Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kipank

0 / 0
kipank

[demot] Nie jest ale próbują ją wciągnąć by zdobyć kolejne rynki zbytu i zapewne smarują rządzącym by serbowie widzieli jaka ta unia dobra. Szkoda bo Serbia to kraj podobny do naszego z czasów połowy 90 tych lat, kiedy ludzie jeszcze byli coś warci a swiat był bardziej normalny, pomimo że była większa bieda niż obecnie.

2 / 6
kipank

[demot] no tak, tą rudą przeleciał by każdy, ale czy każda by poszła z przystojnym rudym?

1 / 3
kipank

[demot] A jak chcesz dolac oliwy do ognia to podczas takiej kłótni mów spokojnym głosem oprawionym w cyniczny uśmieszek. Będziesz miał w domu nie żonę lecz Etnę.

0 / 0
kipank

[demot] Kiedyś było jeszcze gorzej pomyśl ilu ludzi mogło być rycerzami, musieli sie dorobić jakiegoś tytułu u szlachty lub u samego króla.Ile kosztowała zbroja na tamte czasy, taka jak na obrazku to tak jak byś musiał dziś kupić ferrari. W tamtych czasach było dokładnie tak samo jak dziś nic się nie zmeniło tylko oprawa i konwersacja, zasady są te same.Teraz byle idiota co ma starego bogatego może miec fajne laski albo cienias z wyglądu, który pasje do komputera przebraził w biznes i tez ma kobiety choć wyglada jak kurdupel za krzaka. Zamiast tworzyc glupie demotywatory zaczni działać tworzyc plany i się realizuj.

1