Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ka28yetan

Z nami od: 20 marca 2020 o 11:33
Ostatnio: 27 maja 2022 o 21:20
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 18 (15 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 2042
 • Komentarzy: 125
 • Punktów za komentarze: 166
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Bohaterka ruskiej propagandy zmieniła poglądy czym wywołała konsternację w rosji – Babcia Anna Iwanowa spod Charkowa stała się bohaterką ruskiej propagandy po tym jak wyszła z radziecką flagą na powitanie ukraińskich żołnierzy myśląc, że to "oswoboditieli" putina. Tworzono rzeźby, murale, figurki itp. Ostatnio okazało się jednak, że słynna babcia zmieniła poglądy po tym jak orki ostrzelały jej dom. Nie popiera już rosji nazywając ją "parszywą".
archiwum
Kacapy ukradły nawet budę dla psa –
archiwum
Mityngi poparcia dla agresji w Ukrainie – W kilku krajach raszyści zorganizowali mityngi poparcia dla agresji w Ukrainie m.in. w Serbii, Grecji, Niemczech i Izraelu
archiwum
To jest zdjęcie mojej ostatniej kawy od Nestle – Byłem wierny kawie Nescafe przez 30 lat swojego życia,ale pora się rozstać . Nie będę kupował produktów firmy, która zarabia na zbrodniarzach wojennych.
Poznaliśmy kandydatury do nowej Rady Medycznej przy premierze –
 –
 – LUBIN. Rodzina jakich wiele: małżeństwo w wieku średnim, dorosła córka i niedorosły syn. Mieszkają w naszym mieście. On – pracownik jednej z większych spółek-córek KGHM. Ona jest szefową jednej z placówek oświatowych. Dorosła córka też pracuje, w sklepie znanej sieci drogeryjnej. Syn jeszcze się uczy. Od jakiegoś czasu dochodzą informacje z dalekich Chin o epidemii nowego wirusa. Już wiadomo, że jest bardzo zaraźliwy i powoduje sporo ofiar śmiertelnych. Wirus pojawia się w Europie. Zaczyna się robić głośno o tym, że zaraza szerzy się w krajach południowych zwłaszcza we Włoszech i w Hiszpanii. Nie odstrasza to naszych bohaterów – 2 marca wylatują na sześciodniową wycieczkę do Hiszpanii.

1