Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kikurenty

archiwum
Niektóre memy potrafią pięknie się zestarzeć. – mem z 2011r. Niektóre memy potrafią pięknie się zestarzeć. – mem z 2011r.
archiwum
Kościół twierdzi że broni krzyża i godności krzyża w Polsce. – W takim razie gdzie jest episkopat i przedstawiciele Kościoła w momencie gdy wykorzystuje się wizerunek krzyża do uwiarygodniania kłamstwa, manipulacji, szczucia i propagandy?
Źródło: TVPiS
archiwum
Ceny ropy od października 2022r są niższe niż przed wojną (24 luty 2022r). – Cena dolara względem złotówki jest 10% wyższa niż w lutym 2022r. Co w wyniku "dbania" orlen o ceny paliw powoduje że mamy cenę na stacjach wyższą o prawie 50% niż w lutym 2022r. Tak Polscy są oszukiwani na cenach paliw przez PiSowską mafię. Podobnie jest z cenami gazu. Ceny na rynkach światowych są niższe niż przed atakiem rosjii na Ukrainę, a mimo tego i tak mamy zamrożone ceny gazu 100% wyższe, a przedsiębiorcy 200-400% wyższe.Dziękujemy ci PiSie. Ceny ropy od października 2022r są niższe niż przed wojną (24 luty 2022r). – Cena dolara względem złotówki jest 10% wyższa niż w lutym 2022r. Co w wyniku "dbania" orlen o ceny paliw powoduje że mamy cenę na stacjach wyższą o prawie 50% niż w lutym 2022r. Tak Polscy są oszukiwani na cenach paliw przez PiSowską mafię. Podobnie jest z cenami gazu. Ceny na rynkach światowych są niższe niż przed atakiem rosjii na Ukrainę, a mimo tego i tak mamy zamrożone ceny gazu 100% wyższe, a przedsiębiorcy 200-400% wyższe.Dziękujemy ci PiSie.
archiwum
No kto by pomyślał – Podnieśmy mandaty do horrendalnych poziomów, zaostrzajmy prawo tak by prawo jazdy można było stracić za byle pierdołę. Wprowadźmy wszechobecny terror na drogach. Zobaczymy co się stanie, a potem się dziwmy że nikt nie chce zostać kierowcą. Ale tak to jest jak krajem rządzi bezzębny, aspołeczny kawaler bez prawa jazdy.
archiwum
PiSowska komuna chce zastraszyć prokurator Ewę Wrzosek. – Pod nieobecność i bez wiedzy prok. Ewy Wrzosek jej gabinet w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów został wczoraj przeszukany. Prokuratura Regionalna w Szczecinie zabezpieczyła dwa komputery służbowe oraz pendrive'a. To właśnie ona wszczęła śledztwo w sprawie tzw. wyborów kopertowych, za co spotkały ją liczne represje. Teraz już wiecie na co PiSowskim bolszewikom upolitycznione sady.
archiwum
Krótka lekcja z ekonomi o cyklach koniunkturalnych – Jak rozpoznać w którym miejscu cyklu jest nasza gospodarka
archiwum
Ustawa o ochronie ludności – Pod piękną nazwą PiS chce przepchnąć ustawę która pozbawi Polaków własności oraz prawa o decydowaniu o sobie. Ustawa która w każdym punkcie jest sprzeczna z konstytucją. Ustawa dzięki której urzędnik może cie pozbawić wszystkiego bez jakiegokolwiek prawa do odszkodowania. A my dalej śpijmy i kłóćmy się o LGBT i aborcje.
archiwum
Gdybyśmy za każde kłamstwo morawieckiego dostawali wiadro węgla to kryzys energetyczny w Polsce by nie istniał. –
archiwum
Jak zdobyć pieniądze na inwestycje w czasie kryzysu i PiSinflacji? – Wystarczy wzorem gminy Jabłonka (pow. nowotarski) zbudować w inwestycji izbę pamięci L. Kaczyńskiego i pieniądze popłyną szerokim strumieniem w ramach "nowego wału". Nawet jak to jest niepotrzebny "miś na miarę naszych potrzeb" jak rozbudowa urzędu gminy w Jabłonce gdzie uzyskano na ten cel i wspomnianą izbę aż 8,5 mln zł. W Małopolsce niewiele gmin dostało równie duże środki, mimo że inne samorządy w swoich projektach chciały przeznaczyć środki na: budowę lub przebudowę kanalizacji, budowę szkoły, budowę drogi czy wymianę szkolnej kotłowni.
archiwum
Samozaoranie Morawieckiego – Najpierw zarzuca politykom chcącym ponieść płace o 20% że są twórcami inflacji i chcą zrobić z Polski Turcje. Po czym... podnosi płace minimalną o 19,5%.
Źródło: you tube
archiwum
Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku podczas otwarcia przekopu. – " 13 lat temu Donald Tusk podpisał w Sopocie umowę ograniczającą dostęp do Zalewu Wiślanego z Władimirem Putinem. O tym trzeba pamiętać – oświadczył premier Mateusz Morawiecki w czasie uroczystości z okazji otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. – Jesteśmy świadkami specjalnej operacji politycznej, operacji przefarbowania tego człowieka i grupy politycznej, który był sojusznikiem Angeli Merkel i Władimira Putina na wielkiego patriotę. Nie, nie pozwolimy na tę operację przefarbowania – stwierdził szef rządu.."Szkoda tylko że zapomniał krzywousty mitoman że on był wtedy jego doradcą. A najbardziej spektakularne przefarbowanie dokonał on sam - zmieniając się z bankstera na rasowego komunistę. Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku podczas otwarcia przekopu. – " 13 lat temu Donald Tusk podpisał w Sopocie umowę ograniczającą dostęp do Zalewu Wiślanego z Władimirem Putinem. O tym trzeba pamiętać – oświadczył premier Mateusz Morawiecki w czasie uroczystości z okazji otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej. – Jesteśmy świadkami specjalnej operacji politycznej, operacji przefarbowania tego człowieka i grupy politycznej, który był sojusznikiem Angeli Merkel i Władimira Putina na wielkiego patriotę. Nie, nie pozwolimy na tę operację przefarbowania – stwierdził szef rządu.." Szkoda tylko że zapomniał krzywousty mitoman że on był wtedy jego doradcą. A najbardziej spektakularne przefarbowanie dokonał on sam - zmieniając się z bankstera na rasowego komunistę.
archiwum
Inflacja 13,9% – Wiesz co robi ta inflacja? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest inflacja na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą inflacją? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wywołane i to nie jest nasze ostatnie słowo. I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest inflacja PiSowska, w oparciu o sześć instytucji – która zniszczy do jesieni polską gospodarkę i co się wtedy zrobi? Protokół zniszczenia
archiwum
PiSowscy komuniści chcą przepchnąć ustawę dzięki której będą mogli zabierać majątki tym którzy krytykują ich działania. Dzięki temu Polska będzie się niewiele różniła od Rosji, Białorusi czy Korei Północnej. –
Źródło: yt wideo prezentacje.
archiwum
Management of expectations. Czyli cel "nowego ładu". – Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym ... i tak dalej. Że oni w takim świecie, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, ... musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.
archiwum
Hipokryzja poziom level master – Żądaj wprowadzania kar dla motłochu za nie noszenie maseczek i nie przestrzeganie dystansu. Sam miej na to wywalone i jeździj sobie z obcymi ludźmi w samochodzie.
archiwum
# Paczka dla Wenezueli – Jak to możliwe jest że Kościelny Caritas wspiera ofiary socjalistów w Wenezueli, jednoczeście ten sam Kościół wspiera socjalistów w Polsce.
archiwum
Protest mediów – A co gdyby zamiast planszy, media puszczały cały dzień programy gdzie w łatwy sposób tłumaczyli by podstawy ekonomii. M.in. Dlaczego socjalizm nie działa? Dlaczego wysokie podatki są szkodliwe ? Dlaczego programy typu 500+ są bezsensowne? Oraz jak działa system podatkowy, ZUS itp.

1