• Demotywatorów na głównej: 20 z 23 (3 w archiwum)
  • Punktów za komentarze: -272
  • Obserwuje: 0 osób

Ściana

Może następnym razem przynajmniej porządną herbatę przyniosą. – Jarosław Kaczyński będzie zeznawał przez komisją śledczą ds. wyborów kopertowych. ŚWIADEK
W tej samej kategorii wicemistrzostwo zdobył polski zespół Inter Europol Competition, w którym jeździli Jakub Śmiechowski, Albert Costa oraz Fabio Scherer –  @f1DAYWBCORLENPLATINUM
Robert przejechał prawie 3 godziny i uzyskał najlepszy czas swojej ekipy –  ==VEangCELEN21
 – Robert Kubica w kwalifikacjach wywalczył dla zespołu pole position, ale jego wysiłek zniweczył rozpoczynający wyścig Rui Andrade, czyli najsłabszy z trójki kierowców zespołu WRT.  Angolczyk spisywał się fatalnie i już po kilkuset metrach spadł z pierwszej pozycji w klasie LMP2 na piąte miejsce, a chwilę później był ostatni. Później jednak znakomicie pojechali Robert Kubica i Szwajcar Louis Delétraz, którzy wyprzedzali kolejnych rywali, dzięki czemu zespół WRT zdołał stanąć na podium CHELINROLEXTotaltORLENRAUSEpnCRIENTPLATIN24prFalRALeww
Polski zespół Inter Europol Competition z Jakubem Śmiechowskim w skladzie wygrał wyścig Le Mans 24h. Na drugim miejscu zameldował się Robert Kubica z zespołem WRT – W klasyfikacji generalnej dlugodystansowych mistrzostw świata zespół WRT awansował na pierwsze miejsce, a Inter Europol Competition na drugie miejsce 10024hLE MANS10-11JOINbrankROLEX(1)ROLEXporLEDY
Panie Areczku, ja wiem, że ostatnio pani Anetka pracowała zdalnie, bo jej kot wymiotował, ale zasadniczo home office jest dla zarządu –
Robert Lewandowski został królem strzelców ligi hiszpańskiej –  SpotifyCAARD
Dwóch Polaków ukończyło na podium wyścig samochodowych długodystansowych mistrzostw świata WEC. Jakub Śmiechowski wraz z polskim zespołem Inter Europol Competition zajął 3.miejsce, a zwycięzcą wyścigu wraz z zespołem WRT został Robert Kubica –  HOLTSBOLESCa
Zespół WRT#41 w składzie Robert Kubica, Luis Deletraz i Rui Andrade zajął 3. miejsce w wyścigu 6h Portimao zaliczanym do klasyfikacji długodystansowych mistrzostw świata WEC –  BROLEXORLENPICASCORLENarangSenang
W ramach pokuty udasz się na rekolekcje do Torunia –
archiwum
Kubica, Deletraz i Ye mistrzami serii ELMS!! – Zespół WRT wygrał wyścig 4h Spa i zapewnił sobie tytuł mistrzowski serii ELMS. Był to przedostatni wyścig serii ELMS w tym sezonie.
Rafał Majka triumfuje na 15. etapie Vuelta a Espana! – Rafał Majka znowu triumfuje! Po ponad 80 km samotnej ucieczki polski kolarz zwyciężył na 15. etapie Vuelta a Espana. Reprezentujący zespół UAE team Emirates Majka dojechał do mety ponad minutę przed resztą zawodników. Był to drugi triumf w karierze Polaka na pojedynczym etapie Vuelty
archiwum
Zespół WRT w składzie Louis Deletraz, Yifey Ye i Robert Kubica wygrał 4H Red Bull Ring -  drugi z rzędu wyścig serii European Le Mans Series i umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. –
Robert Kubica, Szwajcar Louis Deletraz i Chińczyk Yifei Ye z zespołu WRT wygrali w niedzielę wyścig 4h Barcelona - pierwszą rundę European Le Mans Series 2021 –
Niesamowicie pechowy start Roberta Kubicy w prestiżowym 24-godzinnym wyścigu na słynnym torze Daytona – Polak miał ścigać się w klasie LMP-2, ale nawet nie wyjechał na tor, ponieważ usterka skrzyni biegów w prototypie sprawiła, że zespół High Class Racing musiał wycofać się z wyścigu, zanim przyszła kolej na jazdę polskiego kierowcy
Jak widzi Pan swoją przyszłość w naszej firmie za dziesięć lat? – A skąd Pan wie, że za rok nie splajtujecie?