Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

hubertnnn

0 / 0
hubertnnn

[demot] Ja od 2 lat mówiłem że nasza gospodarka wytrzyma jeszcze max 5 lat zanim się rozpadnie całkowicie. Też przewidziałem.

41 / 43
hubertnnn

[demot] Jedno mnie zastanawia. W całym Poznaniu są rozmieszczone głośniki które co roku testują na wypadek alarmu. Mamy system pozwalający wysłać wiadomość ostrzegawczą smsem do każdego obywatela, przez który ostrzegają o najmniejszej nawet burzy. Ale jak pojawia się prawdziwa ważna wiadomość która powinna totrzec do wszystkich Polaków, to jest przekazywana przez wyborczą. WTF?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-2 / 2
hubertnnn

[demot] Pamiętaj że sklep, a więc także wszystkie towary w nim są własnością dyrektora. Nie ma na okraść samego siebie.

1 / 1
hubertnnn

[demot] Patrząc na wasze wypowiedzi widać odrazu różnice w rodzaju wykonywanej pracy, jeden potrzebuje pewnego pracownika zajmującego się jedną rzeczą, drugi potrzebuje kogoś ogarniajacego wiele drobiazgów. Widać z nich też różnice między mężczyznami i kobietami, ale co najważniejsze widać odpowiedź na pytanie z demota dlaczego kobiety zarabiają mniej : "Kobiety rzadziej żądają podwyżek i zmieniają pracę"

1 / 1
hubertnnn

[demot] Ale o co chodzi? Usłyszałem sanepid to spodziewałem się inteligencji na poziomie naszego rządu lub gorzej, a tu mądra wypowiedź, nie pozwalająca, ale mądra.

2 / 2
hubertnnn

[demot] Xar, nie do końca, to co ty mówisz to jest wpływ na cenę minimalną. W naszym kraju wzrost cen spowodowany jest czymś innym. Kiedy towaru produkowane jest za mało by pokryć podaż wtedy ceny rosną. Przyczyną tego jest silny social. Każda osoba która dostaje pieniądze, a nic nie robi przyczynia się do wzrostu popytu na towary ale nie podnosi przy tym podaży, czego efektem jest rosnący niedobór a z nim rosnące ceny.

1 / 1
hubertnnn

[demot] Bzdury gadacie, ile to razy walily się dachy budynków postawionych legalnie. Osobiście znam 2 przypadki w moim malym miasteczku. Ale wystarczy by się zawalił jeden nielegalny i wszystkim odbija.

1 / 13
hubertnnn

[demot] 1. Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. 2. Od 15 nikt na kogo głosowałem nie wygrał wyborów. 3. Tak, głosuje na Korwina.

2 / 2
hubertnnn

[demot] Antyrasista - może poruszać się tylko po czarnych polach i bić tylko pionki stojące na białych polach.

4 / 4
hubertnnn

[demot] Jest jeszcze czwarta możliwość. Możesz łaskawie za sugestią wspomnianych panów popełnić samobójstwo.

0 / 8
hubertnnn

[demot] W 21 wieku ślimak to ryba, marchewka to owoc, a mężczyzna to kobieta. Więc czemu się dziwisz?

0 / 0
hubertnnn

[demot] Złodziejem bo nazywano ich złodziejami, bandytom bo nazywano ich bandytami, idiotom bo nazywano ich idiotami,...

5 / 5
hubertnnn

[demot] Nie wiem jak jest teraz ale 20 lat temu za wykrycie nadmiaru męskich hormonów taka "zawodniczka" dostała by natychmiastową dyskwalifikację i rok zawieszenia w jakichkolwiek zawodach za stosowanie dopingu.

7 / 7
hubertnnn

[demot] Już widzę te babcie mieszkające blisko szpitala, jak co 15 minut im w radiu powiadomienie będzie słychać.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »