Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
4 / 10
knaimad

[demot] - masz dom, - jesteś wolny, - nie masz obowiązków - ofert pracy sporo, więc powinieneć coś znaleźć, - na tinderze czekają już następne ... ... żyć nie umierać.

1 / 1
knaimad

[demot] Niby takie proste, więc czemu niemożliwe ? Bo byłby to tylko kolejny błąd, o którym znów chciałoby się zapomnieć .... i tak w kółko. Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą. Zapomnieć o rodzinie, dzieciach, przyjaciołach .... kluczach do samochodzu ?! Wybieram opcję nr 2. Pamiętać, nie uciekać od problemów, nie bać się popełniać błędów, mieć dystans, szanować otoczenie i starać się nic nie wymagać.

1 / 1
knaimad

[demot] @zdradzone_pokolenie Smutny jest ten Twój świat. Psychiatra już nie pomoże ........

17 / 27
knaimad

[demot] @zdradzone_pokolenie Jakim k**wa cudem, przy najniższym od 26 lat bezrobociu, nie możesz znaleźć pracy ?! Nawet tutaj kilka osób proponowało Ci zatrudnienie. Tobie nie o to chodzi. Przyznaj się kłamczuszku. Lubisz robić z siebie żałosnego nieroba i wzbudzać w ludziach litość. Chcesz pracę ? Sp*a*j z demotów. I skończzzzzzzzzzzz bo to k**wa żałosneeeeeeeeeee.

17 / 35
knaimad

[demot] @zdradzone_pokolenie Całe szczęście, ze jesteś bezrobotny i z zasiłku żyjesz, to nie musisz się dokładać do majówki małej Zosi. Żałosneeeeeeeeeeeeeeeee.

0 / 2
knaimad

[demot] @FakDak Mam odmienne spostrzeżenia, ale na świecie jest ponad 7mld prawd. Twoją również szanuję. pozdrawiam

-1 / 1
knaimad

[demot] @FakDak Obiecali kwote wolną w wysokości 8-9tys i gdzie jest ? Tysiąckroć wolałbym niższe podatki od socjalu. Obiecali medyczną marihuanę, co okazało się wydmuszką. Mówili, że będą słuchać społeczeństwa a nie chca referendum odnośnie gimnazjów. Wprowadzają GMO po CECIE. Obsadzają tak samo jak PO, PSL spółki skarbu państwa swoimi ludźmi - miernymi ale wiernymi .... itd. Ale ..... Ale wybór między PO a PiSem, dla mniej jest jak między gównem a błotem, Wybieram błoto. pozdrawiam serdecznie.

-2 / 2
knaimad

[demot] @kolorowatolerancja @FakDak I jak ja mam się nie zgodzić, z tak celnymi i bystrymi ripostami: - Stop mordom dzieci. Należy odebrać je polskiej patologii, przekazując do domów dziecka i bogatym rodzinom z zachodu. - Zwrócić kamienice spadkobiercom i wyj*bać polską biedotę na bruk. H*j z tym, że kamienice sami odbudowali po wojnie, - Nam polaczkom ziemniaki kopać, a nie statki budować. I zakazać węgla ... no chyba że właścicielem jest niemiec. - Wojska przenieść natychmiast za zachód, a najlepiej do Niemiec, jak to było dotychczas. Wielki Putin, który żyje z eksportu broni i handlu gazem może snas zdeptać jak karalucha. Dlaczego te polaczki się nie boją ? - Zwiększyć podatki, bo całkowicie się zgadzam, że są żenująco niskie. Przy przychodzie 5 tys., ależy zapłacić jedynie ok. 1200zł ZUSu, przy dochodzie pow. 3090zł, podatek dochodowy, opłaty za księgową, poczte, sklep, wynajem, podatki od zakupu produktów do handlu, akcyzę na paliwo 80% i zostaje 500zł na życie. Tak być nie może. Polactwo musi się zapożyczać w zachodnich bankach i pożyczkodawcach. - Po co budowac mieszkania. Jakby dalej Tusk w Hanią rządzili byłoby tysiące kamienic słusznie przejętych do wynajęcia. Przez tanie mieszkalnictwo namnoży się to robactwo jeszcze. - Won z komuchami PiSiorskimi i tylko PiSiorskimi, tj. Pitrowiczem .... i .....i ......... o ku*wa. i Piotrowiczem. Co z tego że Wałęscie udowodnili współpracę z SB i donoszenie , Komorowskiemu kontakty ze szpiegami rosyjskimi i obronę WSI, Kwaśniewski pracuje w spółkach Janukowycza - to NIC NIE ZNACZY. Tylko idiota i baran może inaczje pomyśleć. - co z tego, że spółki obsadzone przez Misioewiczów w końcu zaczynają zarabiać na siebie. H*j z tym. Co z tego, że nepotyzm to drugie imię PSL, h*j. z tym. PiSiory WON z polski do San Escobar. - jedynie armia zawodowa nas obroni, a najlepiej 200 generałów i 30% siły żywej. Za mało biurokracji w WOT. Za mało kadry administracyjnej !!! - czemu ten Kaczor wogóle podskakuje do Pani Merkel. Na dupe siadać i słuchać, bo po uszach dostanie. Z USA zachciało się koalicji .... najpotężniejszym macarstwem świata ? To się musi źle skończyć. - i jak Misio odważył się wpaść do CEK NATO, gdzie wisiało portrety jedynych prawdziwych władców kraju, - a szeregowy Kaczyński - jak on wygląda. Żony nie ma, rucha kota, gwałci Misia i ma popsute zęby. Wsty i żenada. I ręce precz od wymiaru sprawiedliwości. H*j z tym, że w połowa nie osądza, w przeliczeniu na osobę jest ich najwięcej w Europie, a sprawy trwają najdłużej. Wyp**lać od sądów Kaczorze. Bracia. Wspiram Was całym sercem! Razem nam się uda! serdeczne pozdrowienia dla ELITY

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2017 o 13:05

-1 / 5
knaimad

[demot] @FakDak @kolorowatolerancja Całkowicie się zgadzam. Już zaczynaja mnie irytować te PiSowskie nieudaczniki. Donald to jednak inna liga. Znakomity piłkarz, niezastąpiony ekonomista, specjalista od specsłużb i nieoceniony moralista. Pytam się: - po co PiSiory się mieszają w reprywatyzacje ? Może była 1-2 nieprawidłowości, ale kamienice i tak trzeba oddać prawowitym właścicielom. - po co odbudowują przemysł stoczniowy ? Przemysł stoczniowy niemiecki jest wystarczająco duży, więc po co się pchać. - po co ludzi niszczą programem 500+ ? Matki mordują dzieci i robią następne, żeby tylko je dostać, a poza tym ta biedota plaże zajmuje w lecie. - po co budują obronę terytorialną i ściągają żołnierzy NATO do Polski ? Machają szabelką tylko przed ruskimi, którzy mogą nam bombe atomową puścić. - po co obniżają składki ZUS ? Budżet tego nie wytrzyma. - po co budują mieszkania+ ? Mieszkania powinni tylko prywaciarze budować. - po co ściągają nienależny VAT ? Niszczą uczciwych przedsiębiorców tylko, który starają się łatać koniec z końcem do 1-ego. - po co wogóle to całe IPN i CBA ? niszczą tylko legendy, jak Wałęsa i Krzywonos, sami słuchając się Piotrowicza. ... itd. Szkoda pisać, jakie te PiSiory to tępe i głupie istoty. Żenada. Pozdrawiam Was bracia i wspieram aby Tusk został naszym prezydentem. Kiedy na niego patrzę jestem za wprowadzeniem systemu monarszego i przywrócenia króla na tron Polski, Tusk byłby cudownym królem. Złoty chłopak. Oby rządził tak Polską, jak Unią. Ave Cezar Tusk Wielki I, król Polski i całego świata wkrótce.

-1 / 1
knaimad

[demot] @testttttt hhgrrrr masz psiakrew rację. leci. leccciiiii, leciiiiiiiiiiiiiiiii .... doleciał. Plusik dla Pana, Panie Testttttt

-2 / 2
knaimad

[demot] @Hotep 1. Zatem nie rozstrzygając czy był zamach czy nie, Rosjanom bardziej opłaca się zaostrzać konflikt z Polską, niż starać się go rozwiązać. Aby się nie rozpisywać, ocenę tego zachowania i możliwych jego następstw pozostawiam Tobie. 2. Doskonale musisz wiedzieć, że bez zgody Kremla jest to nie mozliwe. Pytanie pozostaje zatem otwarte. 3. Jak wklepiesz w google frazy "świadek katastrofy, ambasada RP w Moskwie, FSB" wyskoczą Ci publikacje, które nie negują tego faktu, lecz jedne udawadniają, że to był szpic FSB, a drugie prawdziwy świadek. Analizę tych informacji oraz prawdopodobieństwo zweryfikowania szpiega w ciągu godziny przez nasze wzorowe służby pozostawiam Tobie. 4. To, że kłamała to fakt, do którego się przyznała i przeprosiła. Pytanie pozostaje otwarte, ale oczywiście nic nie sugeruję. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Chciała przedstawić współpracę polsko-rosyjską w pozytywnym świetle, podobnie jak robił to Tusk i poleciała po całości bez sprawdzonych informacji. 5. A Ty jak uważasz ? Jaka była ta współpraca na podstawie obecnych informacji ? Wzorowa od początku ? Z tym pytaniem wiąże się kolejne: dlaczego Tusk podpisał tajną zgode na współpracę SKW z FSB po katastrowie. Pomijam fakt tłumaczenia, czy doszła do skutku czy nie. Podpisana została. 6. Przecież nie jesteśmy dziećmi. Twojego tłumaczenia nie przyjmuję do wiadomości. 7-9. Pomimo, że ekshumacje się praktycznie zaczynają, sprawdź proszę informacje: - niedopałek papierosa w ciele R. Kaczorowskiego, - zaszyte rękawiczki w ciele A. Walentynowicz, - zamienione ciało Anny Walentynowicz, T. Walewskiej-Przyjałkowskiej, R. Kaczorowskiego, P. Nurowskiego. Odnośnie informacji sprzed dnia, jest to wyciek z prokuratury - poczekamy na pełniejsze informacje. Sprawa jest jednak oczywista - szczegółowej sekcji nie wykonano, bo sądzono, że zrobi to strona polska. Strona polska była pewna, że sekcje wykonali rosjanie. Coś Cię zdziwiło ? 10. Kilka zarzutów: - brak odprawy koordynacyjnej (standard), - brak analizy zadania i wyznaczenia dowódcy zabezpieczenia, - brak nadzoru nad przygotowaniem wizyty, - nieprawidłowy rekonesans. 11. http://masz99.salon24.pl/728211,podkomisja-smolenska-czesci-tupolewa-60-metrow-przed-brzoza Ocenę pozostawiam Tobie. 12. http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/ 13. Ciekawa teoria. Awaria zasilania nie ma wpływu na katastrofę. Pozwól, że się nie zgodze. 14. Pytałem jedynie co Ty w nim słyszysz. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

1 / 5
knaimad

[demot] @Hotep Nie uznawaj mojej dociekliwości jako atak, lecz proszę odpowiedz punkt po punkcie na kilka pytań: 1. dlaczego rosjanie nie oddają wraku i czarnych skrzynek, 2. dlaczego rosjanie nie pozwalają na przesłuchanie kontrolerów przez polską prokuraturę, 3. dlaczego rosyjskiego świadka, który zgłosił się do ambasady RP w Moskwie nie przesłuchała polska prokuratura, tylko oddała 4. dlaczego min. Kopacz kłamała ws przeszukań szczątków, 5. dlaczego polski rząd początkowo twierdził, że współpraca jest wzorowa z rosjanami, a następnie po kilku latach sam Tusk odpowiedział, że była fatalna, 6. dlaczego trumny zostały zaplombowane i zakazano ich otwierania w polsce, 7. dlaczego części ciał zostały zamienione i zbeszczeszczone - interesujące są informacje sprzed kilku dni o 4 miednicach i 2 głowach w jednej trumnie - nie przesądzam czy prawdziwe. Jeśli okarze się prawdziwe, oznacza to że któraś/eś trumny posiadają korpusy bez głów. 8. dlaczego polska strona przyjęła za prawdę, że rosjanie wykonali skecje zwłok, rosjanie temu nie zaprzeczali przez kilka lat, aż do wywiadu w TVP ministra kultury, który jasno stwierdził, że nie mogli wykonać skecji, bo nie mieli ani czasu ani warunków, 9. dlaczego zatem w najpoważniejszej w historii nowoczesnej Polski, nie przeprowadzono sekcji zwłok ofiar katastrofy, 10. dlaczego ze strony polskiej awansowano po tragedii szefa BOR (Janickiego przez Komorowskiego), którego funkcjonariusze nie zabezpieczyli lotniska w Smoleńsku i zjawili się na nim dopiego po ok. godzinie, 11. dlaczego część skrzydła znalazła się ok. 60m przed brzozą a części wraku przenoszono z nocy z 10 na 11 kwietnia, 12. ile wyliczyłeś dziwnych śmierci związanych z katastrofą okołosmoleńską, 13. czy seria awarii w samolocie miała wpływ na procedurę odejścia Tupolewa ? 14. co słyszysz na filmie świadla smoleńskiego: https://www.youtube.com/watch?v=b4EUWIrNg1Y Pomijając tłumaczenie, czy słyszysz w nim: krzyki, strzały, śmiech(?). Znam również stanowisko zwolenników teorii Anodiny i Laska. Cześć do mnie przemawia, jak np. to że: - brzoza mogła urwać skrzydło, - piloci nie mieli odpowiedniego szkolenia, - otwarty kokpit, - brak tłumacza rosyjskiego w kokpicie, - presja na pilotów. Po wymieszaniu obu racji, nadal pozostają jednak pytania do odpowiedzi. Żadnych nie uważam za definitywnie wyjaśniających przyczynym, lecz bezprzecznie w mojej opinii zdroworozsądkowe podejście karze przychylić się do uznania zasadności podejmowanych prac przez podkomisję smoleńską. Zaręczam Cię, że to tylko kilka z pytań, którymi dysponują fanatycy smoleńscy. Tak samo jak zapewne Ty, najbardziej wolałbym aby wszystko zostało wyjasnione i okazało się z całą pewnością, że to błąd polskich pilotów. Mam problem jednak - uważam się za zdystansowanego od odu stron i wyłączam emocje i pomimo szczerych chęci oraz prób racjonalizacji tych zdarzeń, niestety nie potrafię na wszystkie odpowiedzieć w zadowalający mnie sposób. Uważam, że niesłusznie zaliczasz znaczną część osób do sekty smoleńskiej, którzy mają wątpliwości. Rozumiem, że masz dosyć jątrzenia polaków, dość zarówno TVN-owskich jak i TVP-isowskich przepychanek i najchętniej byś odpuścił - oczywiście możesz i nie musisz odpowiadać na tego posta. Ale, być może Tobie uda się mnie przekonać - jestem otwarty, więc proszę o nie stosowanie wybiegów słownych, wstawek ironizujących, szyderczych, lecz rzeczowe, punkt po punkcie odniesienie się do zagadnień, jeśli znasz na nie odpowiedzi: potwierdzające, zaprzeczające lub kiedy nie masz pojęcia dlaczego tak się stało - napisz to po prostu - nikt Cię nie ocenia. Jeśli potrzeba Ci czasu - nie musisz odpowiadać natychmiast. Nawet wolłbym, abyś sobie przemyślał te pytania i odpowiedział w późniejszym czasie, wielozdaniowo. Czekam, abyś mnie przekonał. Życzę sukcesu. Dziękuję i pozdrawiam

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2017 o 8:30

-1 / 1
knaimad

[demot] @lucian Lucuś, kolejne pytania na które zamiast odpowiedzić, to będziesz głupka udawał: - brytole kazali podpisywać pakt ribbentrop-mołotow i mordować kraje słowiańskie ? - USA kazało zakładać Главное управление исправительно-трудовых лагерей и колоний i mordować miliony swoich współbratyńców ? - wina na zachodzie spoczywa za Hołomodor ? Zamiast skrzydeł husarskich bardziej pasuje ci dwugłowy orzeł, albo sierp i młot. Zmień i nie błaznuj. Prawda jest taka, że: - ruskim kończą się rezerwy - dociągną może do jesieni na dobrych wiartach zdaniem Friedmana, - ruskie nie mają gospodarki, a 20% zatrudnionych jest w przemyśle zbrojeniowym, - barany je*ne mają tyle ziemi, a warzywa muszą importować - po kryzysie i konflikcie z Polską pełen sukces - zaczynają produkować tyle samo zboża co Polska, - eksportują 27% światowego zapotrzebowania na broń - więcej niż Chiny, Niemcy, Francja, Anglia, Hiszpania i Włochy razem wzięci, a teraz zapowiada rozszerzyć eksport broni - taki pokojowy sku*syn z niego - zgadnij gdzie eksportują broń twoi towarzysze, - ruskie to kraj do cna skorumpowany - to nawet nie kraj, to stan umysłu, kontrolowany przez jedyne słuszne media, które ciągle szczują zachodem, żeby im gaz ukraść, gdy tymczasem cały zachód idzie w ekologie i jeśli Putuś wojny nie wywoła, to swój gaz w dup*e będzie mógł sobie włożyć, - Kreml siedzi na petardzie, która niedługo wystrzeli i to nie będzie zachód, ale jego własne społeczeństwo zrobi z nim to samo co z Janukowyczem - do kubła na śmieci wrzuci, razem z ich majątkami i pedalskimi bucikami.

-1 / 1
knaimad

[demot] @lucian Lucuś ..... trzeba było tak od razu, to w dyskusje byśmy się nie wdawali zbędną. Pozwól, że trochę o przyjaciół popytam: - kto strzelał Polakom w tył głowy w Katyniu ? - kto siedział w KC WKP(b) - hindusi czy mandaryńczycy ? - kto dokonywał masowych zbrodni komunistycznych w "wolnej Polsce" ? - kto wywodził żołnierzy AK na sybir, biorących udział w wyzwalaniu Wilna i Lwowa ? - czym była obława augustowska ? - co się stało w czerwcu 56'tego w Poznaniu ? - czym były tzw. "mordy sądowe" ? - kto okradł polskie kopalnie po wkroczeniu NKWD w 44tym, - kto przejął polskie reparacje od strony niemieckiej ? - itd. A może przejdziemy do teraźniejszoścy: - kto ćwiczy atak nuklearny na Polskę, - co symyluje ataki na kraje bałtyckie w Zapad-17, - dlaczego wszyscy poza Komoruskim, który spotykał się Petruszewem, zagłosowali za rozwiązanie WSI, - kto traktuje rząd polski jak śmieci, nie pozwalając na odzyskanie naszej własności, wykonanie rekonstrukcji i uczczenie godne ofiar z 2010, - kto co rusz szantazował nas tranzytem i importem mięsnym czy gazowym, - dlaczego mamy najwyższe ceny gazu w UE po spotkaniu Pawlak-Sieczin i kto zrezygnował z 1,2 mld z tytułu długów Gazpromu wobec EuRoPolu Gaz za lata 2006-2009, - kto chciał zwiękkszyć dostawy gazy po 2020 z początkowy 7,4mld m3, do 11mld i docelowo 28mld, tym samym całkowicie uzależnić się gazowo od Rosji, nie mogąc jednocześnie tego gazu sprzedać ? Jesteś Polakiem i masz Polskie obowiązki pozyteczny idioto. Brytole czy amerykańce mają być dla ciebie narzędziem do odbudowy kraju. I przestań lizać du**e ruskim bo to żenujące. Powiedz i się nie wstydź: ruskie wymordowali miliony naszych rodaków. Nie gruzini, mongoły ... tylko ruskie. A teraz zagadka dla Lucusia: wymień 1 wojnę W. Bryt. lub USA przeciwko Polsce. Jedną niedo**ku umysłowy. 1. Nie zrozum mnie źle. Rosjanie obecnie to wspaniały naród, bardzo podobny do nas. Szkopuł tkwi w tym, że rządzą nimi degeneracji budujący sobie pałace na miliardy dolarów w pobliży Gelendżyka, noszą zegarki za miliony dolarów, a pedalskie buciki Miedwiediewa to tylko irytujący dodatek. Traktują rodaków gorzej niż araby swoich analfaberów, a Ty chcesz z nimi w spółki wchodzić. Tak, ale po zmianie władzy na rozsądną. Tak ale jak uporają się z korupcją, mafią i oligarchią, która wykupuje Londyn, podczas gdy ich krajańcy przymierają głodem. Wstyd i hańba ci Moris. Przestań kalać własne gniazdo, pluć ofiarom w twarz i hołubić ich oprawców. jbłciepies. na tym serdecznie zakończe pozdrawiam

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2017 o 6:39

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Należymy do NATO - mamy prawa i obowiązki, niekonieczne zbieżne z naszymi interesami w szczegółach. 2. - Russssskie. Zapominasz o ruskich, którzy nas mordowali przez ostatnie półwiecze, a ty się nawet nie zająkniesz o nich. NAPISZ TO, nie wstydź się: ruskie mordowali Polaków w katowniach, ścigali niezłomnych po lasach, mordowali całe wsie winą obarczając polaków, rozkradali kopalnie, fałszowali historię, torturowali i zakopywali po II WŚ w bezimiennych grobach. (ps. pozdrów przebierańca). - Czerniaków zrezygnował z Judenratu op wizycie Worthoffa, co nie oznacza, że wszyscy żydzi byli bez skazy. Byli tacy co wydawali na śmierć rodaków, sprzedawali, żądali opłat za transport/przechowanie, torturowali ... to ludzie jak wszyscy. Doskonale wiesz, że także wśród Polaków były ku*wy, podobnie jak dzisiaj. - w II WŚ wrobili nas niemcy we współpracy z ruskimi, podpisując pakt o nieagresji rozparcelowali nas jak chcieli. Masz tajny akt i mape podziałów z wiki: https://pl.wikisource.org/wiki/Tajny_protok%C3%B3%C5%82_do_paktu_III_Rzesza_-_ZSRR_z_23_sierpnia_1939 Alianci wyzwalali. Po wojnie kto nam zaj**ał ziemie wschodnie ? Angole ku*wa ?! russssssssssss (pozdrowienia kolejne dla przebierańca). - i co, nahandlowali się ? jak im poszło jeszcze napisz. - zapomniałeś dodać, że to Grynszpan wywołał II WŚ, aby wymorodować Polaków. 3. oooo ... i tu widzę światełko w tunelu. Zaczynasz sobie uświadamiać, że kraje nie są jednorodne politycznie i istnienią międzynarodowe twory zorientowane wokół biznesu.

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Polacy to Żydzi czy Anglosasi wg Ciebie ? 2. Kto był wrogiem Brytoli ? Z tego co piszesz, wynika, że m.in. Polska i Wielka Brytania, a żydzi finansowali obozy zagłady dla siebie samych, bo chcieli im maszynki do liczenia ludzi sprzedawać. Brawo. 3. wow. nie do wiary. tacy z nich imperialiści ? nie sądziłem. Odpowiedziałes sobie już na pytanie ? Bo zaczynasz latać po watkach i potykać się o własne nogi, a nie chce mi się zaczynać 10 kolejnych wątków rozchochrany kolego. Swoja drogą interesująca jest Wasza interpretacja historii. Niemcy zrównali z ziemią nasz kraj, Ruscy obkradli i wyrźnęli elity, a dla Ciebie wrogiem są Brytole. Napisz coś jeszcze, to się pośmiejemy.

0 / 0
knaimad

[demot] @lucian 1. Przypomnij mi proszę: Polacy byli czy ich nie było na misjach pokojowych w Afganistanie. Libanie czy Iraku ? 2. Sumarycznie, ilu Polaków zgineło z rąk: - Rosjan - Niemców - Ukraińców - Brytoli 3. Islam nie jest problemem, ale narzędziem. Obrazkowo: jak ktoś walnie Cię kijem, to bijesz się z tym kijem czy jego posiadaczem ? Kto jest posiadaczem islamu ? Inaczej: komu islam nie wyrządził szkody ? Sunnici zarzynają szyitów, szyici wahabitów, wahabici peszmergów, peszmergowie salafitów, salafici jazydów - i tu Cię zaskoczę - to wszystko muzułmanie. Czemu się biją między sobą i z wszystkimi dookoła ? Ponawiam zapytanie: z kim się nie biją ?

2 / 8
knaimad

[demot] 1. GównoPrawdzie nie przeszkadzały wyjazdy młodych jak dotąd. 2. Czy tym czytelnikiem jest malowany murzyn ? 3. Obecnie jest najmniejszy odsetek emigrantów. 4. Zwiększa się odsetek migrantów z krajów zachodnich, którzy szukają schronienia w bezpiecznym kraju.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2017 o 20:49

6 / 6
knaimad

[demot] @rafik54321 To ja się produkuję, wykładnie filozoficzne przedstawiam, a Tobie się czytać nie chce. Dzięki. pzdr :)

6 / 8
knaimad

[demot] @rafik54321 Już leżałem, ale zmotywowałeś mnie do odpisania. Def. człowieka wg obecnej wiedzy: Homo sapiens, należący do podtypu kręgowców, gromady ssaków, rzędu naczelnych, podrzędu małp wąskonosych, rodziny człowiekowatych. Odchodząc od małp, niedawno stworzono metodą CRISPr chimerę człowieka i świni i naukowcy się zastanawiają: jeszcze świnia, czy już człowiek. Jeśli człowiek to nie zwierzę, to czym jest ? Robotem ku*wa czy transcendentalną istotą psychiczną, srającą i krwawiącą jak świnia, wydająca przy zarzynaniu podobne odgłosy ? No proszę. Rozumujmy z zachowaniem zasad logiki i racjonalizmu. Pójdźmy poziom wyżej. Elon Musk łączy człowieka z maszyną i tworzy implanty "neural laces". W skrócie, chce stworzyć cyborga, znacznie inteligentniejszego od człowieka i wyłamać się z objęć biologii, również dzięki bioinzynierii. Powstanie nowy gatunek i pytanie brzmi: "Czy ten nowy gatunek człowieka będzie miał prawo i Twoją aprobatę, aby traktować podgatunek, którym się stanie człowiek, w ten sam sposób jak człowiek traktuje bydło?" Np. hodować do pracy, o czym wspomniałeś, albo dla części narządów, albo czegoś innego, albo poprostu wytępić jak karaluchy, które niszczą środowisko, ekosystem i biosferę. Twoja odpowiedź brzmi: Tak. Jeśli stworzony zostanie, de facto przez człowieka, gatunek wyższy, będzie miał prawo do tego, o czym Adolf tylko marzył. Wynika z tego, że chcesz zagłady rasy człowieka, o którego obecnie walczysz, co zakrawa na schizofrenię. Odnośnie szczurów, wesz, czy tasiemców - jak nie masz brudu, nie masz z nimi problemu. W buddyźmie wierzą w reinkarnację. Nie w Boga, czy duszę, ale specyficzną formę która podlega ciągłej przemianie, ukształtowanej w wyniku naszych dążeń i prawa karmy, a jak wiesz karma często wraca, stąd też mów wpis, którego nie bierz do siebie. pozdrawiam

9 / 11
knaimad

[demot] @rafik54321 Człowiek ma zapisaną w sobie przynależność gatunkową i stara się bronić swoich współbraci. Na szczycie tej hierarchii jest człowiek, - później zwierzęta ssaki (najpierw domowe, później hodowlnane), - później zwierzęta domowe inne niż ssaki, - później pozostałe gatunki, w tym komary, muszki, robale, dżdżownice, itd. - później warzywa, produkty odzwierzęce, meszek w lesie, itd. Problemem moralnym jest zabicie człowieka. Mniejszym już zabicie zwierzątka domowego, które jest surowo karane i piętnowane społecznie. Inne prawo odnosi się do zwierząt hodowlanych, zaleznie od kultury w której żyjesz. Hindusie zaje*liby Cię za zabicie krowy, żydzi świni, a w Polsce oburzeniem byłoby zabicie i zjedzenia kota. Problemem dla zdroworozsądkowo myślącego człowieka jest rozróznienie zwierząt domowych od hodowolanych. Czemu jednymi się opiekujemy i nie wyobrażamy sobie robić im krzywdy, a pozostałe zarzynami tysiącami, hdując na sterydach i antybiotykach, aby szybciej sprzedać i dać się ludziom nażreć. Nadążasz ? Odnośnie tego co napisałeś ... mam problem moralny, czy jeśli bym Cię znał i wiedział jaką masz opinię, czy byłoby mi Ciebie żal gdyby jakiś muslim łeb Ci urżnął. W końcu człowiek to też zwierze, też żyjątko ... pozdrawiam serdecznie

2 / 6
knaimad

[demot] Jak to mawiał klasyk: "Cała Polska się z was śmieje. komuniści i złodzieje".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »