Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kikurenty

1 / 1
kikurenty

[demot] @mwa A sorry zapomniałem bo nie oglądam na bieżąco PiSowskiej propagandy. Odkąd PiSowskie państwo zbudowane z patyków, dykty i guana sie wali za wszystko odpowiada tusk bo on ma realną władze no i putin, a rząd nie ma na nic wpływu. Do tego stopnia aby wymóc na tusku, który oczywiście źle rządzi od 7 lat, jakiekolwiek ustawy muszą biedaki z PiSokomuny od czasu do czasu urządzać protesty. Czego nie rozumiesz.

2 / 2
kikurenty

[demot] Odkąd mam internet a była to końcówka lat 90tych co kilka miesięcy czytam o cudownych dzieciach które studiują wieku 5 lat, albo pracują nad czymś wzniosłym ale jakoś nigdy po tym o nich nie słyszałem i słuch po nich niknie. Jedynym wyjątkiem jest wielka czwórka w swetrach bo oni faktycznie do czegoś doszli i da się to sprawdzić. http://demotywatory.pl/uploads/comments/9fd6/9fd629d6a64c6a56c6cb2660d19c0435.jpg

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2023 o 16:37

7 / 7
kikurenty

[demot] @swosek A może rozsądek? W czasach zbliżającego się kryzysu ekonomicznego, inflacji, braku mieszkań, wojny za miedzą - powoływanie nowego życia do tego syfu jest według mnie aktem egoizmu.

1 / 5
kikurenty

[demot] Porostu ludzie o umysłach ścisłych umieją liczyć i rozumieją ekonomię. Wiedzą też że ponoszenie pensji minimalnej nie ma wpływu na ubóstwo i wyzysk, bo wraz z podnoszeniem pensji minimalnej wzrasta inflacja (choć humaniści też powinni o tym wiedzieć bo temat jest "przerabiany" od PRLu). Wiedzą też że aby dobrze zarabiać trzeba mieć przydatne dla pracodawców umiejętności i wiedze, a nie skończone gównostuda jak genderstudy czy jakas inna wyższa szkoła gotowania na gazie.

0 / 0
kikurenty

[demot] @koszmarek66 No właśnie kontrolę na naszymi kontami PiSowska bolszewia ma od dawna. Tu chodziło o prostą zasadę że nie ma takiego sk###wa którego by nie zrobili socjaliści kiedy kończą im się pieniądze na ich pomysły. Gdyby nie JESZCZE wolny internet i ostra reakcja opinii publicznej to PiSowscy bolszewicy przepchnęli by ten bubel a Pisowskie media podały by to tak że motłoch jeszcze klaskał by uszami. To pokazuje że naród jeszcze ma silę przeciwstawić się pisowskiemu okupantowi, tek że ten nie zdołał nawet uruchomić zasłony dymnej w postaci np. aborcji. Ale to tylko wygrana bitwa, po wyborach wrócą do tego pomysłu. Oby Pisowska komuna była tylko czarnym wspomnieniem na śmietniku historii.

8 / 10
kikurenty

[demot] Płaszczakowi bardziej przydał by się jakiś nowy żwirek albo piasek zapachowy do kuwety. W końcu jedynym życiowym osiągnięciem płaszczaka jest opróżnianie kuwety spod kota prezesa.

3 / 3
kikurenty

[demot] Zawierzenie polskiego sejmu i senatu MB to jest bluźnierstwo. Równie dobrze można by było zawierzyć dom publiczny.

1 / 1
kikurenty

[demot] @Kocioo No właśnie spokojnie, bo chyba się nie zrozumieliśmy. Mówisz o nowej wersji, czy staraj wersji ustawy z której PiS się wycofał jak zrobiła się chryja?

3 / 9
kikurenty

[demot] @Tmaniek Mi się wydaje że PiS chciałby pójść w ślady Korei Północnej. Wiecznego prezydenta już mamy. Problem jest taki że w KRLD panuje dynasta Kimów, a jarek jest ciepły. Wątpię żeby kot przeszedł jako władca w totalitarnym państwie. Ale w PiSowskiej komunie wszystko jest możliwe.

12 / 26
kikurenty

[demot] @mygyry87 A nie zastanawia cie logiku czemu te wszystkie głupie pomysły PIS wprowadza w Polin bez zająknięcia mówiąc ze unia kazała. Ale jakąś izbę sędziów nie zlikwidują, nie bo nie i tracimy przez to 770 mld zł. Jakoś w jednych rzeczach potrafią się postawić a w innych nie.

12 / 24
kikurenty

[demot] Przecież każdy totalitaryzm był oparty na nienawiści i na wyszukanym wrogu. Hitler miał Żydów, Stalin kapitalistów i kułaków, PiS ma unie europejską i opozycje. Od stuleci te same metody i motłoch się na nie nieustannie nabiera.

0 / 0
kikurenty

[demot] @LowcaKomedii Wiadomo że zależy, możne jak pisał ten tekst akurat świeciło słońce i był piątek po południu. Mnie ciekawi twoja opinia czy faktycznie uważasz że w Polsce żyje się coraz lepiej. Bo znam twoje poglądy i zastanawiam się czy nie nawróciłeś się na Pisowska komunę ;) Zacząłem być zaniepokojony ;)

6 / 10
kikurenty

[demot] @Kocioo Czytałeś tą ustawę czy powtarzasz brednie za TVPiS? Oczywiście że PiS podniósł kwotę wolną od podatku od darowizn, ale jednocześnie wprowadził nowy podatek tfu. daninę dla obdarowanego wynoszący 20% dla kwoty powyżej 54 180 zł. A że koszty terapii są gigantyczne np. lek na SMA kosztuje ok 9. mln zł to nie trudno obliczyć że tacy rodzice muszą zapłacić według nowego PISowskiego pomysłu ponad 1,8 mln zł podatku. Taką samą medialną zagrywkę Pisowska komuna zrobiła podnosząc hucznie kwotę wolną od podatku do 30000 zł. ale co z tego jak podniesiono składkę zdrowotną na 9% bez możliwości odpisu z zeznania PIT i tak Pisowska komuna wyszła na swoje z nawiązką. Wy Pisowcy jesteście największym przekleństwem jakie Bóg zesłał na Polskę. Wasze PiSowskie sk#####o jest tym większe że na zbiórkach typu siepomaga.pl, zbiorka.pl itp. 99% zebranej kwoty składało się z wpłat nie przekraczających 5 308 zł. czyli dotychczasowego progu i tacy rodzicie nie musieli odprowadzać podatku. Za wyższe wpłaty płacili sami obdarowywający.

4 / 4
kikurenty

[demot] Nie wiem czy zauważyliście ale niemcy jak i cała UE przez socjalizm też idą w przepaść. Świat zachodni a dokładnie europa bez USA się dziś nie liczy. Nie mamy europejskiego odpowiednika Intela, AMD, microsoftu, googla, Apple, amazona. Co ja mówię nawet w europie nie potrafimy półprzewodników wyprodukować. Dlatego niemcy skaczą z radości że amerykanie wybudują im fabrykę półprzewodników. Bo jakby ich chińczyki odcięli od chipów to musieli by wrócić do produkcji WV garbusa. https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-najwieksza-na-swiecie-fabryka-polprzewodnikow-powstanie-w-ni,nId,6572809 No ale na pocieszenie dodam że każdy brudas który przypłynie na stary kontynent dostanie ful serwis socjal, a europa jest najlepiej zgenderowana i każda firma w UE za niedługo będzie mieć w zarządzie tyle samo kobiet co mężczyzn.

-1 / 3
kikurenty

[demot] @LowcaKomedii Dlatego idź jutro do Kościoła, daj na tace i podziękuj Bogu że dał nam tak wspaniały rząd i polityków jak kaczyński, morawiecki i pan duda.

0 / 0
kikurenty

[demot] @Tibr Dostał byś ode mnie plusa, bo według mnie masz sporo racji i masz celne spostrzeżenia, choć z tymi szczepionkami to nie do końca się z tobą zgadzam. Ale napisałeś bardzo niebezpieczne zdanie: "Niestety Rosja wykorzystała słaby punkt zachodu wolność ktota pozwala ci mieć własne poglądy... ". Ja bym uważał pisząc w internecie takie sformułowania, bo ktoś na "górze" wpadnie na taki pomysł że żeby nas bronić przed ruskimi wpływami zabierze nam wolność. A wtedy naprawdę skończymy w stalinowskim ZSRR lat 30tych XXw.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2023 o 13:07

1 / 1
kikurenty

[demot] @profix3 Nie głupota tylko strach, a zwłaszcza "strach przed mundurem" zaszczepiony przez poprzednią komunę. A strachem najlepiej się manipuluje. Wystarczy sobie przypomnieć cyrk kowidowy gdzie ludzie ze strachu byli zrobić każdy idiotyzm, np. Zamknac sie w domach czy nie wchodzić do parku czy lasu. I sprawdza się to za każdym razem. Pamiętam jak moi rodzice w Polsce bombardowali mnie telefonami podczas spisu powszechnego bo rachmistrz do nich nie przychodził i żebym szybko ich spisał przez internet bo oni kary płacić nie będą. Dosłownie stali przy oknie i czekali na rachmistrza, tłumaczenie ze kara jest za odmową a nie za spisanie nic nie dało bo w TV mówili że kary będą. Obecnie bombarduje się nas na wszystkich portalach i serwisach informacyjnych o tym że poczta polska wysyła kontrolerów do domów którzy sprawdzają czy masz Tv lub radio i czy płacisz za nie abonament. Oczywiście nikt tych kontrolerów nie widział na oczy ale przekaz medialny jest tak mocny i połączony ze strachem powoduje że są ludzie którzy spanikują i ze strachu przed karą zarejestrują TV, znam 2 takie osoby. Choć jak dobrze poczytasz to dowiesz się że nawet jakby jakimś cudem taki kontroler do ciebie przyszedł to możesz mu zwyczajnie zamknąć drzwi przed nosem. Ale większość ludzi o tym nie wie i dlatego najlepiej się żeruje na ludziach głupich, niezaradnych i wykluczonych.

0 / 0
kikurenty

[demot] @jaroslaw1999 nawet nie chce mi się odpowiadać na twoje wypociny bo i tak powiesz że nie będziesz mógł otworzyć filmiku, a nawet jeśli to będzie tam "debil" który nie pasuje do twojego światopoglądu. Jest to dla mnie tym bardziej bez sensu że jesteś jednym z dwóch typów ludzi: - Albo jesteś ekoświrem który przykleja się do obrazów i autostrad i popylasz hulajnogą albo rowerem ewentualnie MPK bo na innego go nie stać, popijając przy tym sojowe late. - Albo kupiłeś sobie samochód elektryczny i jesteś tak zakompleksiony że musisz na silę udowadniać całemu światu, a przede wszystkim sobie że nie wtopiłeś pieniędzy. nawet jakbyś miał wklejać na mediach społecznościowych 5 razy dziennie odczyt z komputera pokładowego. Oczywiście walka na forach z "mordercami planety" w spalinówkach to podstawa. Widzisz przyjacielu ja jeżdżę 10 letnim dieslem i nie muszę nikomu udowadniać że jest za##sty bo o tym wiem. Chcę tylko aby żaden ekoświr albo eurokomunista nie mówił mi czym mam jeździć. Chcesz jeździć elektrykiem - proszę bardzo, ale dla czego jak mam jeździć? Może niech rynek zdecyduje czym mamy jeździć. Jeżeli te elektryki są tak zejeb##te to dlaczego trzeba motłoch przekonywać siłą że je kupowali, dawać do nich dopłaty z naszych podatków i prawnie faworyzować bo inaczej nikt by tego nie kupował . Jakoś nie było takich działań z LPG i ludzie sami za swoje pieniądze zakładali instalacje do samochodów. Uwierz przyjacielu jeżeli elektryki są lepsze od spalinówek w wolnym rynku spalinówki same wyginą jak parowozy, czy zaprzęgi konne.

0 / 0
kikurenty

[demot] @jaroslaw1999 Po 2035r nie będzie można zarejestrować samochodu spalinowego. Już dzisiaj firmy motoryzacyjne są zmuszane do ograniczenia produkcji samochodów spalinowych na rzecz elektrycznych. https://e.autokult.pl/kary-za-emisje-co2-podniosa-cene-aut-stawki-srednia-emisja-dwutlenek-wegla,6811581019240065a Pomijam że samochód elektryczny jest 50% droższy od spalinowego tej samej klasy. Ale najważniejsze. Średni wiek samochodu według CEPiK w Polsce to 14 lat. Średnia żywotność akumulatora to 7-10 lat. Nie powiesz mi że ktoś do 10 letniego trupa kupi baterię akumulatorów za kilkadziesiąt tys. zł. W zasadzie wylecą samochody z drugiej ręki mające ponad 10 lat które motoryzują głównie nasz kraj. I teraz pomyśl sobie kogo będzie stać nawet jak PiSowska komuna nie zniszczy gospodarki Polski na nowy samochód. Do tego dochodzi problem czy polska sieć energetyczna jest w stanie wytrzymać taki przesył, https://www.youtube.com/watch?v=jk_RI82qC_w

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2023 o 18:50

2 / 10
kikurenty

[demot] Sommer mówi o poważnych rzeczach w głupi sposób. Niestety jeżeli sie nie obudzimy to cofniemy sie do lat 50tych XXw. gdzie samochód miał proboszcz, wójt i lekarz. W myśl zasady nowej komuny - "masz być biedny dla klimatu" oraz "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy", propagowanej przez m. morawickiego i k schwaba Oczywiście elity to nie będzie obowiązywać, wszak sam j. filipiak powiedział że jego turbośmigłowy prywatny samolot pali mniej niż boeing dlatego dobrze by było aby motłoch jak za czasów feudalizmu nie opuszczał swojej wioski.

2 / 6
kikurenty

[demot] Na szczęście w innych partiach takich rzeczy nie ma. Zwłaszcza w PiS - tam jaroslaw wymlaska i można się rozejść każdy do swego autokaru.

3 / 3
kikurenty

[demot] @Cammax Przykro mi że masz takie odczucia do własnego kraju. Ja trochę jeździłem i jeżdżę po europie i Polsce (głównie niemcy, polska ale sporadycznie szwajcaria, holandia, francja, dania) i powiem tak że jeżeli chodzi o wizualny i estetyczny wygląd miast dorównujemy europie a nawet niekiedy ją przeganiamy. Do wielu rzeczy można się w Polsce przyczepić - politycy, wojna polsko-polska, brak technologi, upadająca gospodarka, kiepska demografia, niskie zarobki. Ale jeśli chodzi o wygląd polskich miast naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Jak to pisał Kochanowski cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie). Oczywiście zarówno w Polsce jak i gdziekolwiek indziej na świecie znajdą się miejsca mniej, albo wcale nie "reprezentacyjne". Osobiście nie mam i nie miałem żadnych kompleksów jak odwiedzali mnie niemcy i mało tego byli zachwyceni.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2023 o 14:03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1077 78 następna »