Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kyd

[demot] @slukis Facet pomylił dziewczyny i przypadkiem chwycił za cycek obcą babę, za co dostał fangę w nos xD

kyd

[demot] @BluesTata jacy my? Pokaż te demoty administracji, które kiedyś piętnowały jedną stronę polityczną. To były demoty userów. Od początku to przez nich była tworzona ta strona, utrzymywała się na ich twórczości, z bardzo niewielkim wkładem adminów, którzy raczej niewiele bawili się w politykę. Więc jechanie po PO (bo chyba o opluwanie jej Ci chodzi) było wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniem userów. Sami tworzyli demoty o PO, miały dobre oceny, więc dawało sie to na główną. Gdybyśmy mieli zachować konsekwencję, to teraz należałoby jechać po PiSie jak po łysej kobyle, tak jak kiedyś po Platformie. Wtedy byłaby zachowana równowaga. A widzisz, żeby to miało miejsce? Czy demoty szkalujące PiS pojawiają się na głównej z równą częstotliwością, co kiedyś o PO? @pipibipi masz bana za barana i szmatę.Wróć potem i czuj się represjonowaną większością. @pawel1032 pomysł z ograniczeniem demotów politycznych dla userów może i byłby niegłupi, ale tego się nie da wprowadzić, bo też ciężko byłoby opracować taki systemowy mechanizm zliczający to, a też żaden admin nie bedzie osobno wyliczał każdemu userowi ile politycznych demotów już wstawił i ile mu zostało. 200 głosów w poczekalni to dzisiaj już praktycznie żaden demotów nie uzyskuje. Może poza takimi mocno propagandowym. Poza tym niektóre rzeczy są aktualnościami, istotnymi jedynie w danej chwili, w danym dniu, więc czekać z kilka dni, aż temat się przedawni byłoby bez sensu.

kyd

[demot] @Salis1609 ponieważ z przekroju calego roku znalazł 5 moich politycznych demotow, których już dawno nie robiłem? Taaaak, jestem głównym dostawcą polityki na demotach!

kyd

[demot] @BluesTata przecież widzisz, że część podanych przez Ciebie demotow nie weszlo na główną. Ja nie opylam swojej twórczości na główną. Zresztą, wszystkie sam widzisz, że są stare, z 2016 roku, wtedy inaczej się traktowało politykę na demotach, która często leciała na główną z braku lepszego contentu. Gdyby sami użytkownicy swoimi ocenami mieliby decydować co jest dobre, a co nie, to cała strona główna byłaby zasyfiona demotami o tym jaki PiS jest dobry, jaka opozycja nieudolna, jaki islam straszny i jak to Polska jest ostatnim bastionem normalności w lewackiej Europie. Ty pewnie przeżywałbyś wtedy spazmy rozkoszy, ale strona ostatecznie by straciła swoich użytkowników. Choć Ty i tak byś wtedy twierdził, że to wina złej administracji. Jeśli kiedykolwiek na stronie glównej będzie więcej krytyki opozycji niż rządu (niezależnie kto jest rządem a kto opozycją), za czym Ty byś optował w tej chwili, to będzie jednoznaczny sygnał upadku tego portalu.

kyd

[demot] @BluesTata jak chcesz to możesz się stawiać w roli męczennika, w kraju i na stronie zdominowanych przez Tobie przychylną partię, ale to jednak wygląda groteskowo. Demoty polityczne muszą być ograniczone do minimum, co nie znaczy, że całkowicie trzeba z nich zrezygnować. Demoty też powinny wyśmiewać absurdy władzy - niezależnie czy pisowej, czy platformowej. Gdy kadencję miała PO, to też dostawała niemiłosierne cięgi. Ty i wielu Tobie podobnych natomiast chcielibyście tylko łupić opozycję. Czasami używając do tego brzydkich manipulacji jak z twojego demota o hacjendzie lekarzy, który dostał się mimo wszystko na główną.

kyd

[demot] @BluesTata wyklęty ;) Jeżeli wielu przestało tu zaglądać, to własnie przez takich jak Ty, którzy z fajnej, apolitycznej stronki z zabawnymi obrazkami zrobili sobie prywatne poletko do wojenek politycznych. I za Twoimi banami nie stoi żadna cenzura, bo chyba każdy widzi, że jeżeli na demotach dominuje jakaś opcja polityczna, to raczej nie jest to ta lewicowa. Niektórych po prostu drażni polityczny rynsztok w poczekalni. Co popieram.

kyd

[demot] @FakDak Swego czasu był równie popularny co Lewy. Tylko przez krótszy okres czasu. Nie bez powodu mówiło się o zjawisku "Citkomanii". A nie rozwinął się przez ciężką kontuzję, która chyba na 1,5 roku go wyeliminowała z futbolu. Mam duży sentyment do niego, bo okres jego świetności przypadł na czas mojej największej fascynacji piłką i klubem, w którym grał - Widzewem. Myślę, że miał większy talent niż Robert. Ale miał pecha. Trafił na zły okres w polskiej piłce i te zerwane Achillesy.

kyd

[demot] To trochę manipulacja porównywać zbiórkę WOŚP z całym budżetem kraju na służbę zdrowia. Sprawdź ile pieniędzy idzie z budżetu na sprzęt medyczny, a konkretnie ten dziecięcy i geriatryczny i porównaj to ze zbiórkami Owsiaka. Dalej będzie to niewielki procent, ale po co szkalować coś, co nie czyni nikomu zła, a jednak pomaga w jakimś stopniu? Najlepiej zakażmy wszelkich akcji charytatywnych, zostawmy tylko Caritas.

kyd

[demot] Bzdura. Nikt nie wie od kogo pochodzi szpik. Dopiero chyba po 2 latach można ubiegać się o takie informacje i to tylko jeśli dawca szpiku udzieli na to zgody.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2017 o 16:22

kyd

[demot] Mamy niedobór lekarzy, ogromne kolejki do specjalistów, ale spoko, wybrzydzajmy, proponujmy im zmianę zawodu, w końcu lekarzem może być każdy, nawet pani Grażyna z warzywniaka :D Ich edukacja to też taniocha przecież, miliony wyrzucone w błoto - Polska za PiSu jest bogata, stać nas na to. Czy kiedy za kadencji PO strajkowały różne grupy zawodowe, to wtedy tak samo proponowałeś pielęgniarkom, górnikom itp. zmianę zawodu?

kyd

[demot] @Kompleksowy rzekomo w tym roku osiągnęliśmy wreszcie nadwyżkę budżetową - przynajmniej MF tak twierdzi. Więc chyba coś się zmieniło i jakieś środki są. Należy się czy nie, ale mierzi mnie totalny brak szacunku do nich. Robi się jakąś tanią agitkę w mediach i robi się z nich jakichś wielmożnych panów, którym w dupach się poprzewracała od dobrobytu. Ciągle jakiś nowy demot, który sugeruje, że oni mają eldorado, tak że inne kraje mogą im zazdrościć. Co jest bzdurą totalną. Najpierw robi z sędziów największych szubrawców kraju, teraz kolej na lekarzy. Generalnie na najbardziej wykształconych ludzi kraju. Róbmy tak dalej, w końcu każdy spieprzy do Norwegii.

kyd

[demot] @Radzio6606 hue hue, jakie śmieszne, bo jedna lekarka zrobiła sobie fotkę na tle cudzego mustanga, będąc w Las Vegas. Ktoś inny zauważył, że strajkujący posiadają iPhona - szczyt bogactwa, który można mieć w starszej wersji i w abonamencie za grosze. Ktoś inny dodawał demoty z jakąś wypasioną hacjendą, sugerując, że to są wille rezydentów - ludzi, którzy na rękę nie mają nawet 3 tysięcy. Z ciekawością czytam jak ludzie próbują zwrócić kraj przeciw lekarzom, bo odważyli się strajkować za kadencji PiSu, kiedy wiadomo,że wszystkim się żyje wspaniale. Jak za PO strajkowali górnicy, to te same osoby stali murem za nimi.

kyd

[demot] Najpierw szczucie na sędziów, teraz na lekarzy. Generalnie na najlepiej wykształconych obywateli tego kraju. Już abstrahuję od tego demota, choć internet też robi swoje. Ale już widziałem jaką retorykę zaczyna prowadzić TVP w sprawie tych strajków i już powoli się robi z lekarzy kolejnych szkodników. Tymczasem gloryfikuje się darmozjadów, którzy potrafią ciągnąć zasiłki w nieskończoność. Bo to jest właśnie ten pisowski elektorat. Zaznaczę na końcu to, co napisał @jamachama że PO mam tak samo głęboko, jak cały PiS.

kyd

[demot] Ten sam argument, który stosują muzułmanie. Ubrała się prowokująco, więc prosiła się o gwałt. Nie jesteś bezmyślnym zwierzęciem, więc kontrolujesz się. Chyba to jest proste. Czy nie?

kyd

[demot] @maat_ Nic nie twierdzę, ale rozmawiałem z wieloma prawicowymi i apolitycznymi dziewczynami i czasami same podawały przykłady tego jak są lekceważone w pracy, jakimi tekstami, żartami faceci w nie rzucają, ale one po prostu uważały to za rzecz normalną. A nie powinno to być normalne. Prawo nie wyegzekwuje wszystkiego. Jeśli masz swoją firmę to twoim świętym prawem jest dobrowolnie dysponować swoim kapitałem, co nie znaczy, że to jest w porządku, kiedy faworyzujesz kogoś kosztem kobiety, choć nie ma ku temu żadnych racjonalnych argumentów. I moglibyśmy z łaski przestać z tego robić kolejną potyczkę typu: lewacy vs. prawilnie myślący Polacy? Zachód vs. polska ostoja normalności? Bo zawsze do tego zmierzają te dyskusje. Ja jestem bardziej prawicowy niż lewicowy, każdy kto mnie zna dłużej niż rok wie jakie mam poglądy na gospodarkę, uchodźców i równouprawnienie. Po prostu w przeciwieństwie do większości tutaj z was umiem spojrzeć na pewne sprawy w sposób trzeźwy i realny. Wy tylko skrajności. Lewacy: polska kobieta to podczłowiek, żyjący pod jarzmem kleru! Cała reszta: kobieta w Polsce ma eldorado, jest szanowana, adorowana i w ogóle ma życie usłane kwiatami. Kuźwa, nie. Ani jedno, ani drugie nie jest prawdą. Jest sporo rzeczy do zrobienia, niekoniecznie w ustawodawstwie, ale bardziej w umysłach ludzi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10204 205 następna »