Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

idzNaWybory

-1 / 1
idzNaWybory

[demot] Policjant pi zda, zamiast ją zglebić, to pozwala na dyskusję, "ona nie jest psem, by wykonywała polecenia policjanta", no jaja sobie robi.

2 / 2
idzNaWybory

[demot] @Rydzykant Nie inaczej, opuszczona od ponad 100 lat, ale oświetlenie nie odłączone i żarówki dalej działają, czyściutko i pięknie jak z reklamy, jak by w USA bie było bezdomnych, którzy na pewno taką miejscówką by się zainteresowali.

0 / 0
idzNaWybory

[demot] Teksty, jak w 1939r. wtedy też "nie oddamy nawet guzika", choć armię mieliśmy silniejszą jak dzisiaj, ale "sojuszników" podobnych.

2 / 10
idzNaWybory

[demot] Wyobraź sobie drogi autorze, iż Bodnar jest rzecznikiem WSZYSTKICH obywateli Polski, nawet tych, którzy złamali prawo, bo jego prawa są zapisane w Konstytucji (art 30, polecam uwadze), By było śmieszniej, jego działanie jest także w interesie tych, co dzisiaj na niego plują, bo nie wiadomo w przyszłości, jak ich losy się potoczą, gdy socjalistyczna rewolucja PiS, zacznie pożerać własne dzieci, jak to z socjalistami bywa.

0 / 0
idzNaWybory

[demot] magmag1/hihayha3000/Simo2000/nand82/rassat/... poczytałeś o akcji Burza, czy dalej będziesz plótł bzdury? Dokształciłeś się w temacie, jaka nacja walczyła z Finami, i tak obrywała w du*ę? Kto poleciał na pysk z szefowania sowieckim MONem i dlaczego Ukrainiec Woroszyłow? I dlaczego nie, a zamiast doszkalać się, żałośnie i nieudolnie próbujesz zmienić temat, tak, jak byś kogoś bronił, bądź coś chciał ukryć? :))) Który to już raz... ?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2019 o 20:19

-1 / 1
idzNaWybory

[demot] magmag1/hihayha3000/Simo2000/nand82/rassat/... poczytaj o akcji "Burza", która dostarczyła KG AK wystarczającą wiedzę, iz Stalin nie będzie liczył się z AK. Co do wojny ZSRR z Finlandią, to w szeregach Armii Czerwonej tam walczącej najwięcej było Ukraińców, biorąc pod uwagę jak "bronili" Krymu obecnie, wcale sie nie dziwię, iż ZSRR tę wojnę realnie przegrało. Przypominam też, iż za tą porażkę poleciał na pysk Ukrainiec Woroszyłow, który był szefem sowieckiego MONu. Nie ma za co, przybyszów chętnie edukuję.

3 / 7
idzNaWybory

[demot] Betonujmy miasta i wycinajmy drzewa, a potem płaczmy ze gorąco, ta wersja jest bardziej trafna.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2019 o 18:54

1 / 3
idzNaWybory

[demot] @PogromcaCiapatychPrawiczkow W wypadku USA wszystko jest możliwe, tak tylko przypomnę, iz amerykanie napadli na Irak, oskarżając Saddama, iż ma broń chemiczną. Podobnie było z Wietnamem, zmanipulowali bezczelną prowokację, by i ten kraj zaatakować (Incydent w Zatoce Tonkińskiej). I TO jest słabe, tak samo jak poziom merytoryczny Twojego wpisu.

3 / 3
idzNaWybory

[demot] @Obeznany Po Misiewiczu tak jakoś z brakiem zaufania podchodzę do poziomu wykształcenia PiSowskich kadr, ciekawe dlaczego?

14 / 18
idzNaWybory

[demot] Wcześniej USA twierdziło, iż Irańczycy zaatakowali 2 tankowce, i byli na tyle uprzejmi, iż grzecznie pozowali im do filmiku, teraz amerykanie twierdzą, iż Iran zestrzelił ich drona na wodach międzynarodowych, czekam kiedy z Teheranu posypią się rakiety z bronią chemiczną na Izrael, i będzie komplet w pakiecie o nazwie "podpuchy dla naiwnych made in USA". Oczywiście całkowicie przypadkowo, nasi lotnicy niedawno ćwiczyli z lotnikami izraelskimi, ciekawe, kto był ich wirtualnym przeciwnikiem... tak czy siak, jeśli USA otwarcie zaatakuje Iran, za którym stoją Chiny i Rosja, będzie to wstęp do III wojny światowej i ja bym się nie cieszył, że to daleko od nas.

5 / 7
idzNaWybory

[demot] Jeśli masz na tyle odwagi, by tym twierdzeniem podzielić sie z nami tutaj, to miej też, by to powiedzieć kierowcom TIRów w realu. Z niecierpliwością czekam na efekty tej "dyskusji".

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 21:27

-3 / 11
idzNaWybory

[demot] A Ty może wziął byś się za wyjaśnienie mu jak się obsługuje odkurzacz, czy też nabijanie sie z innych, to jedyne co potrafisz?

0 / 0
idzNaWybory

[demot] Tak, "handluje" i dlatego rolnicy nie mają gdzie sprzedawać swoich produktów. Poczytaj o tym co się dzieje w Polsce, z polskich portali, przybyszu.

-2 / 8
idzNaWybory

[demot] Czy Depardieu zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa? Nie. Tyle w temacie. A... miliony Ukraińców już rzekło się obywatelstwa ukraińskiego, ciekawe dlaczego? :)))

1 / 5
idzNaWybory

[demot] Iran to nie Irak, o czym USA może się boleśnie przekonać, gdy dalej będzie sobie pogrywać.

0 / 2
idzNaWybory

[demot] @Hammoond Ehhh... chciało by się rzec, witaj w klubie, już dawno pod cudzym wpisem nie miałem ochoty z taką chęcią się podpisać. Zdrówka.

4 / 10
idzNaWybory

[demot] @HaveANiceDay1983 Sprawdzimy, wymień kraje, na które napadły Chiny, jak te, na które napadły USA.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1065 66 następna »