Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

janieznajomy

-3 / 5
janieznajomy

[demot] @Pulpi73 Twoje podejście jest typowe dla lewaków. A jak rząd przedstawi dług publiczny to powiesz,żeby przyszłe pokolenie spłacało. Ech...zachęcanie do biedy. Najgorsze ludzkie działanie czyli zrzucanie odpowiedzialności na innych.

0 / 0
janieznajomy

[demot] Sytuacja pokazuje, że wbrew malkontentom marka zobowiązuje jednakowoż płacąc za produkt nieco więcej.

0 / 6
janieznajomy

[demot] Nie jest to prawdą. W Polsce brakuje ok.3 000 000 pracowników, więc zdjęcie nie trafione. Nędza czeka ludzi bo podwyższa im się podatki. Przykład: Wenezuela.

-2 / 2
janieznajomy

[demot] Cóż, więcej przyjezdnych, więcej przyjezdnych szczególnie z okolic gdzie ludzie wyznają wartości sprzeczne z naszą kulturą. Ech...więcej patologii jest chyba tylko w Warszawie, ale to trzeba przeżyć, a ja już żyje parę lat w tej królewskiej mieścinie..

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 listopada 2017 o 7:27

0 / 4
janieznajomy

[demot] To jak miód z boczkiem. taka nowa potrawa wigilijna: kładziesz się na boczku i lejesz sobie miód na język:)

3 / 3
janieznajomy

[demot] Mogę jeździć na rowerach, ale tylko mężczyźni. Powód? Kobiety mogłyby samodzielnie myśleć. Polecam książkę 'Korea północna za zasłoną'

-1 / 9
janieznajomy

[demot] W świecie Socjalistów gdzie podatki robi się od wszystkiego (włącznie z podatkiem od deszczu) człowiek chcący pomagać uchodzi za psychopatę. Brawo Pisowcy zwolennicy rozdawnictwa pieniędzy szczególnie na lewo, i ganienia ludzi którzy chcą pomagać, nie wspominając o większych jednostkach pracujących w fundacjach/stowarzyszeniach/komitetach/radiach studenckich. Cóż? Socjalista ponoć też człowiek, a człowieka robiącego coś tak o nie zrozumie. Smutne!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
4 / 4
janieznajomy

[demot] Prawdziwego bohatera poznasz w bitwie, meżczyznę w decyzji, kobietę w ubóstwie. Jaki odsetek mężczyzn a jaki kobiet są dziś tymi prawdziwymi? Odpowiedź nasuwa się sama. Hm..smutna konstatacja słuchać wciąż obelg an facetów które chcą mieć kobietę która ich kocha i nie zostawi jak bd bez kasy, a tymczasem kobiety wola mieć faceta z kasa niż bez a uczucia, a co tam uczucia.....

-1 / 1
janieznajomy

[demot] Autorze, Palikot nie opuścił Partii, tylko jego formacja zginęła śmercią aturalną, natomiast JKM również nie opuścił partii, tylko został z niej usunięty prze jego władze.

1 / 1
janieznajomy

[demot] Wszystkim zwolennikom Pisu, PO, Sld Palikta i PSLu proponuje podwyżkę podatków, oraz socjalu. Kazdy bedzie zadowolony, a komunista jak to komunista zawsze bedzie wierzyc w innnych bardziej niz w siebie, a kasa 'za darmo' zawsze fajna jest.................................................

-1 / 3
janieznajomy

[demot] Zgadzam się z tezą, że ofiara powinna zabić oprawce w ferworze, niestety w Polsce dostałaby 10 bądź 15 lat więzienia bez zawiasów. Natomiast w USA byłaby uniewinniona. To się nazywa różnica kultur.

-2 / 2
janieznajomy

[demot] Witamy w Polsce, w Usa by to nie przeszło. Ludziom w tym kraju wydaje się czasem,że USA to kraj bogaty aczkolwiek na swój sposób głupi. Prawda jest taka,że jest to kraj ludzi bardzo konserwatywny.

0 / 0
janieznajomy

[demot] Wspaniały pomysł - już niedługo w polskim słowniku zamiast czeskiego filmu, czeskie rozwiązanie:) )

0 / 0
janieznajomy

[demot] Zenada, tablice rejestracyjne from OŁAWA, a numerów nie pisze, bo każdy kto chce zobaczyć zobaczy.

1 2 następna »