam siedzącą (lub zawiadamiasz kierowcę). Jak boisz się odezwać albo uważasz, że zasługujesz na szczególne traktowanie z samego faktu to już nie problem innych ludzi (którzy też płacą za bilet). Druga sprawa, że bycie w ciąży wcale nie oznacza, że ludzie to widzą i się tego domyślają bo z samej historii nie wynika w jakim stadium zaawansowania jest ciąża lub czy ewentualna tusza ,,bohaterki-autorki'' skutecznie tej ciąży nie ukrywa. Trzecia sprawa, że już od paru lat nie ma gimnazjów, a generalizowanie pokolenia liczącego kilkaset tysięcy osobników ze względu na jakieś napotkane losowo trzy osoby jest słabe. Czwarta sprawa, już kompletnie abstrahując od historii z demota ludzie prowadząc taką nagonkę na młodych nieustępujących miejsca często nie biorą w ogóle po uwagę tego, że młodzi ludzi też chorują, też miewają kontuzje, też bywają po prostu zmęczeni.

4 / 6
lolo7

[demot] Młodzi niczego się nie wstydzą. Po prostu w lwiej części już nie wierzą. A druga największa grupa to ,,wierzy'' w takiej formie przyzwyczajenia, że jak ktoś zapyta to ,,Wierzę'' ale jak się o coś związanego z tą religią zapytasz to słyszysz ,,Nie wiem'' albo ,,Ja wierzę po swojemu'' XD

3 / 3
lolo7

[demot] Może lepiej nie... Warto chyba korzystać z wiedzy, że ten ładny kwiatek jest trujący i nie wolno go dotykać, a do tego fajnego dużego wężyka nie warto się przytulać bo on potrafi przytulić mocniej XD

9 / 17
lolo7

[demot] Aranżowane małżeństwa, pedofilia, bigamia, ograniczanie rozrodu do określonych samców... Jesteś Korwinistą, że coś takiego postrzegasz jako normę? XD

-1 / 5
lolo7

[demot] Czy właśnie dożyliśmy dnia kiedy jakiemuś Polakowi przeszkadza, że ktoś za granicą ujmuje jego antysemityzmowi? XD

-3 / 7
lolo7

[demot] Pewnie dlatego, że to jej życie, jej ciało i tak jej się podoba. A jak Tobie nie no to cóż... Ona nawet nie jest i nigdy nie będzie świadoma Twojego istnienia, a Ty sobie możesz pałować Wiplera do jej zdjęć sprzed dziesięciu lat.

8 / 18
lolo7

[demot] Rosyjski więzień polityczny - Opozycjonista prześladowany i bezprawnie uwięziony za poglądy i walkę o demokrację. PISowski ,,więzień polityczny'' - Pospolity przestępca skazany przez Sąd za nadużycia, fałszowanie dokumentów i przekroczenie uprawnień na stanowisku kiedy był u władzy.

4 / 4
lolo7

[demot] Pół roku rakiety nie potrafili odnaleźć i nie wiedzieli, że uderzyła. Może jeszcze do nich to nie dotarło. XD

0 / 0
lolo7

[demot] @narynkuswinbezzmian Czyli już lepiej niż Konfa bo ta nie dość, że nic nie robiła to wręcz szkodziła i dalej szkodzi XD

0 / 4
lolo7

[demot] Ktoś to ładnie podsumował. Kaczyński zrobił rolnikom dziecko, a teraz przychodzą z mordą do Tuska po alimenty.

6 / 6
lolo7

[demot] Historia fejkowa ale serio są miejsca gdzie proces rekrutacyjny wygląda w ten sposób, że nawet nikt nie czyta tych CV tylko od razu odpisuje na mila ,,Przyjdź tam i wtedy na rozmowę''. Po prostu wymagane kwalifikacje są tam zasadniczo zerowe.

-1 / 7
lolo7

[demot] Kwestia wolności słowa jest u nas często postrzegana przez pryzmat tej ,,nieskrępowanej wolności'' w stylu amerykańskim a jednak u nas jest po prostu inna kultura. Europa ma inne doświadczenia historyczne bo to właśnie od tak rozumianej nieskrępowanej wolności słowa zaczynały się nagonki przeradzające następnie w czystki etniczne czy też budowę systemów totalitarnych i autorytarnych. Wolność słowa nie jest bezkarnością jak chcieliby niektórzy Konfiarze, Pisowcy i Ziobryści (Oczywiście najczęściej w stylu my Cię możemy obrazić bo wolność słowa ale ty nas już nie bo obraza uczuć religijnych).

3 / 3
lolo7

[demot] @AleksandraCz Powiedziałbym, że posłanki Lewicy z całą pewnością nie pozbierają się już po takim Twoim oświadczeniu... Ale bym skłamał. XD

0 / 6
lolo7

[demot] No dobra, grupa posłanek zorganizowała poza swoimi godzinami wykonywania obowiązków kilkuminutowy happening w ramach międzynarodowej akcji charytatywnej dotyczącej przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet (Czyli coś co ta partia niesie na swoich sztandarach). Teraz proszę o informację w jaki sposób w tym samym momencie poruszone w democie problemy rolników, ZUSu, prądu czy dziury budżetowej zostały skutecznie rozwiązane lub były wtedy skutecznie i mężnie rozwiązywane przez polityków innych partii (PIS, Konfa itp). Bo jakoś tak dziwnie podejrzewam, że w tym samym momencie Memcen znowu gdzieś się szlajał nawalony piwem, Braun z przekrwionymi oczkami szukał Żydów i Ukraińców ukrywających się u niego pod łóżkiem, Jarek głaskał kota śpiewając psalmy a Morawiecki kłamał do lustra żeby nie wyjść z wprawy. XD

10 / 14
lolo7

[demot] @samodzielny68 Albo dziennikarzem macierzystej partii prezydenta pomawiającym jej przeciwników politycznych.

4 / 10
lolo7

[demot] Proste rozwiązania: - Kary finansowe za umówioną i nieodwołaną wizytę. W przypadku braku płatności kary blokada możliwości ponownego umówienia się na wizytę do momentu jej zapłaty. Kara nie musiałaby być jakoś spektakularnie wysoka, ot takie symboliczne 50 zł. Za mało aby kogoś trwale pozbawić dostępu do lekarza ale wystarczająco dużo aby ,,zakłuło'' delikwenta. - Rozszerzenie sposobów odwoływania wizyty. Przykładowo nadanie pacjentowi numeru w trakcie umówienia wizyty na dany termin. Odwołanie wizyty byłoby możliwe przez wiadomość mailową z podaniem tego numeru, automatyczną skrzynkę telefoniczną lub po prostu telefonicznie lub przez sms. Nawet głupia aplikacja na telefon z na kształt Booksy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10153 154 następna »