Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

karo5l

0 / 2
karo5l

[demot] Po części masz racje z tą tolerancją, ale nie należy tolerować we własnym kraju religii nietolerancji, jaką jest islam, który narzuca swoje własne reguły i nie potrafi się zintegrować z resztą społeczeństwa np. dlatego, że Koran to jednocześnie ich religia i prawo, które stoi ponad prawem, które obowiązuje w danym kraju.

0 / 0
karo5l

[demot] Każdy strzeli sobie w głowę bo na pewno wie, że ma ten sam kolor kapelusza.

24 / 32
karo5l

[demot] Najpierw trzeba sobie przypomnieć, że to działo się wieki temu i od tego czasu się ucywilizowali i nie odcinają głów na ulicach w imieniu swojego Boga. Tu chodzi o obecną sytuacje, a nie średniowiecze. Jak te czasy są dla ciebie tak ważne to powiem ci że oni jeszcze w nich żyją.

0 / 0
karo5l

[demot] Dlatego, że ich prorok mahomed był pedofilem, a w Anglii dzieci masowo są gwałcone przez muzułmanów którzy przyjechali tam z krajów arabskich i tworzą islamskie grupy, które zastraszają i gwałcą małe dzieci, dlatego islamskie.

3 / 3
karo5l

[demot] Za to nie chciał byś żeby one osobiście interweniowały, gdy ktoś cię napadnie...

0 / 2
karo5l

[demot] Jak by tego było mało to bohaterem narodowym UPAiny jest Stepan Bandera, człowiek odpowiedzialny za rzeź na Wołyniu, a dzień utworzenia banderowskich ludobójców został ich świętem narodowym.

22 / 26
karo5l

[demot] Jeszcze mordował i okradał żydów, np. w Medynie kazał wymordować od 600-900 żydów, a kobiety i dzieci sprzedać w niewolę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2015 o 10:16

13 / 15
karo5l

[demot] najpierw autor obraża rolników a za chwile pójdzie do sklepu po ziemniaczki i chleb bo bez tego by z głodu zdechł...

-3 / 3
karo5l

[demot] JaroWars Widzę, że dostałeś bólu dupy bo ktoś pamięta że 14 lutego powstało AK, a ty pewnie nawet nie wiesz kiedy się urodziłeś takim imbecylem jesteś.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 lutego 2015 o 15:27

-1 / 5
karo5l

[demot] JaroWars kilkanaście lat temu się czytało podręczniki z historii i od czasu do czasu obejrzy jakiś film dokumentalny o tematyce historycznej, pozdrawiam.

2 / 10
karo5l

[demot] SzamanekXYZ Tu chodzi o pamięć, dla mnie ważniejsze jest rocznica powstania Armii Krajowej niż walentynki, co ci przyszło do głowy żeby napisać, że autor się wywyższa nad innymi ty demotem, może chciał zwrócić uwagę na powstanie AK bo wszyscy przez walentynki zapominają o tak ważnej dacie? Ja też nie przepadam za historią, ale przynajmniej znam historię moje Ojczyzny. Nie przyszło ci do głowy, że można znać i historię i pierwszą pomoc? Jak ci na tym tak zależy to zrób swojego demota. ''człowiek który zna historie i wykorzystuje naszą historie do walk politycznych by zniszczyć drugą istotę ludzką by ona nie podziela mojej wizji kraju'' O kogo ci chodzi??

1 / 1
karo5l

[demot] I do tego mają świra na punkcie swoich praw religijnych w Europie,a u nich mniejszości nie mają żadnych praw.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2015 o 14:54

-1 / 3
karo5l

[demot] Chrześcijanie przynajmniej nie zarzynają nikogo w imieniu swojego Boga tak jak muzułmanie, a po 2 Polska zawsze była Chrześcijańskim krajem i walczyła w imię Boga Honoru i Ojczyzny NIE DLA ISLAMIZACJI!

10 / 18
karo5l

[demot] Tak samo gadali we Francji i Niemczech, teraz mają to swoje multi-kulti, zobaczysz tych twoich porządnych i spokojnych muzułmanów gdy będzie ich więcej i urosną w siłę. ''kilku aktywistów ruchu narodowego zasypuje demotywatory nienawistnymi wpisami wychowując sobie gimbaze do nienawiści wobec polskich, spokojnych i praworządnych Muzułmanów'' hahha... rozwaliłeś mnie tym, może po prostu w Polsce nie toleruje się zamachów, gwałtów, pedofilii(jak wiadomo Mahomet nim był) i szanuje się prawa kobiet?

0 / 2
karo5l

[demot] tytusz Wyłącz TVN, włącz własne myślenie, co mają do tego jakieś Czerwone brygady albo jakaś ETA albo Brevika, czy oni mordowali w imię jakiegoś Boga, krzycząc zginiecie w imieniu Jezusa Chrystusa?, tu chodzi o Muzułmanów, którzy mordują bezbronne dzieci, nawet kobiety w ciąży w imię swojego Boga krzycząc ALLAH AKBAR, śmierć niewiernym, tu chodzi o zbrodnie na TLE RELIGIJNYM!! ''nienawiść do Islamu wyniesiona z demotywatorów '' hahaha... weź się puknij w łeb i nie wmawiaj ludziom takich bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy... W KAŻDYM KRAJU, W KTÓRYM MUZUŁMANIE SĄ WIĘKSZOŚCIĄ MNIEJSZOŚĆ NIE MA ŻĄDNYCH PRAW, za to w Europie oni narzucają nam swoje chore prawa a my musimy ich tolerować... Wszędzie gdzie jest Islam jest śmierć w imieniu Allaha i giną niewinni ludzie.

1 2 następna »