Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kldkaa

Z nami od: 5 maja 2018 o 20:32
Ostatnio: 16 grudnia 2018 o 21:28
Wiek: 25
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 24 (18 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1796
  • Komentarzy: 207
  • Punktów za komentarze: -384
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Przedstawienie teatru Action Zoo Humain z udziałem dzieci - cykl lewicowa pedofilia (część 1)

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Przedstawienie teatru Action Zoo Humain z udziałem dzieci - cykl lewicowa pedofilia (część 1) – Ostatnie wydarzenia typu Tęczowy Piątek oraz wzmożona działalność środowisk gender w Polsce skłoniły mnie do stworzenia cyklu o tym gdzie najczęściej dochodzi do tego typu pedofilskich zachowań aby zwrócić uwagę na to niebezpieczne zjawisko. Nie będę snuł własnych przemyśleń, będą tylko zdjęcia i czyste fakty. Nowe materiały będę wrzucał regularnie.
Źródło: action zoo humain
poczekalnia

Na brązowo zaznaczone kraje w których Boże Narodzenie nie jest uznawane jako święto

Na brązowo zaznaczone kraje w których Boże Narodzenie nie jest uznawanejako święto –
poczekalnia

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko – Prawdziwy bohater który zginął walcząc o Twoją wolność.
Źródło: wikipedia
archiwum

Na rynku pojawiła się nowa bardziej hardkorowa wersja koszulek dla obrońców konstytucji.

Na rynku pojawiła się nowa bardziej hardkorowa wersja koszulek dla obrońców konstytucji. – Inspirowana stylem L. Wałęsy
Źródło: Anty media

Nie ma granic wszechświata

Nie ma granic wszechświata – To tylko ograniczenia umysłu
archiwum – powód

Kiedy wraz z koleżanką wymyśliliście kilka naprawdę dobrych memów antykatolickich i wracasz do domu wrzucić to na neta. Ale niespodziewanie napotykasz procesję.

Kiedy wraz z koleżanką wymyśliliście kilka naprawdę dobrych memów antykatolickich i wracasz do domu wrzucić to na neta.Ale niespodziewanie napotykasz procesję. –
Źródło: youtube.com tradcats vs campus marxists
archiwum

Jedna z najskuteczniejszych i od wieków najlepiej rozwijających się cywilizacji świata czyli Chińczycy kierują się zasadą, że gdy wróg jest u szczytu ataków i nienawiści to trzeba zacząć go wspierać.

Jedna z najskuteczniejszych i od wieków najlepiej rozwijających się cywilizacji świata czyli Chińczycy kierują się zasadą, że gdy wróg jest u szczytu ataków i nienawiści to trzeba zacząć go wspierać. – Bo za szczytem jest już tylko przepaść.To tak do przemyślenia dla wszystkich którzy tak zaciekle zwalczają lub atakują czyjąś wiarę, ideologię lub przekonania.
Źródło: politplatschquatsch.com
archiwum – powód

Ścięte drzewo Darwina

Ścięte drzewo Darwina – Znaleziska kopalne i dowody archeologiczne pokazują że wszystkie zaawansowane grupy organizmów pojawiły się na Ziemi około 500 mln lat temu. Na przykład najstarsze znane stworzenie z grupy kręgowców (ssaki, gady, ptaki itp) 450 mln, a najstarszy znaleziony mięczak 530 mln. Poza tym idąc dalej wstecz gałęzie nagle się urywają i brak wspólnych przodków wśród kręgowców i bezkręgowców.Ewolucja w obrębie gatunków - Tak.Wizja Darwina że najprostsze organizmy dały początek wszystkiemu - Nie.
Źródło: bioslawek.wordpress.com
archiwum

W całym cywilizowanym świecie nie ma drugiej takiej sytuacji jak w Polsce, że co najmniej połowa mediów jest w rękach obcego kapitału lub pod bezpośrednim wpływem.

W całym cywilizowanym świecie nie ma drugiej takiej sytuacji jak w Polsce, że co najmniej połowa mediów jest w rękach obcego kapitału lub pod bezpośrednim wpływem. – W wielu krajach sytuacja jest wręcz prawnie i ustawowo regulowana, np we Francji udział obcego kapitału w ogólnokrajowych dziennikach ograniczony jest do 20%.
Źródło: dlapolski.pl
archiwum

Bestsellery wszech czasów według Księgi Rekordów Guinnessa: 1. BIBLIA 5 000 000 000 2. Koran 1 000 000 000 3. Don Kichot 500 000 000

Bestsellery wszech czasów według Księgi Rekordów Guinnessa:1. BIBLIA 5 000 000 000 2. Koran 1 000 000 0003. Don Kichot 500 000 000 – 4. Opowieść o dwóch miastach 200 000 0005. Władca Pierścieni 150 000 0006. Mały Książę 140 000 0007. Harry Potter i Kamień filozoficzny 107 000 0008. Hobbit, czyli tam i z powrotem 100 000 0009. Sen czerwonego pawilonu 100 000 00010. Alicja w krainie czarów 100 000 000
Źródło: The Guinness Book of World Records
archiwum

Maszyneria komórkowa

Maszyneria komórkowa – Jeszcze kilkadziesiąt lat temu myśleliśmy że składamy się z przypadkowych zlepków tkanek. Dziś dzięki zaawansowanej technologii i biologii molekularnej wiemy że komórki to skomplikowane maszyny.Na obrazku widać wycinek komórki, a w nim między innymi rozmieszczenie białek i oddziaływanie genów. Nic tu nie jest przypadkowe, żeby struktura działała wszystko musi być dokładnie na tym miejscu na którym jest a całość działa jak skomplikowana mikro maszyna.
Źródło: SABioscencies.com
archiwum – powód

Tajemnica początku Wszechświata

Tajemnica początku Wszechświata – "Z opisu ewolucji Wszechświata wynika, że Osobliwość powinna istnieć na początku Wielkiego Wybuchu." "Na początku Hawking twierdził że teoria osobliwości dotyczy całego Wszechświata i działa wstecz w czasie: w swojej oryginalnej formule gwarantuje, że osobliwość w chwili Wielkiego Wybuchu miała nieskończoną gęstość.""JEDNAK W PÓŹNIEJSZYM CZASIE HAWKING ZREWIDOWAŁ SWÓJ POGLĄD stwierdzając w książce Krótka historia czasu: "...w rzeczywistości nie było żadnej osobliwości w chwili powstawania wszechświata". Wnioski, na których podstawie wysunął to twierdzenie, pochodzą z mechaniki kwantowej, gdzie ogólna teoria względności jest niewystarczająca, gdy prowadzi się rozważania dotyczące wielkości mniejszych od wielkości Plancka."
archiwum

Obowiązująca teoria na temat wyglądu Wszechświata twierdzi, że Wszechświat nie ma środka i rozszerza się (pęcznieje) jak powierzchnia balona.

Obowiązująca teoria na temat wyglądu Wszechświata twierdzi, że Wszechświat nie ma środka i rozszerza się (pęcznieje) jak powierzchnia balona. – Taka teoria rzeczywiście eliminuje problem braku środka i logicznie tłumaczy przemieszczanie się obiektów w górę, w dół, w przód i w głąb tak jak po czerwonych strzałkach bo tam przestrzeń jest nieskończona i zatacza krąg jak balon. ALE CO GDYBYŚMY CHCIELI PRZEMIESZCZAĆ SIĘ W POPRZEK TAK JAK WSKAZUJĄ NIEBIESKIE STRZAŁKI? Natrafimy na ścianę? A co za nią?I tu nasuwa się pytanie, dlaczego akceptujemy takie nielogiczne pomysły, a tak trudno pogodzić się z tym co najprostsze i najbardziej oczywiste. Że WSZECHŚWIAT TO OTWARTA NIESKOŃCZONA PRZESTRZEŃ BEZ ŻADNEGO KSZTAŁTU I ŚRODKA.
Źródło: naukowoTV
archiwum

Autor powieści science fiction Andy Duncan stwierdził, że seria "Władca Pierścieni" autorstwa J.R.R Tolkiena jest rasistowska, ponieważ dyskryminuje orków.

Autor powieści science fiction Andy Duncan stwierdził, że seria "Władca Pierścieni" autorstwa J.R.R Tolkiena jest rasistowska, ponieważ dyskryminuje orków. – Andy Duncan twierdzi, że orkowie zostali zdyskryminowani i opisani jako istoty "gorsze od innych". W jego opinii może to mieć "poważne konsekwencje dla społeczeństwa".Ma chłop wyobraźnie, to trzeba mu przyznać.
Źródło: dailymail.co.uk
archiwum

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki – Z dedykacją dla wszystkich zwalczających wiarę.
Źródło: dziennik.pl
archiwum

Teoria ewolucji cofa się w rozwoju

Teoria ewolucji cofa się w rozwoju – Już wiele lat temu nauka wykluczyła ryby ze ścieżki ewolucyjnej ssaków. Dziś obowiązująca wersja teorii twierdzi że nie tylko ryby ale także gady rozdzieliły się wcześniej na drzewie ewolucyjnym i ich także nie ma jako przodków na ścieżce ewolucyjnej ssaków. Teoria trwa ale niezaprzeczalnym faktem jest że wraz z pozyskiwaniem nowej wiedzy zamiast uzyskiwać odpowiedzi dostajemy coraz więcej nowych pytań.
Źródło: prof. Michael Benton "Vertebrate Paleontology", https://pl.wikipedia.org/wiki/Synapsydy
archiwum

Biologia molekularna

Biologia molekularna – Jedna z nowszych i dynamiczniej rozwijających się dziedzin nauki. Dzięki nowym technologiom pozwala nam zaglądać w głąb natury i lepiej poznawać mikro świat który kryje wiele tajemnic i wcale nie jest przypadkową zbitką tkanek lecz skomplikowanym mechanizmem zbliżonym do matryc które konstruujemy lub opisujemy wzorami.
Źródło: youtube.com

Europejska cywilizacja chrześcijańska

Europejska cywilizacja chrześcijańska – Kilka przykładów na to, że cywilizacja i nauka w naszej części świata szła ręka w rękę z wiarą i religią, i rozwijała się głównie przy klasztorach i katedrach:Roger Bacon, franciszkanin - pierwsze lunety i teleskopy,Alessandro della Spina, dominikanin - XIII wiek, pomysłodawca okularów,Fra Mauro, mnich chrześcijański - XV wiek, pierwsze mapy świata,Mikołaj Kopernik, kanonik katolicki - "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię",Giuseppe Piazzi, włoski ksiądz - odkrywca pierwszej planetoidy,Angelo Secchi, jezuita - analiza spektralna gwiazd,Georges Lemaitre, belgijski ksiądz katolicki - teoria Wielkiego Wybuchu
archiwum

Starożytny Egipt

Starożytny Egipt – Pierwsza zaawansowana cywilizacja, wciąż nie do końca  poznana i kryjąca wiele tajemnic. Też są z nami :)
Źródło: dzienniknarodowy.pl
archiwum

Wiara i ateizm

Wiara i ateizm – Według danych statystycznych tylko 11,8% populacji to ludzie niewierzący. W dodatku zamieszkują oni zazwyczaj tereny o najniższym wskaźniku przyrostu naturalnego. Większość krajów uznawanych za laickie jest też zalewana przez ekspansywne religie jak Islam. Wynika z tego że świat bez ateizmu to dużo bardziej realna wizja przyszłości niż świat bez wiary.
Źródło: edukator.pl