Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kamilxx2

-1 / 1
kamilxx2

[demot] @Loganesko Chłopie idź się leczyć, ponieważ na kilometr można wyczuć u ciebie kompleksy, poproś o pomoc psychologa lub psychiatrę, i najlepszy moment będzie kiedy zapyta się czy teraz incele są z nami w pokoju. Z ciekawości dlaczego non stop tylko używasz słowo incel, -Myślisz że kobieta rozłoży przed tobą nogi?, czyli zabiegasz w internecie o względy obcych kobiet? - Ktoś wychował cię na (simp) ? - Po prostu leczysz kompleksy nieudaczniku? RATUJ SIĘ KTO MOŻE WSZĘDZIE SĄ INCELE, NAWET W LODÓWCE MOGĄ BYĆ, RATUNKU!!!!!!! Beka w ............(przekleństwo)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2023 o 21:25

2 / 2
kamilxx2

[demot] @izka8520 Język Miłości dla kobiety to oddać swoje życie dosłownie, czyli zabij się dla mnie jeśli mnie kochasz, przykro mi ale lepiej się trzymać z dala od takich kobiet i każdemu chłopcu mężczyźnie facecie wytłumaczyć że to nie jest miłość, tak nie wygląda miłość i na wszystkich bogów trzymajcie się z daleka od takich toksycznych związków. Naprawdę uważasz że takie zachowanie jest w porządku normalne?, A kobieta jeśli otrzyma swój gest romantyczny co ona zrobi dalej, znajdzie kolejnego frajera?. Jak ona okaże język miłości.

-1 / 3
kamilxx2

[demot] @Loganesko Hej kolego chodziłeś do szkoły?, nauczyłeś się tam innych ciekawych słówek?, do każdego zdania dodając tylko incel wychodzisz na jakiegoś przegrywa (zakompleksionego), dla twojej wiadomości nie jestem fanem gościa i nie jest moim guru.

7 / 13
kamilxx2

[demot] Drugą stronę działa? Sama idea jest spoko Ale ważniejsze jest pytanie czy sama się stosujesz do przemyśleń. Bardzo często można się spotkać że tylko jedna osoba ma dawać siebie wszystko i być poniewierana że słabo się stara.

0 / 2
kamilxx2

[demot] @acotam43 Gdyby zakryć twój nick i pozwolić ci przeczytać twoje wszystkie wypociny nie wiedząc że to wszystko wyszło z twojej ręki nazwałaś byś go incelem, a to dużo o tobie mówi, lubisz się skarżyć swoim koleżankom że jak każda feministka jesteś atakowana bo walczysz o równość, ale to gówno prawda, przepraszam za takie określenie, ale twoje poglądy to nic innego jak plucie jadem i patrzeniem z uprzedzeniem na mężczyzn, (nienawiścią). Tak właśnie wygląda feminizacja i dlatego powinniśmy uczyć młodych chłopców aby walczyli z feminizmem nie dlatego że mają nienawidzić kobiet ale dlatego ze on nienawidzi ich, i pod płaszczykiem równości są przywileje i nierówne traktowanie(seksizm), Powinniśmy uczyć dzieci o egalitaryzmie, znacznie lepiej oddaje równość od feminizmu. Przestań pisać o idolach bo to nie jest śmieszne tylko żałosne, jak ty i cały twój ruch feministyczny, fajnie będzie jak zmienicie nazwę na "nienawidzimy mężczyzn i chcemy zemsty, niektórzy bo czują się pokrzywdzeni, niektórzy bo kiedyś ich bliscy zostali krzywdzeni, a większość bo są psychopatami lub uważają się za lepszych i gardzą drugim człowiekiem a dzięki temu ruchowi mają szanse się wybić i zostać zauważonym i zgnoić faceta bez ponoszenia konsekwencji czego widać w wielu przykładach bardzo pragniecie. Bardzo przypominasz mi Bluealien kolejną nawiedzoną kobietę pokrzywdzoną przez los która wszędzie widzi patriarchat ale swoich przywilejów i swojego matriarchatu już nie. Pozdrawiam. Peace and love Postscriptum Tak mam ołtarzyk za radą mojego przyjaciela Conrada Vernera.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2023 o 20:08

3 / 5
kamilxx2

[demot] Jest jeszcze takie samo +*nst#@, jak kobieta podnosi rękę na mężczyznę czy na dziecko, czy dla ciebie rycerzyku w białej zbroi czytaj frajer tylko kobieta jest ofiarą a facet zawsze sprawcą? i nie może jej nawet kwiatkiem uderzyć w samoobronie?. Obaj będą siebie warci,

1 / 5
kamilxx2

[demot] @acotam43 Zostałaś pięknie wyjaśniona przez rafika, Naprawdę twoje poglądy ociekają seksizmem, chyba potrzebujesz pomocy specialisty, po to powinno się leczyć.(Uprzedzenie)(Mizoginie).

-1 / 1
kamilxx2

[demot] @samodzielny68 Nie ładnie nie ładnie, wysnuwać takie ciężkie oskarżenia, taki że mnie mizoginista że zapieprzałem przez cale miasto żeby opiekować się swoją przyszywaną siostrą, jako nastolatek byłem zmuszony czasami odgrywać rolę opiekunki a później się wstydzić przy rodzinie jak musiałem słuchać że bliźniaczki chcą wsiąść ślub ze mną. Mam nadzieje że nie masz ważnej pracy z ludźmi (pomaganie ) bo jesteś w tym ch$%^jowy&$#

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 grudnia 2022 o 0:41

-1 / 1
kamilxx2

[demot] @samodzielny68 Ale chłop mówi prawdę, wiec w czym masz problem? ponieważ jest to duży problem w dzisiejszym świecie w Europie, w Stanach Zjednoczonych to strach wspomnieć.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 grudnia 2022 o 16:49

-1 / 1
kamilxx2

[demot] @bilbao99 Ona kiedykolwiek miała racje?, po co zwracasz uwagę na pleć?, ale tak masz racje wygaduje głupoty jak typowa baba nie przepraszam kobieta która jest marionetką oraz hipokrytką. @aisin Znasz może inne słowo oprócz zaoranego, przeoranego, "incel", pamiętaj że sam możesz nim zostać w każdej chwili.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 grudnia 2022 o 14:50

-2 / 2
kamilxx2

[demot] @acotam43 Wystarczy przeczytać twoje wypowiedzi o równości i co myślisz o mężczyznach, tak samo można się dużo o tobie dowiedzieć.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 11:46

-3 / 7
kamilxx2

[demot] @acotam43 @bilbao99 @Olka1245 Kobiety jak zawsze mają ból dupy za gorzką prawdę, że kobiety nie są aniołkami i że trzeba piętnować takie sytuację. Tak samo jest klub kobiet które nienawidzą mężczyzn na demotach i typowych kobiecych stronach które mają w tytule "kobieta, typu zdrada jest fajna jak zniszczyć mężowi życie jak zabrać jego majątek, utrudniać kontakt z dzieckiem. Dla równowagi każdy facet który ma odmienne zdanie od samicy lub w jakikolwiek sposób ją krytykuje, ma łatkę incela, ale w życiu prawdziwym nie umiecie wykorzystać swojego radaru, a taki był fajny ale w końcu pokazał swoją prawdziwą naturę, ale przez Internet od razu wiecie kto jest incelem, jakby kiedykolwiek był to sensowny argument w rozmowie. bo kobieta myli równość z przywilejami i sprawiedliwym traktowaniu płci z seksizmem, bo nie można ukarać kobiety jak ma na wychowaniu bachora, bo nie można oddać bo jest słabsza, bo nie można wypunktować ze kobieta jest wywyższona i wskazać punkty gdzie facet jest dyskryminowany. Tak się przedstawić osoba która wspomina o równości i się dziwi dlaczego jest nazywana feminazstką. bo przypominam nie trzeba być feministą aby walczyć o równość, są lepsze pojęcia które lepiej wyrażają równość.

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2022 o 10:42

1 / 1
kamilxx2

[demot] Nasze ukochane feministki na tym forum wiedzą o czym mówisz, ale pójdę o krok dalej prawie każda dyskusja w Internecie prowadzona między mężczyzną a kobietą skończy się właśnie w taki sposób. Nie koloryzowane straszne ale prawdziwe.

3 / 3
kamilxx2

[demot] @gorza Dyskryminacja jest dyskryminacją nie ma czegoś takiego jak pozytywna, znasz powiedzenie że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane? powiedz jeszcze że wierzysz w gender gap lub inne magiczne gówno. Inaczej rozszerzmy definicje "pozytywna", kobiety muszą oddawać się mężczyzną bez szans na znalezienie partnerki, i tak dalej i jeszcze dalej aż nie dokopiemy się do króliczej nory.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 października 2022 o 22:33

1 / 7
kamilxx2

[demot] @Exgame Zanim idioto zabierzesz głos, doinformuj się, nie przez tryb życia i niedbanie o siebie tak wygląda ale przez kobietę i głęboką depresje.

0 / 0
kamilxx2

[demot] @acotam43 Za to powinnaś dostać mokrą szmatą po pysku, Wiesz co jest najśmieszniejsze?, że kiedy znajdujesz strony że śmiesznymi obrazkami natykasz się na mema o kobiecie która nie potrafi rozmawiać, odpowiadać argumentami, tylko próbuje niszczyć męskość mężczyzny, na początku uważasz to za żałosne za tysięcznym razem się pod nosem uśmiechasz, a potem rozwiązujesz tajemnice wszechświata że jest to prawda, I że nie jesteś jedynym przypadkiem, są dziesiątki przypadków w telewizji Internecie, np.; wywiadach programach, cały czas próbujecie podkopać męskość tymi samiczymi taktykami. To jest ta wasza empatia i pokazuje że twoje wyobrażenie o patriarchacie jest gówno warte i mam nadzieje że coraz więcej mężczyzn zostanie przebudzonych np: mgtow , redpill, mam wywalone na to czy mają racje ale uważam ze facet ma prawo powiedzieć dość bo k%%%%%%a biały mężczyzna zaczyna być coraz bardziej dyskryminowany na świecie niż czarnoskórzy czy kobiety. Więc zapamiętaj obrażasz cały czas i ty się nie bronisz, więc nie rób siebie męczennika jesteś tylko kobietą pod ścianą jeśli wiesz co to znaczy. Na chamstwo trzeba odpowiadać chamstwem a nie udawać że pada deszcz.

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2022 o 7:11

0 / 2
kamilxx2

[demot] @acotam43 Słoneczko ja nie każe pluć kobietom na twarz bo tak, umiesz czytać ze zrozumieniem?, wiesz co znaczy jeśli upadłeś powstań?, uważam ze osoba gnębiona ma prawo się bronić , i jeśli udało mu się powstać jak fenix z popiołów mam wywalone na to kim był agresor co osiągnął agresor o ile nie przekroczy granicy obrony koniecznej, rozumiesz czy nie za bardzo?, Jeśli dziewczynka która nie dorosła to bycia kobietą uważa że ma prawo decydować czy ktoś jest prawdziwym facetem, to on ma prawo się obronić i w taki sam sposób i nie miałem na myśli prawdziwej śliny, no chyba że opluła cię , wtedy jak najbardziej. kruszynko pisałaś to mnie że nie lubię jak kobieta ma prawo głosu i jak korzysta że swoich praw oraz nazwałaś mnie zwolennikiem konfederacji przykry mi ale są to synonimy INCELA kwiatuszku ale to ty atakujesz pierwsza, obrażasz pierwsza, umiesz czytać swoje wypowiedzi?. Byłaś agresorem kilka razy. Bez względu na elokwencje arogant pozostanie arogantem, szowinista szowinista a mizogin mizoginem. Natomiast chamstwo dyskwalifikuje cię z dalszej dyskusji. wypisz wymaluj Ty. Mężczyźni są potworami i Kobiety są potworami w ludzkiej skórze, ponieważ społeczeństwo jest zgniłe od środka. Może kiedyś dorośniesz i przejrzysz na oczy.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 20:12

1 / 3
kamilxx2

[demot] @acotam43 "I to by było na tyle, starałam się przedstawić swój punkt widzenia najprościej jak potrafię a jak dorośniesz i uda Ci się zostać mężczyzną to zrozumiesz" Pamiętaj chłopczyku, mężczyzno, facecie, kobieta ma gówno do gadania czy jesteś prawdziwym mężczyzną czy nie, są to samicze taktyki ośmieszania, nigdy tego nie słuchaj a jeśli kiedykolwiek upadłeś powstań i napluj jej w twarz. 2.", jak ci się nie uda to pewnie dalej będziesz wyzywał nie znane ci osoby w internetach." Słoneczko przecież to ty cały czas obrażasz nieznane ci osoby, czy przypadkiem nie pomyliły ci się osoby i nie masz na myśli siebie?. 3,"Nie, nie wystarczy stać po.przeciwnej stronie bo dla normalnych ludzi te strony pomprostu nie istnieją" jak nie istnieją, co ty gadasz, ja uważam ze kobieta musi podnieść konsekwencje swoich czynów, ty że nie bo jest matka, są to różne opinie i stoimy po dwóch różnych stronach, 4.Są za to nawiedzone jednostki, które uważają, że jak kobieta ma inne zdanie niż facet to tylko dlatego, ze tych facetów nienawidzi i to musi być feminazistka, seksistka, mizoandryczka, no innej opcji nie ma." Przecież robisz dokładnie to samo wystarczy że facet ma inne zdanie a jest incelem, i tak się dzieje we współczesnych mediach , cały czas gnojenie mężczyzn, więc nie dziw się że ktoś cię ugryź w odwecie, przykład incelu nie oglądaj tego filmu a potem dlaczego film poniósł klapę i dlaczego jest to wina białych mężczyzn. Hipokryzja to cały czasz grać ofiarę, domagać się więcej i więcej a mówić o sprawiedliwości i równym traktowaniu, wystarczy powiedzieć że są formy dyskryminacji mężczyzn a przychodzi karyna która obrzuca gównem i ośmiesza a była pierwszą orędowniczka sprawiedliwości, wystarczy wytknąć kłamstwa kobiet na temat nie równej płacy czy przestępstwach w jakich górują , czy do czego są zdolne w nienawiści, wybaczyć największe gówno największemu zbrodniarzowi bo jest ładny a nawet własna córkę mu sprzedać, a zaczyna pluć jadem, najlepszą ich bronią, bo równość to zawsze wierzyć kobiecie bo na fałszywym oskarżeniu o gwałtu facet może skorzystać, słowa kobiety, nigdy nie podnosić ręki na kobietę nawet w obronie własnej są to wasze przywileje i macie ich o wiele więcej i mamy prawo powiedzieć dość. Wszędzie kobieta widzi patriarchat i przywileje białych mężczyzn ale swoich przywilejów nie widzi i swojego matriarchatu, Stare prukwo które lepiej nawet kijem nie dotykać ale pierwsza będzie stawać się na piedestale ale tak naprawdę jest spaczona.

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 7:29

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »