Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kamilxx2

Z nami od: 19 kwietnia 2017 o 22:38
Ostatnio: 5 marca 2021 o 4:10
Wiek: 24
Płeć: mężczyzna
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 15 (12 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2159
 • Komentarzy: 122
 • Punktów za komentarze: 357
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Przykłady dyskryminacji mężczyzn Przykłady przywilejów kobiet

Przykłady przywilejów kobiet – Mike@M_PracowityUprzywilejowanie kobiet:1. Wiek emerytalny faceci 65,kobiety 60.2. Dni otwarte np. basen tylko dlakobiet.3. Stypendia tylko dla kobiet.4. Szkolenia tylko dla kobiet.5. Dotacje tylko dla kobiet.6. Faworyzowanie kobiet wprzypadku rozwodu.1:35 • 22 sty 21 • Twitter Web AppMike @M_Pracowity • 8 g.W odpowiedzi do @M_Pracowity7. Opieka nad dziećmi niemal w każdymprzypadku przypada kobietom, nawetjeśli są przemocowe i nie potrafiąutrzymać dziecka.8. Warunki w więzieniach znacznielepsze w damskich.9. Mniejsze wyroki (zazwyczaj) za tosamo przestępstwo.Ql    11 2 52 <Mike @M_Pracowity ■ 8 g.10. Większa tolerancja na przemoc zestrony kobiet.11. Temat tabu... kobieca pedofilia.12. Kodeks pracy np. kobieta możedźwigać mniej, ale zarabia tak samo.13 Urlop macierzyński, urlop tacierzyńskito zaledwie fragment macierzyńskiego.O 2   U 4    O 49 <Mike @M_Pracowity ■ 8 g.14. Fałszywe oskarżenia wobecmężczyzn np. gwałt, przemoc.15. Molestowanie/seksistowskie uwagi,kobiecie ujdzie na sucho, mężczyznabędzie zwyrodnialcem.16. Podejście do człowieka: facetnieudacznik, kobieta biedna, potrzebuje17. Leczenie raka jajnika a leczenie rakaprostatyOl   tTl 2   Z> 46 <Mike @M_Pracowity • 8 g. 118. Liczba domów samotnych matek aliczba domów samotnego ojca.19. Tzw. przywileje społeczne(przepuszczanie w drzwiach,ustępowanie miejsca, płacenie za obiad,ratowanie w pierwszej kolejności etc.)20. Parytety na listach wyborczych.Mike @M_Pracowity • 8 g.21. Silne naciski na zatrudnianiewiększej liczby kobiet w prestiżowychzawodach. Np. w radach nadzorczychspółek (i są naciski na wprowadzenietakiego prawa w całej Europie). Niestwierdzono ruchów naciskających naparytety w górnictwie, utylizacji śmiecietc.O 1    U 2    O 43 <ąMike @M_Pracowity • 8 g.22. Liczba samobójstw mężczyzn ikobiet. Wg danych WHO z 2016stosunek to to 7:1.23. Pomoc psychiczna i ogólnezrozumienie dla problemów/depresji.Nad kobietami się rozczulają, facetniech się huśta. Niedostosowana domęskiej psychiki, edukacja, jak zleczeniem psychiatrycznymMike @M_Pracowity ■ 8 g.24. Wymagania randkowe kobiet vswymagania randkowe mężczyzn.Hipergamia25. Niemal całkowite zlewanie przezsądy tematu rozwodowej gry dzieckiemoraz utrudniania kontaktów z nim. Nawetjeśli jakimś cudem kobieta dostanie karę- to bardzo niską.O 1 11 1 O 44 <Mike @M_Pracowity • 8 g. I26. Totalna feminizacja sądówrodzinnych. Są wydziały, gdzie na 30+sędziów nie ma ani jednego mężczyzny.
archiwum
Male privilege –
archiwum
 –
archiwum
 – Wierzę w supremację białych, dopóki, dopóty czarni nie poduczą się i wyedukują. Nie może być tak, że zaraz padniemy przed nimi na kolana i damy im władzę. Trzeba ich nauczyć odpowiedzialności. Problem w tym, że czarni próbują się uczyć na uniwersytetach, nawet gdy nie zdali egzaminów i nie mają odpowiedniej wiedzy. Jak może uczyć się algebry ktoś, kto nie umie liczyć? To by nam drastycznie zaniżyło poziom edukacji. W sumie czarni nie powinni narzekać, bo w USA wiedzie im się bardzo dobrze.
archiwum
Luke według Disneya –
archiwum
Czy mężczyźni będą wyrzucani z domów ? –
archiwum
Dyskryminacja Ojców –
archiwum
Białorycerz to najgorszy rodzaj mężczyzny. –
0:12
archiwum
Dyskryminacja kobiet w XXI wieku – A raczej żywy seksizm pod nazwą równouprawnienie
Facet ma prawo oddać kobiecie –
0:30
archiwum
 – Feminism is cancerMilo Yiannopoulos
archiwum
Dlaczego nie istnieje coś takiego jak „seksizm wobec mężczyzn” –
archiwum
Feministki odwołują marsz. "Przeważająca liczba białych" – Dzisiejszy Feminizm jest rakiem, i w cywilizowanych krajach powinien być atakowany i wyśmiewany , ponieważ jest siedliskiem seksizmu i nienawiści w stronę mężczyzn , i oczywiście pełen debilizmu.
Przykład jak wygląda dzisiejszy feminizm – Kolejny przykład dlaczego mężczyźni nie cierpią dzisiejszego feminizmu, a nie! Przepraszam! My nie cierpimy feminizmu ponieważ kobiety nie robią nam już kanapek i nam nie usługują...
archiwum
Feministki – Debilizm feminizmu

1