Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jimmy81

Komentarz poniżej poziomu pokaż
4 / 8
jimmy81

[demot] Odmian brodawczaka jest ponad sto, szczepionka chroni jedynie przed kilkoma z nich, a jest niebezpieczna zalecam szukać dokumentu duńskie dziewczyny. Ze względu na mnogość powikłań po tym szczepieniu została wycofana w Japonii.

31 / 35
jimmy81

[demot] Chętnie niektóre pracowałyby, gdyby dla dziecka było miejsce w żłobku. Jaki jest sens pracy za 1700 zł skoro niania zainkasuje 1600 zł miesięcznie?

4 / 4
jimmy81

[demot] Moje dziecko dostało 3 dawki przeciw krztuścowi a i tak go przeszło. Więc te szczepienia ochrony nie dają. Koncerny jedynie wyciągają kase od rządu z naszych podatków. A dlaczego moje niedoszczepione dziecko ma sie leczyć odpłatnie skoro płacę co miesiąc na nfz?? Jaka choroba wymaga hospitalizacji??? Ospa?? Nie. Różyczka??? Nie. Świnka??? Nie!! W latach 80 każdy z nas te choroby przechodził jak te wieku dziecięcego i nikt nie umierał. Nie dajcie się omamić, że są śmiertelne i bez szczepienia wszyscy zdechniemy.

3 / 5
jimmy81

[demot] ale do kupowania konserw nikt mnie nie zmusza, mam wolny wybór, a ze szczepieniami juz tak nie jest. Skoro są one tak doskonałe to po co przymus szczepień?? Jak cos jest super i za darmo to ludzie się o to biją!!!!

0 / 6
jimmy81

[demot] Ty powyżej, wystarczy przeczytać charakterystykę produktu leczniczego a dokładnie część o składnikach. Same wirusy nie są syfem, jest nim nośnik szczepionki zawierający potocznie mówiąc syf i o to rozbija się cała sprawa. W latach 80tych nośnikiem był alkohol i ważność szczepionki była kilkudniowa, teraz jest to kilka lat!!!

2 / 2
jimmy81

[demot] żeby złapać tężec musisz pokaleczoną częścią ciała grzebać w końskich odchodach. Mało kto to robi więc ryzyko niewielkie, chyba że Ty tak masz codzień.

1 / 9
jimmy81

[demot] Tak wreszczie miasta strzelają sobie w kolano. 50% turystów poruszało się swoim autem.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż

1