Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kowboj

0 / 0
kowboj

[demot] @LeClerc2 kary w polsce i tak są bardzo wysokie, jedne z najcięższych w europie, ale de facto się zgadzam. Odnośnie palaczy trawki, których ty nazwałeś ćpunami, samemu korzystając zapewne niejednokrotnie ze środków przeciwbólowych, które też są dragami, tyle, że legalnymi, jest taki dowcip który obrazuje różnicę między pijanym kierowcą, a spalonym: Pijany kierowca nie zatrzymuje się na znaku stop, zjarany kierowca zatrzymuje się i czeka aż się zmieni na zielone.

1 / 1
kowboj

[demot] Przynajmniej nauka skorzystała na tych wyborach. Poznaliśmy odpowiedź na pytanie: co robi ludzkie ciało bez mózgu? I to na całkiem dużej grupie kontrolnej.

1 / 1
kowboj

[demot] Ul Małeckiego w Poznaniu. Ciekawe miejsce, ta maleńka pizzeria jest nieoficjalnym centrum spotkań łazarza (dzielnica)..

-3 / 3
kowboj

[demot] Czyżby konsekwentne ogłupianie społeczeństwa i obniżanie poziomu edukacji zaczynało przynosić efekty? Tylko czekać aż wyrosną latorośle 500+ i nagle się okaże, że dzieci nauczone w domu nieróbstwa i kombinatorstwa nie chcą pracować jako dorośli. To dopiero będzie szok.

0 / 2
kowboj

[demot] Opona do wymiany, paski wstydu, że hoho. Jakiś amator tym jeździł, w zakrętach się nie pochylał.

1 / 1
kowboj

[demot] Kupiłem sobie taki laser, fajna zabawa, zasięg imponujący, na wieżowcu 2km od moich okien jest widoczne, ale żeby próbować oślepiania pilotów samolotów to trzeba być kretynem.

0 / 0
kowboj

[demot] Rozumiem, że powiedział to po zakończeniu dochodzenia? Prawda jest taka, że w półmroku kiedy najczęściej się poluje, z odległości 150-200m, sylwetki są podobne. Tak czy siak od wydawania opinii są śledczy i sądy.

0 / 0
kowboj

[demot] W wiadomościach TVPis by podali klucz odpowiedzi i wszyscy obecni wyborcy by się załapali.

2 / 4
kowboj

[demot] W kolonii karnej postęp, a u nas, w środku europy, dalej ciemnogród. Większość świata dochodzi do wniosku, że z tym nie wygra, jak ludzie będą chcieli to i tak kupią, a zarobi tylko mafia. Legalizacja spowoduje ukrócenie dostępu nieletnim, kontrolę jakości, żeby nie było to nasączane nie wiadomo czym, oszczędności w systemie penitencjarnym i organach ścigania, oraz ogromne wpływy do budżetu. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podatek-od-haju-polska-zarobilaby-9-mld-zl,192,0,2414016.html Jednak naród któremu od dziesięcioleci wpaja się, że to diabelskie ziele nigdy tego nie zrozumie.

2 / 2
kowboj

[demot] Nie pochwalam, ale rozumiem. Prędkość jest jak narkotyk, też mi się zadarza od czasu do czasu śmignąć na moto z taką prędkością, ale tylko jak warunki są dobre i ruchu prawie nie ma.

0 / 0
kowboj

[demot] @Darozaba powiało sucharem. Nawiasem mówiąc, skłądnia jakiej używasz nie wskazuje na to, aby twoje IQ było wyższe niż u szympansa. O znakach interpunkcyjnych i polskich znakach nie wspomnę. No ale czego spodziewać się po wyznawcy jarosława, jesteś jego idealnym targetem, ciemną masą.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2019 o 13:15

0 / 0
kowboj

[demot] @Dordi Najwyraźniej musisz iść do okulisty. A informację mam z pierwszej ręki, od mojego wuja, inspektora leśnictwa z 50-cio letnim stażem. Swoją drogą, skoro potrafisz znaleźć kornika zanim się przepoczwarzy (w twoim słowniku to będzie wylęganie) to podaj tym "amatorom" z lasów państwowych ten genialny sposób. Może dostaniesz Nobla.

1 / 5
kowboj

[demot] @Dordi Widzę, że Tobie też nieco brakuje wiedzy, szczególnie w kwestii puszczy białowieskiej. Kornik drukarz ma określoną metodę działania, kiedy zagnieżdża sie on w jednym drzewie, należy wyciąć to drzewo i pozostałe w promieniu od 4 do 10m. W ten właśnie sposób chroni się las przed jego ekspansją i tym właśnie (między innymi) zajmują się leśnicy, wyszukiwaniem i oznaczaniem zaatakowanych przez kornika drzew. Oczywiście, że jestem przeciwny wycince w puszczy, jednak selektywna wycinka jest niezbędna dla zachowania całego areału. Siadaj, niedostateczny.

-1 / 1
kowboj

[demot] @Darozaba Mniej więcej tyle, ile wynosi suma czasu jaki przeznaczyłeś/łaś na myślenie w ciągu swojego życia, czyli 10 minut. I dzięki, za uznanie w kwestii poczucia humoru. Bałem, śię, że nie zrozumiesz, ale wiara w ludzkość przywrócona.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 września 2019 o 8:36

1 2 3 4 następna »