Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

hosaneczka17

3 / 5 + -
hosaneczka17

[demot] @vetulae Szantaż za pomocą tych nagrań jest możliwy dopóki marszałek Kuchciński sprawuje urząd. Gdyby został z tego urzędu odwołany to nagranie na niego nie miało by już takiej mocy. Warto obserwować co dzieje się w Polsce, na przykład rekordowy import węgla z Rosji, żeby sobie uświadomić w czyim ręku są te nagrania. Sutenerzy byli Ukraińcami, mają już polskie obywatelstwo. Dla kogo faktycznie pracowali?

-2 / 2 + -
hosaneczka17

[demot] @Fragglesik W porównaniu do mojej wiedzy to bardzo dużo. I dziwię się, że pomimo tej wiedzy o wałkach podatkowych ta "organizacja" jeszcze istnieje. Może jakiś donosik do Urzędu Skarbowego?

0 / 10 + -
hosaneczka17

[demot] @Glaurung_Uluroki Powiem szczerze, że gdyby nie tzw. prawicowa prasa i jej krzykliwe okładki oznajmujące ofensywę ruchów LGBT, to miałabym problem zauważyć tych seksualnych odmieńców. Innymi słowy, nikt im nie robi takiej reklamy jak tzw. prasa prawicowa.

0 / 8 + -
hosaneczka17

[demot] @Bimbol Europosłowie wybrani z list KE będą należeć do EPL - największej frakcji w europarlamencie, frakcji która faktycznie w nim rządzi. Europosłowie z PiS wcześniej należeli do planktonowej frakcji Konserwatyści i Reformatorzy, teraz to trudno powiedzieć w jakiej będą frakcji. W każdym razie do żadnej znaczącej należeć nie będą bo są antyeuropejscy.

-2 / 2 + -
hosaneczka17

[demot] @bfgmatik Kościół, w przeciwieństwie do Ciebie, rozumie tę prostą zasadę: takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Dlatego wprowadził religię do szkół, dlatego państwo polskie za jej naukę płaci, dlatego religia jest najważniejsza w szkole (nie może być ani na pierwszej, ani na ostatniej lekcji). I ciągle chce więcej. Mówi się o wychowawstwie dla księży, czy o religii na maturze. Kościół wie, że w ten sposób wychowa sobie posłuszne i uległe społeczeństwo, które będzie dawało się okradać. A na dodatek będzie broniło zboczeńców w sutannach. Tak jak Ty to robisz.

-4 / 4 + -
hosaneczka17

[demot] @bfgmatik Tobie może i nic. Ale Państwo Polskie musi myśleć o przyszłości. A przyszłość to nasze dzieci i wnuki, czyli: takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. A Wy, Polacy oddaliście swój system edukacji w ręce przedstawicieli obcego państwa zwanego Watykan. Są gdzieś jeszcze tacy frajerzy jak Wy?

-2 / 8 + -
hosaneczka17

[demot] @bfgmatik Wszystkie kraje Zachodu wstały z kolan. W żadnym z nich szaman nie ma wpływu na system edukacji. Ani we Francji, ani w Niemczech, ani w Szwecji. Tylko w Polsce bliskowschodnia mitologia jest najważniejszym przedmiotem. Tylko Polska żyje po to by utrzymywać państwo wyznaniowe Watykan. Powiedz mi, co z tego macie?

-3 / 7 + -
hosaneczka17

[demot] @Glaurung_Uluroki Może dlatego, że to nie byli aktorzy? :) Swoją drogą ciekawa jestem jak ta sprawa się rozwinie. Pani Ambasador USA bodajże przedwczoraj na spotkaniu w sejmie ostrzegła, że pomimo podziałów na republikanów i demokratów, w jednej sprawie są zgodni. W sprawie wolności mediów. I ostrzegła przed atakiem na wolne media. TVN to telewizja amerykańska, jej właściciel to wpływowa osoba na Kapitolu. Ciekawa jestem jak ta sprawa przełoży się choćby na negocjacje w sprawie Fort Trump. Przypominam, że to nie Amerykanie zabiegają o tę bazę tylko rząd PiS :)

1