Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lokutus

Z nami od: 20 października 2020 o 14:33
Ostatnio: 30 września 2022 o 18:35
Płeć: mężczyzna
Exp: 64
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 20 z 93 (73 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 15217
  • Komentarzy: 1129
  • Punktów za komentarze: 1773
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Coolio nie żyje.Amerykański raper Coolio, czyli Artis Leon Ivey Jr., zmarł nagle w wieku 59 lat – Zmarł amerykański raper, producent muzyczny i aktor Coolio. Muzyk został znaleziony martwy w domu swojego przyjaciela w Kalifornii. Śledczy uważają, że zgon najprawdopodobniej spowodowany był kwestiami zdrowotnymi.
Źródło: Www.interia.pl
archiwum – powód
Coś w tym jest – Prawda zęba widać potem czytasz
Źródło: Www.skype.pl
archiwum
Chyba mnie oszukano.... – Jak co do smutasie TO ŻART
Źródło: Www.niewiem.com
archiwum
Ciekawostka... – Na dziś
Źródło: Fb. Ngo
Gdy masz zamiargdzieś się zasiedzieć –
Źródło: Www.prawy dln rog
archiwum
Teraz pluje jadem na swego Pana a zapomniał... – Jak był jednym z doradców
Źródło: Www.tvn.pl
 –  Im rzadziej sprzątasz,tym efekty są bardziejwidoczne
archiwum
Są już pierwsze wyniki... – I to by się zgadzalo
Źródło: Www.dostałem.pl
Krzysztof Kononowicz - wszyscy się z niego śmiali, a on przewidział przyszłość mówiąc... – "Nie będzie niczego". I zaczyna brakować wszystkiego
Źródło: Www.wiki.pl
archiwum
I tak ja to widzę – I tak to ja bym świętował
Źródło: Www.widac.pl
archiwum
Koło się zamyka – Coś w tym jest
Źródło: Www.widac chyba.pl
archiwum
Pan Samochodzik, Templariusze i Netflix. Co wyjdzie z tej mieszanki? – Po "Wiedźminie" przyszedł czas na kolejną polską legendę. Tym razem wybór Netfliksa padł na "Pana Samochodzika", który obok serii przygód Tomka Wilmowskiego stał się ikoną dla kilku pokoleń. Czy postać nieśmiałego historyka sztuki podróżującego dziwnym czterokołowym pojazdem ma szansę wyjść bez szwanku po zderzeniu z machiną streamingową?Tomasz NN, bo tak ma na imię "Pan Samochodzik" jest zatrudniony w Departamencie Ochrony Zabytków Ministerstwa Kultury i Nauki na stanowisku osoby ds. "specjalnych poruczeń". Nie brzmi zachęcająco, ale w praktyce jest po prostu agent 007 dzieł sztuki, zajmujący się tymi skradzionymi, tymi fałszowanymi i tymi przemycanymi. Fani obawiają się zrobienia z Pana Samochodzika połączenia Indiany Jonesa i Pana Gadżeta, a opis przedstawiony przez platformę streamingową tylko... pogłębił ich obawy.Po Netfliksie niestety można się spodziewać wszystkiego - odejścia od akcji książki i turbopolitycznej - poprawności "Wiedźmina"
archiwum
Robin Parkinson nie żyje. Aktor znany z "Allo 'Allo!" miał 92 lata – W sobotę 7 maja zmarł znany z serialu "Allo 'Allo!" Robin Parkinson — podaje "The Mirror". W serialu wcielał się w postać Monsieur Ernesta Leclerca. Popularny brytyjski sitcom to farsa z czasów II wojny światowej, w której bez skrupułów ośmieszani byli Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy.Szczyt popularności Parkinsona przypadł na lata 70. i 80., ale to właśnie udział w kultowym już dziś serialu przyniósł mu taką rozpoznawalność. Występował w nim począwszy od serii siódmej.Informację o śmierci aktora podała jego rodzina w specjalnym oświadczeniu. Odszedł w spokoju w wieku 92 lat, z żoną i córkami u boku
Źródło: Onet.pl
archiwum
Nowi kontrolerzy lotów – Na wakacje 2022
archiwum
Życiowe dylematy... –
Źródło: Mój fb. Pl
archiwum
Kolejna firma, która postanowiła zostać w Rosji, wznawia działalność – W poniedziałek, po kilkutygodniowej przerwie, wznowiono produkcję w moskiewskiej fabryce samochodów Renault. Francuski koncern motoryzacyjny to kolejna firma, która zdecydowała się zostać na rosyjskim rynku i kontynuować współpracę z Moskwą pomimo trwającej w Ukrainie wojny. Kontynuując swoją działalność w Rosji, koncern Renault dołączył do grona francuskich firm, które nie zdecydowały się na opuszczenie rosyjskiego rynku.Znajdują się na niej także m.in. sieci handlowe Auchan, Decathlon i Leroy Merlin, wchodzące w skład francuskiej grupy Adeo (Asscoiate Familiale Mulliez).
Źródło: Wp.money.pl
archiwum – powód
Drogo panie – Widać
Źródło: Dostałem od znajomego
Sally Kellerman nie żyje. "Gorące wargi" z "M.A.S.H." miała 84 lata –
 –
archiwum
Skunks Pepé Le Swąd... Mistrz drugiego planu którego uśmierciła NOWA rzeczywistosc – W bajkach pojawił się w 45r.Okropnie śmierdzący skunks Pepé Le Swąd podkochuje się w czarno-białych kotkach, które myli ze skunksami płci żeńskiej.Postać ostatnimi czasy stała się obiektem kontrowersji. Niektórzy zaliczali go do tzw. kultury gwałtu. Od 2021 nie pojawia się w żadnym nowym projekcie Warner Bros, w tym w "Kosmiczny mecz: Nowa era"
Źródło: Www.ciocia wiki. Com