Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kursk

Z nami od: 16 października 2012 o 18:21
Ostatnio: 8 marca 2018 o 11:06
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 25
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 129 (100 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 11527
  • Komentarzy: 32
  • Punktów za komentarze: 22
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

W UE dominują dwie koncepcje pomocy imigrantom/uchodźcom.

W UE dominują dwie koncepcje pomocy imigrantom/uchodźcom. – 1. Proponowany przez Angelę Merkel, model sprowadzania imigrantów do Europy i w konsekwencji stopniowa zamiana Europy w drugą Afrykę.2. Proponowany przez Wyszehrad. Pomoc na miejscu, głównie z głodem, nędzą, lecz w szczególności z brakiem edukacji, i w konsekwencji stopniowa zamiana Afryki w 2 Europę.

Dwa ujęcia z kamer rejestrujące napad imigranta na kobietę

Dwa ujęcia z kamer rejestrujące napad imigranta na kobietę – Na jednym zakryto twarz przestępcy w celu uniemożliwienia zidentyfikowania, na drugim twarz przestępcy jest pokazana. Odwrotnie z napadnięta. Zgadnijcie, które zdjęcia pochodzą ze szwedzkiej strony internetowej, a które z amerykańskiej
archiwum

Tajemnica rozwiązana...

Tajemnica rozwiązana... –
archiwum – powód

Dziś PIS zrobił pierwszy krok w kierunku stania się Platformą Obywatelską.

Dziś PIS zrobił pierwszy krok w kierunku stania się Platformą Obywatelską. – pozostaje mieć nadzieję, że za pół roku Kurski zrezygnuje zgodnie z warunkami
archiwum

Istnieje jedno niezawodne kryterium oceny rozwoju kulturalnego danego kraju. Traktowanie kobiet przez mężczyzn. Kraje, w których mężczyźni traktują kobiety na równi, są wysoko rozwinięte, jak USA, czy kraje Europy.

Istnieje jedno niezawodne kryterium oceny rozwoju kulturalnego danego kraju. Traktowanie kobiet przez mężczyzn. Kraje, w których mężczyźni traktują kobiety na równi, są wysoko rozwinięte, jak USA, czy kraje Europy. – Nisko rozwinięte, są te, w których kobiety są traktowane z pogardą, jak Afryka, Bliski Wschód. Jest w tym jakaś dziwna sprawiedliwość i prawie że jakaś Boska złośliwość.
archiwum

Dość smutny fakt, że w kulturze islamu, w której kobieta traktowana jest bardziej jako przedmiot, lub zwierze domowe

Dość smutny fakt, że w kulturze islamu, w której kobieta traktowana jest bardziej jako przedmiot, lub zwierze domowe – to kobieta stanowi jedyną prawdziwą wartość. Polski rządzie przyjmij 7 tysięcy kobiet, dzieci, nie mężczyzn. Jeśli w Kolonii przebywa 10000 tysięcy uchodźców. A ponad tysiąc brało udział w atakach, znaczy to, że minimum 10% uchodźców to patologia. Mowa jest także o 2 tysiącach. Wtedy 20%. Minimum. Przy założeniu,  że wszyscy  źli postanowili pójść jednocześnie na spacer. Ze względu na różnorodność etniczną nie ma mowy by tak było. Zapewne jest jeszcze gorzej.
archiwum

Kandydaci na szefów PO w małych kompromitacjach idą łeb w łeb

Kandydaci na szefów PO w małych kompromitacjach idą łeb w łeb – mają szczęście, że TVN ich wspiera. Gdyby taki numer wyciął PIS (chociażby minister Obrony Narodowej, który nie zna regulacji NATO), byłaby, kilkudniowa komediowa afera
archiwum

10 minut potem NATO wydaje oświadczenie: Działania w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu to sprawa polskich władz

10 minut potem NATO wydaje oświadczenie: Działania w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu to sprawa polskich władz – tak to jest gdy nieobiektywni dziennikarze robią za ekspertów, a ich jedynym celem jest podważać.
archiwum

Jak donosi "ptasie radio" Ewa Kopacz (na zdjęciu) wycofała się z debaty z Beatą Szydło

Jak donosi "ptasie radio" Ewa Kopacz (na zdjęciu) wycofała się z debaty z Beatą Szydło – Przyczyny nie są znane. Najprawdopodobniej to ignavia communipani (tzn. tchórzostwo). Beacie Szydło przypominam, że jest jeszcze sześć innych komitetów, i że im więcej debat tym lepiej dla demokracji.
archiwum

Jak widzę, kto skorzysta na Zjednoczonej Lewicy

Jak widzę, kto skorzysta na Zjednoczonej Lewicy –
archiwum

W 1975 roku Arabia Saudyjska zrozumiała jedną podstawową rzecz. Pieniądze rządzą światem.

W 1975 roku Arabia Saudyjska zrozumiała jedną  podstawową rzecz. Pieniądze rządzą światem. – Aby wpłynąć na światopogląd danego kraju wystarczy przekupienie kilku ludzi. Magnatów medialnych. Przekupienie magnatów medialnych, skutkuje, pozyskaniem dziennikarzy, którzy pracują u danego magnata. Pozyskanie dziennikarzy skutkuje, pozyskaniem ludzi, którzy słuchają danych dziennikarzy. Pozyskanie ludzi, skutkuje pozyskaniem polityków, którzy są wybierani przez tych ludzi. Potem w  wyniku reakcji łańcuchowej, mniejsze ośrodki medialne przyjmują narracje większych. Powstaje styl myślowy mediów Europy zachodniej kopiowany przez dziennikarzy z Europy wschodniej, którzy chcą być tak samo nowocześni. Podsumowując. To nie głupota sprawia, że myśli lewicowe dominują w zachodnich mediach, tylko pieniądze. Jeśli jakiś szejk sra na Polską modelkę w Dubaju, bądź wyrozumiały dla tej modelki. Sra na nią, kreator światopoglądu Europy zachodniej. I tu dochodzimy do najzabawniejszej części. Dziennikarze manipulujący społeczeństwem sami są manipulowani.
archiwum

Poezja częścią nas

Poezja częścią nas –
archiwum

Cykl rozwojowy leminga (1)

Cykl rozwojowy leminga (1) –
archiwum

To co dzieje się na kanałach tematycznych , to ustawka według wcześniej ustawionego scenariusza

To co dzieje się na kanałach tematycznych , to ustawka według wcześniej ustawionego scenariusza – 2 przygotowanych na ataki na Dudę, jeden nie wie o co chodzi. Atak atak, atak, tak aby naiwny widz, wszystko łykną.
archiwum

Słuchać "ekspertów PO", którzy mówią jak jest dobrze. Efekt spustoszenia

Słuchać "ekspertów PO", którzy mówią jak jest dobrze. Efekt spustoszenia –
archiwum

Czy tylko mnie dziwi dlaczego dwaj fotoreporterzy uskakują w prawidłową stronę, gdy nadbiega "napastnik"?

Czy tylko mnie dziwi dlaczego dwaj fotoreporterzy uskakują w prawidłową stronę, gdy nadbiega "napastnik"? – przecież stoją odwróceni tyłem, to wbrew wszelkim zasadom odruchu
archiwum

Zło przy pomocy mediów można nazywać dobrem. Takich ustawek w dwóch głównych dziennikach nie było od dawna. Także w programach po głównych dziennikach.

Zło przy pomocy mediów można nazywać dobrem. Takich ustawek w dwóch głównych dziennikach nie było od dawna. Także w programach po głównych dziennikach. – po określonej ścieżce, konfliktu, prowadzili dziennikarze, wszelka próba zmian tematu natychmiast ucinana.
archiwum

Po ostatnich programach Faktów i Wiadomości, sprzedaż pieluch wśród widzów wrosła.

Po ostatnich programach Faktów i Wiadomości, sprzedaż pieluch wśród widzów wrosła. – strach przed Pisem, inni patrzą ze zdziwieniem
archiwum

Manifest Cejrowskiego

Manifest Cejrowskiego –
archiwum

Wyborcy PO przypominają stado owiec. Uciekając przed wyhodowanym strachem są zganiani do zagrody PO.

Wyborcy PO przypominają stado owiec. Uciekając przed wyhodowanym strachem są zganiani do zagrody PO. –  Wyborcy PO przypominają stado owiec. Uciekając przed wyhodowanym strachem są zganiani do zagrody PO. –