Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

krzepki_alojz

Z nami od: 16 lipca 2015 o 10:30
Ostatnio: 15 grudnia 2016 o 20:52
Płeć: mężczyzna
Exp: 207
Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 71 z 322 (251 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 43419
  • Komentarzy: 2353
  • Punktów za komentarze: 5445
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Robert!...Lewandowski!!! Robert!...Lewandowski!!!

Robert!...Lewandowski!!! Robert!...Lewandowski!!! – Robert!...Lewandowski!!!
archiwum

Turbogrosik + Robert Lewandowski =

Turbogrosik + Robert Lewandowski = – 3 - 2! Robert, trzecia brama...klasa światowa!
archiwum

Pytanie brzmi...

Pytanie brzmi... – Po co facetowi sutki?
Źródło: www.favore.pl

Pobożność jest niezwykle ważna

Pobożność jest niezwykle ważna – Ale rozumu nie zastąpi
Źródło: www.tygodnik.com.pl

Daj komuś broń - obrabuje bank.

Daj komuś broń - obrabuje bank. – Daj komuś bank - obrabuje świat.
Źródło: www.pulshr.pl
archiwum – powód

Podkomisja smoleńska przedstawiła swoje najnowsze ustalenia.

Podkomisja smoleńska przedstawiła swoje najnowsze ustalenia. – Ci ludzie znajdą jeszcze Złoty Pociąg i Bursztynową Komnatę.
archiwum

Najlepiej w tym meczu grał

Najlepiej w tym meczu grał – bęben kibiców Legii
archiwum

Godzina 22.08 dnia 14 września AD 2016... Borussia Dortmund - Legia Warszawa 4-0

Godzina 22.08 dnia 14 września AD 2016... Borussia Dortmund - Legia Warszawa 4-0 – Śmiać się, płakać? Zrozumieć.
archiwum

Powstała Polska Strategia Kosmiczna.

Powstała Polska Strategia Kosmiczna. – Melmac zgłosił akces.
archiwum

Tylko ludzie głupi uczą się na własnych błędach.

Tylko ludzie głupi uczą się na własnych błędach. – Ludzie mądrzy – uczą się na błędach cudzych.
Źródło: people-dont-have-to-be-anything-else.wikia.com
archiwum

Kiedyś było tak, że jak się chciało zobaczyć pośladek to trzeba było odchylić majtki.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kiedyś było tak, że jak się chciało zobaczyć pośladek to trzeba było odchylić majtki. – Dzisiaj jest tak, że żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylić pośladki. Zero pola dla wyobraźni.
Źródło: kobieta.dziennik.pl
archiwum

Na Olimpiadzie w Berlinie w 1936 r. Hitler nie podał ręki czarnoskóremu lekkoatlecie(4 złote medale w:100 m i 200 m, skok w dal, 4 × 100 m) Jesse Owensowi.

Na Olimpiadzie w Berlinie w 1936 r. Hitler nie podał ręki czarnoskóremu lekkoatlecie(4 złote medale w:100 m i 200 m, skok w dal, 4 × 100 m) Jesse Owensowi. – Angela to nadrobiła z naddatkiem.
archiwum

Na podłódzkiej działce dwaj funkcjonariusze chcieli spalić służbowe dokumenty wyniesione z komisariatu w Łodzi. Obaj mają postępowanie dyscyplinarne, może im grozić nawet wydalenie ze służby oraz do trzech lat więzienia.

Na podłódzkiej działce dwaj funkcjonariusze chcieli spalić służbowe dokumenty wyniesione z komisariatu w Łodzi. Obaj mają postępowanie dyscyplinarne, może im grozić nawet wydalenie ze służby oraz do trzech lat więzienia. – " Walenda: Stopczyk, co wy tam palicie?Stopczyk: Ja? Radomskie, ale jak pan major woli, to Franz ma camele.Walenda: Co ty mi pie....sz za uszami, Stopczyk? Na wysypisku co palicie po nocach?Stopczyk: A, takie tam szpargały… Budynek idzie do służby zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały biurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?"
archiwum

Agnieszka Radwańska: nie mogłam zrobić nic więcej

Agnieszka Radwańska: nie mogłam zrobić nic więcej – I teraz jej wierzę. Tu jest do wygrania szmalec, a nie jakiś pieprzony medal olimpijski.

W Calais odbyła się akcja protestacyjna ludzi, domagających się likwidacji "dżungli Calais", czyli obozowiska dla imigrantów w tym mieście na północy Francji. Wszyscy podkreślają, że nie mają nic przeciwko uchodźcom, ale przeciw ich zachowaniu

W Calais odbyła się akcja protestacyjna ludzi, domagających się likwidacji "dżungli Calais", czyli obozowiska dla imigrantów w tym mieście na północy Francji. Wszyscy podkreślają, że nie mają nic przeciwko uchodźcom, ale przeciw ich zachowaniu – Ja też nie mam nic przeciwko bandytom. Tylko przeciwko ich zachowaniu
archiwum

Rzecznik brytyjskiej premier Theresy May powiedział w trakcie dzisiejszego briefingu dla dziennikarzy, że "rząd potępia wszelkiego rodzaju ataki motywowane nienawiścią". - Polska to jeden z naszych najstarszych i najbliższych sojuszników - podkr

Rzecznik brytyjskiej premier Theresy May powiedział w trakcie dzisiejszego briefingu dla dziennikarzy, że "rząd potępia wszelkiego rodzaju ataki motywowane nienawiścią". - Polska to jeden z naszych najstarszych i najbliższych sojuszników - podkr – Szkoda, że w Harlow nie odbierają telewizji.
archiwum

Depilacja na stałe przynależy do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych kobiet. Gładkie nogi, pachy i okolice bikini.

Depilacja na stałe przynależy do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych kobiet. Gładkie nogi, pachy i okolice bikini. – A okolice burkini?
archiwum

Obrzydliwe składniki kosmetyczne. Choć prawdopodobnie nawet nie wzięłabyś ich do ręki, mają niesamowite właściwości regenerujące skórę! Kosmetyki ze śluzem, śliną czy jadem robią furorę.

Obrzydliwe składniki kosmetyczne. Choć prawdopodobnie nawet nie wzięłabyś ich do ręki, mają niesamowite właściwości regenerujące skórę! Kosmetyki ze śluzem, śliną czy jadem robią furorę. – Pocałuj mnie w śluz pod okiem. Mniam.

W ubiegłym miesiącu miało dojść do egzekucji wicepremiera Korei Północnej, 63-letniego Kim Yong Jina. Urzędnika rozstrzelano ze względu na niewłaściwą postawę podczas sesji parlamentu.

W ubiegłym miesiącu miało dojść do egzekucji wicepremiera Korei Północnej, 63-letniego Kim Yong Jina. Urzędnika rozstrzelano ze względu na niewłaściwą postawę podczas sesji parlamentu. – Ciekawe, ilu u nas zostałoby członków rządu i posłów...

Mieszkańcom Greenville w Karolinie Północnej nie jest do śmiechu. Dzieci boją się wychodzić z domów, bo wieczorami na ulicach pojawiają się przerażający klauni.

Mieszkańcom Greenville w Karolinie Północnej nie jest do śmiechu. Dzieci boją się wychodzić z domów, bo wieczorami na ulicach pojawiają się przerażający klauni. – E tam. U nas pojawiają się codziennie we wszystkich stacjach telewizyjnych.