Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kot_jaroslawa

Użytkownik otrzymał bana za: konto propagandowe, polityczny troll
Ban wygasa: 2992-05-16 19:58:11

Ściana

archiwum – powód

Prezydent

Prezydent –
archiwum

Koncepcja Internetu

Koncepcja Internetu – Projekt globalnej sieci komputerów opisał w 1960 roku J. Licklider[1]. Twórcą koncepcji Internetu jest Paul Baran (amerykański informatyk polskiego pochodzenia, twórca idei komutacji pakietów[1], będącej podstawą działania m.in. Internetu.), który w 1962 roku opublikował 12-tomową pracę, będącą projektem wytrzymałych, rozproszonych (nie gwiaździstych) sieci cyfrowych.
archiwum

500+

500+ –
archiwum

Jeden obraz, a jaki wymowny! Dom prezesa PiS i wille autorytetów opozycji.

Jeden obraz, a jaki wymowny! Dom prezesa PiS i wille autorytetów opozycji. – Dom "dyktatora" i domy przywódców biednej opozycji z pensji poselskiej i z pensji dziennikarza.
archiwum

ZDF i "polskie obozy". Niemiecki sąd: Stacja nie musi przepraszać, to prawo wolności mediów

ZDF i "polskie obozy". Niemiecki sąd: Stacja nie musi przepraszać, to prawo wolności mediów – Niemiecki Federalny Trybunał Sprawiedliwości uznał, że telewizja ZDF nie musi przepraszać za użycie sformułowania "polski obóz zagłady". Wcześniej sąd w Koblencji nakazał stacji przeprosić byłego więźnia Auschwitz Karola Tenderę.
archiwum

Niemiecka Policja w akcji :)

Niemiecka Policja w akcji :) –
archiwum

Tak Policja Żydowska traktowała Żydów w getcie Warszawskim

Tak Policja Żydowska traktowała Żydów w getcie Warszawskim –
archiwum

Porywanie Dzieci.

Porywanie Dzieci. –
archiwum

Mag smrodu uzupełnia manę w splugawionej Księżycowej Studni

Mag smrodu uzupełnia manę w splugawionej Księżycowej Studni –
archiwum

:)

:) –
archiwum

Pit Bull zaatakował kobietę i jej psa! [DRASTYCZNE NAGRANIE WIDEO]

Pit Bull zaatakował kobietę i jej psa! [DRASTYCZNE NAGRANIE WIDEO] –
archiwum

Powstanie Warszawskie

Powstanie Warszawskie – "Warszawa tęskniła za normalnym, wolnym od zwierzchnictwa okupanta życiem - stąd masowe poparcie i solidarność z powstańcami, którymi stała się duża grupa wcześniej niezaprzysiężonych cywilów." " Powstanie Warszawskie przez 2 miesiące wiązało znaczne siły niemieckie, blokowało warszawski węzeł komunikacyjny i utrudniało Niemcom komunikację z frontem niemiecko - radz. paraliżując swobodę ruchów wojsk niem., wstrzymywało ich kontratak przeciw przyczółkom pod Warką i Magnuszewem oraz uniemożliwiło skuteczną obronę niemieckich pozycji na przedpolach Warszawy."
archiwum

Pokojowa demonstracja opozycji.

Pokojowa demonstracja opozycji. –
archiwum

7 miliardów dolarów od Volkswagena trafiło do klientów w USA, dla europejskich klientów nawet złamanego grosza?

7 miliardów dolarów od Volkswagena trafiło do klientów w USA, dla europejskich klientów nawet złamanego grosza? – W związku z aferą spalinową w Stanach Zjednoczonych, Volkswagen zwraca swoim klientom pieniądze, wypłaca odszkodowania i odkupuje samochody. O podobnym traktowaniu właściciele pojazdów w Polsce oraz innych krajach europejskich mogą jedynie pomarzyć. Jeśli jesteś właścicielem VW w USA, nie będziesz miał problemu z uzyskaniem odszkodowania za oszustwa związane z emisją spalin, powszechnie znane jako Dieselgate. W takim przypadku masz dwie możliwości: zwrot pieniędzy lub wykonanie poprawki mechanicznej silnika połączone z wypłatą odszkodowania za doznane szkody. Proces jest płynny i szybki. Nawet nie musisz mieszkać w USA, jeśli należysz do korpusu wojsk USA w Europie albo jesteś rodziną osoby związanej z armią amerykańską – też otrzymasz te świadczenia.
archiwum

:)

:) –
archiwum

Miller: SLD dało się kupić w sprawie TK. Jestem zażenowany, że nie powiedzieliśmy "nie"

Miller: SLD dało się kupić w sprawie TK. Jestem zażenowany, że nie powiedzieliśmy "nie" – Chętnie uderzę się w piersi, dlatego że była to swego rodzaju transakcja wiązana - powiedział w "Piaskiem po oczach" Leszek Miller. Przewodniczący SLD tłumaczył w ten sposób poparcie jego formacji dla ustawy o TK autorstwa PO. Tej, która pozwoliła Sejmowi poprzedniej kadencji na wybranie pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Konstytucyjność wyboru dwóch z nich zakwestionował w grudniu TK.
archiwum

Chcieć to móc!

Chcieć to móc! – Jesteście zwycięzcami! Wiara czyni cuda! Bierzcie przykład z tego ślimaka! Urodził się wolny, ale to nic, dziś zapi@#%@ najmocniejszym BMW M760Li z V12 pod maską!
archiwum – powód

4. Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.

4. Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku. – Art. 180.1. Sędziowie są nieusuwalni.2. Złożenie sędziego z urzędu, zawieszenie w urzędowaniu, przeniesienie do innej siedziby lub na inne stanowisko wbrew jego woli może nastąpić jedynie na mocy orzeczenia sądu i tylko w przypadkach określonych w ustawie.3. Sędzia może być przeniesiony w stan spoczynku na skutek uniemożliwiających mu sprawowanie jego urzędu choroby lub utraty sił. Tryb postępowania oraz sposób odwołania się do sądu określa ustawa.4. Ustawa określa granicę wieku, po osiągnięciu której sędziowie przechodzą w stan spoczynku.5. W razie zmiany ustroju sądów lub zmiany granic okręgów sądowych wolno sędziego przenosić do innego sądu lub w stan spoczynku z pozostawieniem mu pełnego uposażenia.

1