Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kldkaa

Użytkownik otrzymał bana za: trollowanie i propaganda
Ban wygasa: 2992-09-24 16:23:43

Ściana

archiwum

Dlaczego postkomuna, lewicowe organizacje spod znaku Sorosa i wszelkiego rodzaju zwyrodnialcy najbardziej zwalczają te 3 rzeczy: wiarę, rodzinę i narodowość?

Dlaczego postkomuna, lewicowe organizacje spod znaku Sorosa i wszelkiego rodzaju zwyrodnialcy najbardziej zwalczają  te 3 rzeczy: wiarę, rodzinę i narodowość? – Bo to właśnie nas odróżnia od maszynek do pracowania, spania i jedzenia. A do tego właśnie dążą, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział albo był zbyt głupi żeby sam się domyślić.
Źródło: film Equals
archiwum

Performer Wagnar Schwartz który sam siebie określa jako lewicowy aktywista organizuje pokazy edukacyjne w stylu gender gdzie dzieci mogą "układać jego ciało"

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Performer Wagnar Schwartz który sam siebie określa jako lewicowy aktywista organizuje pokazy edukacyjne w stylu gender gdzie dzieci mogą "układać jego ciało" – cykl lewicowa pedofilia - część 3
archiwum

Prof. Stanley N Salthe kolejnym czołowym naukowcem który wycofał się z darwinowskiej wersji teorii ewolucji. Prof. Salthe "darwinowska teoria ewolucji była dziedziną mojej biologicznej specjalizacji. Jednak zostałem apostatą od darwinowskiej teorii i określiłem ją jako część modernistycznego mitu pochodzenia.”

Prof. Salthe "darwinowska teoria ewolucji była dziedziną mojej biologicznej specjalizacji. Jednak zostałem apostatą od darwinowskiej teorii i określiłem ją jako część modernistycznego mitu pochodzenia.” – Prof. Salthe to wykładowca między innymi na Columbia University , Binghamton University, University of Copenhagen. Autor trzech kluczowych książek na temat biologii ewolucyjnej: Evolving Hierarchical Systems, Biological and Epistemological Perspectives on Selection and Self-Organization i Development and Evolution: Complexity and Change in Biology, jest kolejnym biologiem który w ostatnim czasie zmienił swoje nastawienie do tematu ewolucji. Więcej przykładów znanych naukowców odchodzących od wizji Darwina w jednym z moich poprzednich demotywatorów i w źródle.
archiwum

Totalna opozycja po raz kolejny mocno wkręcona. Na zdjęciu Sasha Grey, aktorka filmów dla dorosłych.

Totalna opozycja po raz kolejny mocno wkręcona. Na zdjęciu Sasha Grey, aktorka filmów dla dorosłych. – Swoja drogą ciekawe zjawisko jak tłum zawzięcie zwalcza znaną osobę która dostała jakieś wysokie i korzystne stanowisko, a później gdy już uda się tą osobę wyrugować nawet nikt nie sprawdza kto następny wszedł na jej miejsce :)
Źródło: twitter
archiwum

Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego na temat stosunku do modlitwy wśród Polaków w 2018 roku.

Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego na temat stosunku do modlitwy wśród Polaków w 2018 roku. – Niemal 42 proc. Polaków w wieku 16 lat i więcej modli się prawie codziennie lub nawet kilka razy w ciągu dnia. 28 proc. robi to raz w tygodniu. 1-2 razy w miesiącu modli się 9 proc. osób.W stosunku do 2015 roku ZANOTOWANO WZROST CZĘSTOTLIWOŚCI MODLITWY, ponieważ wzrósł odsetek modlących się często, czyli raz w tygodniu (o 2 pkt. proc.) i kilka razy w ciągu dnia (o 1 pkt. proc.)
Źródło: GUS/eKai.pl
archiwum

W słynnej sprawie "urodzin Hitlera" nagranych przez TVN24 toczy się śledztwo w prokuraturze. Centrum Monitoringu Wolności Prasy złożyło prośbę o udostępnienie wszystkich nagrań. Ale okazało się że TVN część nagrań... zagubił.

W słynnej sprawie "urodzin Hitlera" nagranych przez TVN24 toczy się śledztwo w prokuraturze. Centrum Monitoringu Wolności Prasy złożyło prośbę o udostępnienie wszystkich nagrań. Ale okazało się że TVN część nagrań... zagubił. –
Źródło: tysol.pl

Godzina z drag queen, wyższy poziom "edukacji" w stylu gender

Godzina z drag queen, wyższy poziom "edukacji" w stylu gender –
Źródło: lafayette public library
archiwum

Kiedy znika konkurencja zostaje więcej jedzenia dla ciebie.

Kiedy znika konkurencja zostaje więcej jedzenia dla ciebie. –
Źródło: sejm PO Nowoczesna
archiwum

Przedstawienie teatru Action Zoo Humain z udziałem dzieci - cykl lewicowa pedofilia (część 1)

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Przedstawienie teatru Action Zoo Humain z udziałem dzieci - cykl lewicowa pedofilia (część 1) – Ostatnie wydarzenia typu Tęczowy Piątek oraz wzmożona działalność środowisk gender w Polsce skłoniły mnie do stworzenia cyklu o tym gdzie najczęściej dochodzi do tego typu pedofilskich zachowań aby zwrócić uwagę na to niebezpieczne zjawisko. Nie będę snuł własnych przemyśleń, będą tylko zdjęcia i czyste fakty. Nowe materiały będę wrzucał regularnie.
Źródło: action zoo humain

Na brązowo zaznaczone kraje w których Boże Narodzenie nie jest uznawane jako święto

Na brązowo zaznaczone kraje w których Boże Narodzenie nie jest uznawanejako święto –
archiwum

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko

Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko – Prawdziwy bohater który zginął walcząc o Twoją wolność.
Źródło: wikipedia
archiwum

Na rynku pojawiła się nowa bardziej hardkorowa wersja koszulek dla obrońców konstytucji.

Na rynku pojawiła się nowa bardziej hardkorowa wersja koszulek dla obrońców konstytucji. – Inspirowana stylem L. Wałęsy
Źródło: Anty media

Nie ma granic wszechświata

Nie ma granic wszechświata – To tylko ograniczenia umysłu
archiwum – powód

Kiedy wraz z koleżanką wymyśliliście kilka naprawdę dobrych memów antykatolickich i wracasz do domu wrzucić to na neta. Ale niespodziewanie napotykasz procesję.

Kiedy wraz z koleżanką wymyśliliście kilka naprawdę dobrych memów antykatolickich i wracasz do domu wrzucić to na neta.Ale niespodziewanie napotykasz procesję. –
Źródło: youtube.com tradcats vs campus marxists
archiwum

Jedna z najskuteczniejszych i od wieków najlepiej rozwijających się cywilizacji świata czyli Chińczycy kierują się zasadą, że gdy wróg jest u szczytu ataków i nienawiści to trzeba zacząć go wspierać.

Jedna z najskuteczniejszych i od wieków najlepiej rozwijających się cywilizacji świata czyli Chińczycy kierują się zasadą, że gdy wróg jest u szczytu ataków i nienawiści to trzeba zacząć go wspierać. – Bo za szczytem jest już tylko przepaść.To tak do przemyślenia dla wszystkich którzy tak zaciekle zwalczają lub atakują czyjąś wiarę, ideologię lub przekonania.
Źródło: politplatschquatsch.com
archiwum – powód

Ścięte drzewo Darwina

Ścięte drzewo Darwina – Znaleziska kopalne i dowody archeologiczne pokazują że wszystkie zaawansowane grupy organizmów pojawiły się na Ziemi około 500 mln lat temu. Na przykład najstarsze znane stworzenie z grupy kręgowców (ssaki, gady, ptaki itp) 450 mln, a najstarszy znaleziony mięczak 530 mln. Poza tym idąc dalej wstecz gałęzie nagle się urywają i brak wspólnych przodków wśród kręgowców i bezkręgowców.Ewolucja w obrębie gatunków - Tak.Wizja Darwina że najprostsze organizmy dały początek wszystkiemu - Nie.
Źródło: bioslawek.wordpress.com
archiwum

W całym cywilizowanym świecie nie ma drugiej takiej sytuacji jak w Polsce, że co najmniej połowa mediów jest w rękach obcego kapitału lub pod bezpośrednim wpływem.

W całym cywilizowanym świecie nie ma drugiej takiej sytuacji jak w Polsce, że co najmniej połowa mediów jest w rękach obcego kapitału lub pod bezpośrednim wpływem. – W wielu krajach sytuacja jest wręcz prawnie i ustawowo regulowana, np we Francji udział obcego kapitału w ogólnokrajowych dziennikach ograniczony jest do 20%.
Źródło: dlapolski.pl
archiwum

Bestsellery wszech czasów według Księgi Rekordów Guinnessa: 1. BIBLIA 5 000 000 000 2. Koran 1 000 000 000 3. Don Kichot 500 000 000

Bestsellery wszech czasów według Księgi Rekordów Guinnessa:1. BIBLIA 5 000 000 000 2. Koran 1 000 000 0003. Don Kichot 500 000 000 – 4. Opowieść o dwóch miastach 200 000 0005. Władca Pierścieni 150 000 0006. Mały Książę 140 000 0007. Harry Potter i Kamień filozoficzny 107 000 0008. Hobbit, czyli tam i z powrotem 100 000 0009. Sen czerwonego pawilonu 100 000 00010. Alicja w krainie czarów 100 000 000
Źródło: The Guinness Book of World Records
archiwum

Maszyneria komórkowa

Maszyneria komórkowa – Jeszcze kilkadziesiąt lat temu myśleliśmy że składamy się z przypadkowych zlepków tkanek. Dziś dzięki zaawansowanej technologii i biologii molekularnej wiemy że komórki to skomplikowane maszyny.Na obrazku widać wycinek komórki, a w nim między innymi rozmieszczenie białek i oddziaływanie genów. Nic tu nie jest przypadkowe, żeby struktura działała wszystko musi być dokładnie na tym miejscu na którym jest a całość działa jak skomplikowana mikro maszyna.
Źródło: SABioscencies.com
archiwum – powód

Tajemnica początku Wszechświata

Tajemnica początku Wszechświata – "Z opisu ewolucji Wszechświata wynika, że Osobliwość powinna istnieć na początku Wielkiego Wybuchu." "Na początku Hawking twierdził że teoria osobliwości dotyczy całego Wszechświata i działa wstecz w czasie: w swojej oryginalnej formule gwarantuje, że osobliwość w chwili Wielkiego Wybuchu miała nieskończoną gęstość.""JEDNAK W PÓŹNIEJSZYM CZASIE HAWKING ZREWIDOWAŁ SWÓJ POGLĄD stwierdzając w książce Krótka historia czasu: "...w rzeczywistości nie było żadnej osobliwości w chwili powstawania wszechświata". Wnioski, na których podstawie wysunął to twierdzenie, pochodzą z mechaniki kwantowej, gdzie ogólna teoria względności jest niewystarczająca, gdy prowadzi się rozważania dotyczące wielkości mniejszych od wielkości Plancka."