Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ironidem

Użytkownik otrzymał bana za: spam, propagandowy troll, Punktów za komentarze: -1745
Ban wygasa: 2995-02-02 05:24:16

Ściana

Czemu nie od razu izolacja w obozach? –  Doradca premiera proponujegodzinę policyjną dlaniezaszczepionychdzisiaj 08:33Ten tekst przeczytasz w 2 minutyFACEBOOK I V tys.KOPIUJ LINKZakaz przemieszczania się między województwami oraz godzina policyjna dla osób,które nie zaszczepiły się przeciw C0VID-19 - takie rozwiązania zasugerował wrozmowie z Radiem ZET prof. Miłosz Parczewski ze szczecińskiej kliniki choróbzakaźnych, jeden z doradców premiera do spraw walki z koronawirusem.
archiwum – powód
To uważaj: Maciej Stuhr już wie że jesteś odpowiedzialny za kolejną falę koronawirusa i będzie na Ciebie wściekły! – (może potrzebuje jeszcze szczepionki przeciw wściekliźnie?)
archiwum
... wśród burzy oklasków – Czy Ty  także czekasz na paszport covidowy i chętnie zaszczepisz swoje dzieci?
archiwum
Tymczasem w TV Polsat ... – Pani profesor mówi że jedynym wyjściem będą przymusowe szczepienia.Media coraz częściej przyzwyczajają nas do przymusu szczepień. Już wiadomo że na jesieni będzie 4 fala koronawirusa, winni tego stanu rzeczy zapewne będą Ci, którzy nie chcieli się zaszczepić. Czy na szczepienia będą doprowadzani siłą?
Źródło: TV Polsat
archiwum
Nadchodzi "opłata reprograficzna". Ostre starcie Mazurka z Łepkowską – Artyści - kolejna "specjalna kasta" domaga się wprowadzenia opłaty na którą złożymy się wszyscy kupując smartfony, komputery lub telewizory.Wg pani Łepkowskiej opłata nie jest podatkiem.
archiwum
Co jeśli Ci powiem... – ...że był kiedyś demotywatorem była treść, która miała najwięcej głosów za, a nie po prostu pasowała do poglądów i celów administratora serwisu?
archiwum
Sędziowie KRS zażądali wynagrodzeń w postaci 27 tys. zł miesięcznie oraz możliwość przejścia w stan spoczynku po zakończeniu kadencji z wynagrodzeniem 22,5 tys. zł. – "Niezależność od nadmiernych trosk materialnych" - tak proponowane zmiany argumentują pomysłodawcy...Nie ma słów by to odpowiednio skomentować...
archiwum – powód
Michnik porównuje tam "atak polskiego rządu na ekonomiczne podstawy wolnych mediów" do ataku zwolenników prezydenta USA Donalda Trumpa na Kapitol – A czy Ty wsparłeś już "niezależną" i "wolną" Gazetę Wyborczą ?
"Trzeba będzie wprowadzić obowiązek szczepień, jeżeli inne metody zawiodą" – Zapowiedział główny doradca premiera ds. Covid-19 prof. Andrzej Horban
Wg wicepremiera Gowina osoby zaszczepione mogłyby już w maju korzystać z usług restauracyjnych, dodał, że „jest zdeklarowanym zwolennikiem takiego rozwiązania” – "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych" ... Konstytucja gwarantująca równość jest tylko papierkiem dla wicepremiera?
archiwum – powód
Tymczasem w przypadku Malty TSUE bez zająknięcia właśnie przyznał, że politycy mogą decydować o wyborze sędziów i  jest to zgodne z prawem UE – Unia Europejska ma podwójne standardy czy po prostu jesteśmy słabym chłopcem do bicia?
Polska krajem kast urzędniczych – Przez 100 lat nic się nie zmieniło. Może być tylko gorzej? Stanisław Cat-Mackiewicz igeopr 4 godz. - W roku 1929 było w Polsce 618.000 urzędników, potem ta liczba wciąż wzrastała. Synowie urzędników oraz synowie innych klas społecznych żądali, aby dla nich wymyślano nowe posady. Wołano w tym celu o nacjonalizację przemysłu, reformę rolną, nowe ubezpieczalnie itd. Hasłami szczęścia dla ludu kierowała nieświadoma lecz żywiołowa chęć zwiększania posad urzędniczych. „Chciałbym przekrzyczeć kurtynę żelazną"
archiwum
Prof. Parczewski członek Rady Medycznej przy premierze przyznaje że noszenie masek na zewnątrz nie ma sensu. – A ile osób zostało za to ukaranych mandatami? Nie dość że bezprawie to jeszcze bezsens!
archiwum
Powód: nieujawnianie informacji o finansach partii. – "Wiosna" robi wszystko byśmy nie dowiedzieli się jakie były źródła jej finansowania. Taka "europejska", taka "nowoczesna" ...
archiwum
... kostium dinozaura dla kota – jeśli jeszcze nie wiesz o czym marzy Twój kot!
... trzeba tylko znaleźć się przy korycie. – Dyrektor Lasów Państwowych kupił 110-metrowy dom od właśnie Lasów Państwowych, zapłacił ... 9,4 tys. zł (z 95% bonifikatą).
Tymczasem w kanale Sueskim... –
Źródło: spodlady.com
archiwum
... wrotki dla papugi – I już wiesz co kupić swojej papudze na urodziny!
archiwum
Wielki Reset nadchodzi – Wydawaj pieniądze na bieżąco, nie masz - bierz kredyt. Ale nie przechowuj ich bo bank ma z tego tylko problemy a nie zysk.
Dokument może być potrzebny przy korzystaniu z samolotu lub w przypadku brania udziału w imprezach masowych lub przebywania w niektórych miejscach użyteczności publicznej – Paszport zdrowotny z informacjami o szczepieniach i przeciwciałach wytwarzanych przeciwko koronawirusowi nie będzie obowiązkowy, ale chcemy, by funkcjonował od 15 czerwca - powiedział komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton.Czy takie dane o zdrowiu to czasem nie dane wrażliwe?