Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lech2

Z nami od: 13 maja 2014 o 23:47
Ostatnio: 27 maja 2020 o 11:03
Płeć: mężczyzna
Exp: 79
Jest obserwowany przez: 4 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 36 (35 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 649
 • Komentarzy: 5913
 • Punktów za komentarze: 1586
 • Obserwuje: 10 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

PIS buduje bezpieczeństwo Polski w oparciu o Trumpa i USA

PIS buduje bezpieczeństwo Polski w oparciu o Trumpa i USA – Tymczasem, kiedy Kurdowię już pokonali ISIS i przestali być potrzebni, Trump wycofał amerykańskich żołnierzy. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna Erdoganem. Turcy mogą teraz swobodnie strzelać do Kurdów bez martwienia się o to czy trafią Amerykanina. Trump powiedział, że to z uwagi na to, że nie chciał narażać amerykańskich żołnierzy. Jeżeli kupujemy wsparcie amerykanów za kasę, obawiam się, ze nas porzucą jak tylko przestanie się to im opłacać. Skoro Trump nie wytrzymał rozmowy z Erdoganem, myślicie że wytrzyma rozmowę z Putinem? Umiesz liczyć, licz na siebie.
archiwum – powód

W ten sposób niezawisły sędzia Jarosław Dudzicz, członek nowej KRS i zastępca rzecznika prasowego Rady stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów (art 186. Konstytucji)

W ten sposób niezawisły sędzia Jarosław Dudzicz, członek nowej KRS i zastępca rzecznika prasowego Rady stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów (art 186. Konstytucji) –
archiwum – powód

Równouprawnienie w Polsce i krajach muzułmańskich

Równouprawnienie w Polsce i krajach muzułmańskich – A jak wy odpowiedzielibyście na te pytania?
archiwum

Spotkanie w ramach kampanii wyborczej

Spotkanie w ramach kampanii wyborczej – Jaki notorycznie dopuszcza się naruszeń przepisów wyborczych. Ostatni przesadził, bo rozdawał darmowe piwo, za co z dużym prawdopodobieństwem otrzyma grzywnę. Czy zdaniem ministra Sasina analogicznie do sytuacji w Łodzi głos na kandydata PiS w Warszawie to głos stracony, bo i tak będzie go musiał zastąpić komisarz? Czy wojewoda mazowiecki, pan Zdzisław Sipiera, ma już kandydata na komisarza stolicy w razie, gdyby Patryk Jaki wygrał wybory?
archiwum – powód

Nauka krytycznego myślenia

Nauka krytycznego myślenia – Komorowski na zdjęciu stoi na czymś. Ale czy wiadomo na czym? Skąd założenie, że to akurat krzesło? Jeżeli przyjrzeć się zdjęciom nie skadrowanym przez agencje czarnego PR widać, że za mównicą jest podium. Sprawa była wielokrotnie wyjaśniana. Więc czemu ktoś wciąż kłamie w internecie pisząc, że komorowski "skakał po krzesłach" skoro wiadomo, że to nieprawda?
archiwum

Kiedyś wszystko było lepsze ;)

Kiedyś wszystko było lepsze ;) –
archiwum

Jak rozwikłać tę zagadkę prawną

Jak rozwikłać tę zagadkę prawną – Art. 8. Konstytucja jako ustawa najwyższa1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.Art 180 4. Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.Art 183 3. Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej na sześcioletnią kadencję spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego.W dużym skrócie ustawa musi być zgodna z konstytucją. W przypadku sprzeczności stosujesz bezpośrednio zapisy konstytucji. (art 8 konstytucji)Ustawa określająca wiek spoczynku sędziego musi być nie tylko zgodna z artykułem 180, ale też z całą konstytucją. Czyli również z artykułem 183, mówiącym o 6-letniej kadencji Prezesa Sądu. Jeżeli ustawa nie uwzględniła 6 letniej kadencji Prezesa SN i próbuje ją skrócić, stosujesz bezpośrednio konstytucję, czyli artykuł 183.

Typowy konkurs w przedszkolu

Typowy konkurs w przedszkolu – Tutaj mamy piękną pracę Karolinki lat 4(bystre oko dojrzy jej kluczowy wkład w kolorowaniu trawy). Niestety podobnych prac było dużo więcej. Była nawet 1,5 metrowa rzeźba smoka. Myślałem że to jakaś maskotka przedszkola, ale podpis brzmiał: Zuzia lat pięć. Czy tylko w przedszkolu mojego siostrzeńca rodzice poszaleli, czy to taki ogólny dzisiejszy trend?
Źródło: konkurs w przedszkolu
archiwum – powód

Osobiście nie lubię histerii i przekłamań

Osobiście nie lubię histerii i przekłamań – W tym histerii w reakcji na histerię. Projekt zmian w ustawie o IPN jest prezentowany w mediach jako zakaz pisania o "polskich obozach". Nie ma w tym projekcie sformułowania "polskie obozy". Treść ustawy jest bardzo ogólnikowa i sprowadza się do tego, że nawet przy nieświadomym podaniu nieprawdziwej informacji na temat współudziału Polaków w różnego rodzaju zbrodniach (przeciwko pokojowi, ludzkości, wojennych itp) można dostać grzywnę lub dostać wyrok ograniczenia wolności. Stąd powstają duże obawy (zwłaszcza w Izraelu), że próbujemy wprowadzić cenzurę i wsadzać do więzienia każdego, kto będzie próbował badać i wspomianać zbrodnie dokonane przez Polaków.Polska reakcja na te obawy: Żydzi chcą dalej mówić o "polskich obozach śmierci".Proponuje trochę umiaru.
archiwum

Guru narodowców przemówił

Guru narodowców przemówił – "Przestańmy wierzyć w głupi ewolucjonizm(....) Gdyby to było prawda, ludzie mieliby dwie wątroby, bo alkohol wynaleźli dawno(....) Nie dajmy się szantażować lewackiej ideologii" I w ten prosty sposób Marian Kowalski udowodnił, że Darwin był lewakiem.
archiwum – powód

Skoordynowana akcja czarnego PR-u

Skoordynowana akcja czarnego PR-u – Jeżeli ktoś ośmieli się protestować w kraju pisowskiego dobrobytu to okazuje się na demotach, że:1. domagaja się tylko podwyżki tylko swoich pensji (oczywista nieprawda- domagają się zwiększenia nakładów na całą służbę zdrowia)2. są milionerem, bo jedna z głodujących kiedyś na wakacjach stała obok luksusowego samochodu (imię i nazwisko głodującej oczywiście umieszczono, dowodem miały być zdjęcia z jej prywatnego konta na facebooku)3. Bierze łapówki za przyspieszenie zabiegów (dowodem miała być jakaś tabelka, choć rezydenci nie decydują o kolejce pacjentów do zabiegów, a osoba którą takową wiedzę posiada (gdzie komu i ile) raczej powinna zawiadamiać CBA- nie zawiadomienie o przestępstwie też jest przestępstwem)4 Biorą 13-tki (co oczywiście nie jest prawdą)5. Zarbiają 5 tys na rękę ( zarabiają za pełny etat w ramach rezydentury 2200 na ręke)Tych kłamst można wymieniać długo
archiwum – powód

Transplantacje serca w Polsce

Transplantacje serca w Polsce – Roku pańskiego 2007, pewien ambitny facet stwierdził, że świetnie jego karierze zrobi filmik z zatrzymania znanego kardiochirurga. Mało tego, wpadł na genialny pomysł, że jak na konferencji da do zrozumienia, że zatrzymał mordercę, to jeszcze zarobi kilka punktów. Roku pańskiego 2007 liczba transplantacji serca spadła o 1/3. Powrót do stanu przed sławetnej konferencji zajął polskiej transplantologii prawie 10 lat. W sprawiedliwym świecie, ktoś kto dla kariery politycznej spowodował śmierć przynajmniej kilkudziesięciu osób, trafiłby do więzienia lub na szafot. W prawdziwym świecie jednak...
archiwum – powód

Reparacje

Reparacje – Trzeba być nieskończenie naiwnym by wierzyć, że jakikolwiek kraj dobrowolnie wypłaci taką sumę drugiemu krajowi. Do wypłaty takiej kwoty trzeba zmusić przy użyciu brutalnej siły. Jeżeli PIS nie jest gołosłowny, to ciekawy jestem kiedy polskie dywizje uderzą w stronę Berlina. No powiedzmy kiedy chociaż oficjalnie powiadomią Niemców o swoich żądaniach. Bo jak na razie to informują Polaków, a to byłoby tak trochę nie w porządku najechać Niemcy bez ostrzeżenia. Hitler zanim najechał na Polskę to stawiał jakieś żądania, więc powinniśmy chyba wykazać tyle przyzwoitości.
archiwum

Typowa fundacja zarządzana przez typowego członka PIS-u

Typowa fundacja zarządzana przez typowego członka PIS-u – Fundacja nie jest własnością prezesa fundacji, ale prezes robi z jej majątkiem co chce. Oczywiście są pewne prawne ograniczenia, ale jak ktoś jest tak sprytny jak prezes Fundacji Prasowej "solidarność" to sfinansuje z przejętego publicznego majątku swoją działalność polityczną, czy wykupi wszystkie działki i budynki wokół swojego domu poszerzając w praktyce swoje włości i nikt go nie skaże. Ale jak ktoś jest inteligentny inaczej jak "agent Tomek", trochę poniesie go fantazja i będzie miał pecha, że trafi się odważny urzędnik, to zrobi się niezły smród jak publiczne pieniądze przeznaczone na pomoc biednym pójdą na wynajem luksusowych aut, bieliznę erotyczną czy kieliszki do szampana.
archiwum – powód

Bardzo mi się podoba, jak pewien prawnik prosto i zwięźle wytłumaczył, czy prezydent Duda mógł zastosować prawo łaski wobec Kamińskiego, zanim ten prawomocnym wyrokiem został uznany za winnego

Bardzo mi się podoba, jak pewien prawnik prosto i zwięźle wytłumaczył, czy prezydent Duda mógł zastosować prawo łaski wobec Kamińskiego, zanim ten prawomocnym wyrokiem został uznany za winnego –
archiwum

Kościół katolicki twierdzi, że księża pedofile to tylko pojedyncze czarne owce Ale co z tymi wszystkimi, którzy kryli pedofili. Kupowali milczenie rodziców i ofiar, chronili pedofili, pozwalali by kolejne dzieci były gwałcone. Co z tymi, którzy wiedzieli i milczeli.

Ale co z tymi wszystkimi, którzy kryli pedofili. Kupowali milczenie rodziców i ofiar, chronili pedofili, pozwalali by kolejne dzieci były gwałcone. Co z tymi, którzy wiedzieli i milczeli. – W Argentynie aresztowano dwóch księży pedofili gwałcących niepełnosprawne dzieci w ośrodku zakonnym, który miał się takimi dziećmi opiekować. Okazało się, że 82-letni Corradi i 55-letni Corbacho zostali już oskarżeni o te same przestępstwa 9 lat temu, ale nie wiadomo, dlaczego śledztwa umorzono. Gorzej nawet, okazało się, że Corradi jest nie tylko uporczywym recydywistą, ale był dotąd w Kościele katolickim jako pedofil świadomie kryty. On i ponad stu innych księży jest oskarżonych o wykorzystywanie dzieci w latach 1955-84 w takim samym ośrodku zakonnym w Weronie we Włoszech. Księża gwałcili dzieci, kazali im się masturbować, ale także współżyli ze sobą, z dziećmi i młodzieńcami. Corradi, oskarżony o gwałty na 60 nieletnich, został po cichu przeniesiony przez władze kościelne do Argentyny do podobnego ośrodka. Oczywiście wrócił tam do procederu. Znowu został złapany. Kościół zatuszował sprawę i.... znowu przeniósł księdza do podobnego ośrodka, znowu w Argentynie.
archiwum – powód

Kolejny sukces PIS-u za pieniądze podatników PiS chciało osłabić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując konkurencyjną zbiórkę.

PiS chciało osłabić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując konkurencyjną zbiórkę. – Ministerstwo podległe Antoniemu Macierewiczowi przeprowadziło ją wraz z Caritasem Ordynariatu Polowego WP. Na piknikach w 14 miastach zebrano w sumie 14 tys. zł. Na ich organizację resort obrony wydał ponad 350 tys. zł. Na imprezie w Żaganiu, w której uczestniczyli m.in. premier Beata Szydło i minister obrony Antoni Macierewicz, do puszek wrzucono w sumie… 225 zł.
archiwum

Efekty rządów Macierewicza -wymienił oficerów na 90% stanowisk dowódczych Sztabu Generalnego oraz 82% w Dowództwie Generalnym. -z GROM odeszło najwięcej żołnierzy w historii jednostki - rozbił polski kontrwywiad -praktycznie zablokował zakupy dla polskiej armii m.in. helikopterów

-wymienił oficerów na 90% stanowisk dowódczych Sztabu Generalnego oraz 82% w Dowództwie Generalnym. -z GROM odeszło najwięcej żołnierzy w historii jednostki- rozbił polski kontrwywiad-praktycznie zablokował zakupy dla polskiej armii m.in. helikopterów – czy to może być tylko efekt fanatyzmu i głupoty? Stalin wymienił w trakcie sławetnej czystki "tylko" ok 50% pułkowników i generałów, a historia pokazała jak to wpłynęło na radziecką armię.
archiwum

Boże jeżeli dasz mi wygrać, to zrobię wszystko. Zabiorę pieniądze chorym dzieciom i dam na Radio Maryja. Zadłużę kraj jak nikt przede mną. Na szczytach władzy osadzę największych nieudaczników, świrów i cwaniaczków. Zniszczę konstytucję.

Boże jeżeli dasz mi wygrać, to zrobię wszystko. Zabiorę pieniądze chorym dzieciom i dam na Radio Maryja. Zadłużę kraj jak nikt przede mną. Na szczytach władzy osadzę największych nieudaczników, świrów i cwaniaczków. Zniszczę konstytucję. – Wywalę z armii ostatniego dobrego dowódce. Doprowadzę Polskę na skraj wojny domowej. Skłócę Polską ze wszystkimi sojusznikami. Zrobię z Polski pośmiewisko na Świecie. Jak będzie trzeba wytnę ostatnie drzewo w tym p... kraju i oczernię ostatniego uczciwego człowieka. Zrobię każde możliwe sk...syństwo, tylko Boże daj mi wygrać.
archiwum

Pod jego rozkazami wywiad wojskowy przestał praktycznie istnieć.

Pod jego rozkazami wywiad wojskowy przestał praktycznie istnieć. – Szef MON dzieli najsilniejszą dywizję pancerną w Polsce, osłabiając jej wartość bojową. To spełnienie marzeń każdego rosyjskiego dowódcy. Ściany wschodniej na pierwszej linii mają bronić zamiast żołnierzy zawodowych, weekendowi. Amerykanie nawet nie chcą z Polską rozmawiać na temat przekazania w ręce Macierewicza rakiet Tomahawk.