Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

josealvaro

0 / 0
josealvaro

[demot] Większość komentarzy jest poniżej poziomu, więc pomimo świadomości że wyleje się na mnie hejt powiem kilka słów. Otóż nałożenie sukienki w Cannes, żeby zwrócić na siebie uwagę jest kroplą w morzu i mieczem obosiecznym...z jednej strony ktoś na to zwróci uwagę ale nic z tym nie zrobi, z drugiej strony ktoś zwróci na to uwagę i wypromuje swoją markę na nazwisku tej modelki dzięki takiej tandetnej kiecce. Było już wiele podobnych akcji, które nie przyniosły żadnych efektów dla osób poszkodowanych. W Iranie stracono 200 osób..nikt nie mówi o innych krajach, wszędzie spokój...

2 / 2
josealvaro

[demot] Dla tych co zadają pytania..lub szukają odpowiedzi...jedna definicja czym jesteś, gdy otrzymujesz wynagrodzenie za pracę..."ZASOBY LUDZKIE"

0 / 0
josealvaro

[demot] Nie mniej niesamowite są jej brwi..no cóż, to zwykła forma ewolucji, kobiety z plemienia Padaung wyglądają nie mniej dziwnie, tylko to już się tam przyjęło, a my reagujemy prawidłowym szokiem i niesmakiem.

3 / 3
josealvaro

[demot] bo ja wiem czy Krowa i Kurczak na Cartoon Network za mojego dzieciństwa oferowały więcej... :)

1 / 1
josealvaro

[demot] Powiem tyle że szkoda strzępić ryja. Mówiąc bez ogródek utwór jest na poziomie muzyka, a słuchacze na poziomie utworu. Każda kolejna Partia na**a ludziom do butów. Samo pis miało już wiele nazw a ludziom wystarczy wcisnąć ciemnotę przez media i pozamiatane. Za naszego życia to się nie zmieni. Dziś pis złe, jutro dobre, a młodzieży niech się bawi.

0 / 0
josealvaro

[demot] Oglądam naszych w siatkę, wiem że tam łatwo można przegrać z dużo słabszym, a w turniejach startuje też drużyna która nie ma własnej ligi, wystarczy zignorować przeciwnika, wystarczy że ktoś zejdzie zbyt późno niż powinien bo mecz mu nie idzie, ale lubię na nich popatrzeć, kibicuje im. Piłka nożna, tu każdy oczekuje wygranej z legendami piłkarskimi, zdając sobie sprawę że nasi piłkarze w większości nie są pokroju nawet podstarzałego Roberta a wybór selekcjonera i pobocznych wydarzeń niesie zawsze wiele kontrowersji. Tu raczej nie ma szans na niespodziankę bez dużych zmian. Ale też lubię popatrzeć, pokibicować. Liczy się duch walki i rywalizacji. Z całym szacunkiem ale tylko prosty człowiek może oczekiwać na czyjąś kompromitację.

1 / 1
josealvaro

[demot] W Polsce osobie na prawdę niezdolnej do pracy przyznaje się na upartego zdolność do podjęcia pracy a nikt nie chce jej zatrudniać, Urząd Pracy rozkłada ręce, żadne świadczenia Ci się nie należą, chyba że przy odrobinie szczęścia wywalczysz je w Sądzie a i tak z nich nie wyżyjesz, pracujesz na czarno lub ukrywasz stan zdrowia. Więc sama kwestia osoby zdolnej do pracy jest zawiła. Do tego kwestia socjalu,czasem możesz pracować ale faktycznie zajmowanie się domem to też praca. Co z tego jak jesteś zdrowy jak nie masz kasy żeby ktoś zajął się Twoimi dziećmi jak ty będziesz w pracy. Państwo nakręca patologię szybkim rozwiązaniem, ale przecież my takiego rozwiązania oczekujemy.

-1 / 1
josealvaro

[demot] Typowy du**ścisk..wolałbym żeby prawa wyborcze, jeżeli już, były dostosowane do IQ aniżeli do pobierania socjalu.

0 / 0
josealvaro

[demot] @Ella111111 Problem sprowadza się do tego, ze Polska nie jest jednoznacznie określonym krajem co do świeckości czy chrześcijaństwa, w teorii to pierwsze, w praktyce to drugie i trzeba szukać rozwiązań na własną rękę. Jest to trudne ale nie niemożliwe.

1 / 1
josealvaro

[demot] @Saerion85 W ten sposób można przyczepić się do wielu instytucji a nawet do samego rządu. Każdy ma swoje prawa łącznie z prawem do krytyki, ale mój komentarz był o konkretnym przykładzie - to że ktoś sobie coś określił w definicji nie znaczy że my musimy przytakiwać.

-3 / 9
josealvaro

[demot] W paru prostych słowach : nie pasuje Ci kościół katolicki to nie zwracaj na niego uwagi i daj sobie z nim spokój Kolejny Kowalski zbulwersowany instytucją a sam niemal święty ponad wszystkich. Od słowa "Wychodzi na to.." wychodzi na to że nie rozumiesz co przeczytałeś. Każda instytucja rządzi się swoimi prawami i nikt Ci nie każe o niej pisać a tym bardziej do niej należeć. Grzech myślą to logiczna teoria w mniemaniu Kościoła(w moim też nawet jako osoby do niego nie należącej), tyle że nie każdy musi się z tym utożsamiać.

-5 / 5
josealvaro

[demot] Co łączy autora tego demota z tymi których to bawi i najprawdopodobniej adminem który to zatwierdził? "CD-10 - Inne zaburzenia rozwoju psychoseksualnego" Normalny człowiek widzi drewniane stojaki w szatni zrobione w kształcie 3 kół w tym 2 przyciętych połączonych prostokątem. :) :) :)

0 / 12
josealvaro

[demot] Na głowę można się na wiele rzeczy leczyć. Jeśli to dla kogoś jest normalne (nie mówię tylko o butach na huśtawce) to może warto zastanowić się dlaczego istnieje płeć męska i żeńska.

0 / 0
josealvaro

[demot] "Jak miałem 68 lat podczas pory deszczowej przepłynąłem w te i z powrotem Atlantyk..hee..to był deszcz.." Andy Anderson ;)

0 / 0
josealvaro

[demot] Pytam córkę dlaczego wybór padł na niego, w sensie co fajnego w nim widzi... Swoją drogą taka liczba ozdób to nic innego jak chęć zwrócenia na siebie uwagi i ten temat też poruszyłbym w rozmowie. CIEKAWOSTKA: komentarz z największą ilością plusów paradoksalnie też miał zadziałać jak ozdoby człowieka na zdjęciu, czyli zwrócić na siebie uwagę..ktoś czuje się lepiej z plusami a ktoś z kolczykami

1 2 3 4 5 następna »