Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kibishi

Z nami od: 21 sierpnia 2017 o 12:27
Ostatnio: 30 marca 2023 o 9:34
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 227
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 3 (2 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 470
  • Komentarzy: 4967
  • Punktów za komentarze: 17608
  • Obserwuje: 0 osób
 
archiwum
Problem z zachowaniem ostrożności na przejściach wśród kierowców? – Przejść dla pieszych jest zbyt wiele, ciężko zachować ostrożność jadąc dłuższą trasę przez miasto. Mapka pokazuje trasę 4,8km, na tej trasie mamy 30 przejść dla pieszych a to nie centrum miasta tylko obrzeża. Dozwolona prędkość na całej trasie 50km/h, jadąc 50km/h mijalibyśmy przejście średnio co 11 sekund.
archiwum
Jak policja pilnuje aby ludzie nie mieli do niej zaufania? – Ostatnio miałem 2 raz potrzebę skorzystać z usług policji, wycieli mi katalizator w aucie. Zadzwoniłem i dostałem informacje abym zrobił zdjęcia a potem udał się na komendę, dopiero przy trzeciej wizycie udało mi się złożyć zawiadomienie bo panowie byli bardzo zajęci więc pierwsze 2 razy dostałem informacje przyjdź na następnej zmianie, za 3 razem zrobiłem awanturę i przyjęli zgłoszenie. Po miesiącu dostałem list że nie wykryli sprawców i zamykają zgłoszenie, z tego co wiem to nawet nie wystąpili o monitoring do zarządcy ani nie pytali o nic ochroniarza który ma budkę kilkanaście metrów dalej.
 – Jako że zrobiło się ciepło i ludzie częściej wychodzą dalej ze swoimi pupilami to chciałbym przypomnieć, że należy po nich sprzątać. Posprzątaj po swoim psie!

1