Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

holtrum

Użytkownik otrzymał bana za: antyszczepionkowy propagandowy spam
Ban wygasa: 2995-02-28 20:08:50
archiwum
Dzisiejsze media – tak to widzę
archiwum – powód
Dziś rusząją rejestracje na szczepienia przeciw Covid-19 dzieci 12+ – Szczepienia dzieci - za czy przeciw? Wypowiedz się w komentarzu
archiwum
Od dołu kadry z filmu s-f w którym rzeczywistość (widoczna jako czarno biała) była przykrywana sygnałem emitowanym ze stacji TV. – Napisy (niewidoczne dla ludzi, ale oddziaływujące podprogowo) głoszą: "bądź posłuszny", "oglądaj TV", "żadnej niezależnej myśli", "kupuj", "konsumuj"...ZNAJDŹ ROŻNICĘ.
archiwum
Dr Michael Yeadon - były szef Pfizer ostrzega przed szczepionkami i ograniczeniem swobód obywatelskich. – Obywatelskie wolności skończą się wraz z wprowadzeniem paszportów szczepionkowych, których "możliwości" będą stopniowo rosły.
archiwum
Za jeden dyżur do 15 tys. zł dodatku covidowego dla lekarza – Za jeden dyżur na oddziale covidowym lekarz może otrzymać dodatek w wysokości 15 tys. zł. Dodatki można dostać w kilku placówkach w  tym samym miesiącu. Szpital w Poznaniu przeznaczył na dodatki 15,5 mln zł, a na leczenie pacjentów covidowych - 2,8 mln zł, czyli ponad 5 razy mniej
archiwum
Przywileje tylko dla zaszczepionych? – "Zaszczepione osoby powinny mieć więc dostęp do wakacji, możliwości ściągania masek w kinie, czy pracy" - proponuje Tomasz Ozorowski, epidemiolog.
archiwum – powód
Nowy "hit" Internetu – Piosenka dla szurów (z gościnnym udziałem Lekarzy)
archiwum
Nie zaszczepisz się? Zapłacisz mandat i pokryjesz koszty leczenia. – To nie wszystko! Są już propozycje restrykcji i kar dla niezaszczepionych.

1