Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

justysia1

Z nami od: 1 lutego 2021 o 19:14
Ostatnio: 5 września 2021 o 10:16
Płeć: kobieta
Exp: 2
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 11 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1272
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Na listopad planowana jest seria protestów i blokad ulic przeciwko wycince KILKU TYSIĘCY!!! drzew pod budowę tramwaju.PODPISZ PETYCJĘ! – www.petycjatramwaj.plPrzenosimy tramwaj pod drogę asfaltową, aby uniknąć wycinki drzew!
Źródło: www.petycjatramwaj.pl
archiwum
oby nie tak jak w Krakowie... – MAMY DOŚĆ!Mieszkańcy wraz z radnymi , ekologami i ludźmi dobrej woli ratują Kraków przed szaloną wizją wycinki setek drzew podczas budowy linii tramwajowej.Linia miała isć pod ziemią w celu ochrony zieleni, jednak w myśl opublikowanego projektu tramwaju całkowitemu zabetonowaniu ulegną najpiękniejsze tereny zielone na Prądniku.Dziś Kraków, jutro kolejne miastaStop BETONOWANIU!Zablokuj Betonowego JackaPodpisz petycję:www.petycjatramwaj.pl11 przykazanie - nie bądź obojętny!Udostępnij innym!
Źródło: www.petycjatramwaj.pl
archiwum
Tradycyjna szczepionka firmy VALNEVA (bez mRNA, bez adenowirusów i innych cudów) ma pojawić się z końcem roku w Wielkiej Brytanii.A w Polsce??? – Jak zwykle cisza...Media i ministerstwo ani słowem na ten temat...
archiwum
A Ty czym się zaszczepiłeś/aś?? –
archiwum
"Potrzymaj mi piwo"... – Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski chce wyciąć setki drzew na Prądniku pod budowę tramwaju.Inwestycja miała być ekologiczna, czym uzasadniano koszty porównywalne z przekopem Mierzei Wiślanej.Newralgiczne odcinki zamiast biec pod ziemią zostały zaprojektowane w miejscu zieleni.Protestują wszyscy. Radni, Ekolodzy, Mieszkańcy.Radni miasta deklarują że tym razem nie dopuszczą do betonowania miasta a tramwaj pojedzie pod ziemią aby chronić zieleń.Trwa także zbiórka podpisów:www.petycjatramwaj.plAle czy wygra beton?Zanosi się że w tej konfrontacji przyda się jeszcze niejedna paczka popcornu...
archiwum
A polski ŻONT Śpi... – Bo nakupił Pfizera....
archiwum
Dorota Welman kontra wezwanie Marty Lempart by propagować aborcję w prasie. – "Aborcja jest największym nieszczęściem."
archiwum
Odrobina wiosny tej zimy - czyli...? – Szkółka tulipanów w Holandii!
1 Lutego otwarto ponownie muzea! – Nareszcie!!!!
archiwum
Wiek 21 stanie się czasem kiedy większość ludzi będzie tworzyć sztukę!Zobacz jakie to proste! – Kup farby, pędzel i płutno w sklepie malarskim.Zacznij uczyć się malować z Bobem Rossem.Potrzeba tylko 25 minut by powstał piekny obraz!To będzie Twoja pasja!Zachęcam :)

1