Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

haqr

Z nami od: 24 października 2018 o 21:16
Ostatnio: 6 czerwca 2019 o 8:55
Gadu-gadu: 4
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 11 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1053
  • Komentarzy: 182
  • Punktów za komentarze: 276
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

To był mój trzeci Ban w ciągu minionych sześciu miesięcy :) Domagam się uhonorowania tego faktu poprzez jakieś np. 3 czerwone gwiazdki przy nazwie konta :)

Domagam się uhonorowania tego faktu poprzez jakieś np. 3 czerwone gwiazdki przy nazwie konta :) – OK, nie potrzeba mi żadnych gwiazdek. Chciałem w ten sposób się tylko pożegnać. Nie jestem z Polski i nie zamierzam tutaj już nigdy więcej zaglądać, niefrasobliwie zganiając administratorom sen z powiek :) Bawcie się dobrze. Bye!
archiwum

Nie mam dziecka w aucie Możesz śmiało dowalić :)

Możesz śmiało dowalić :) –
archiwum

Pomimo ogromnych sukcesów i osiągnięć ostatniego czasu, NASA już pracuje nad zdjęciami "białej dziury"

Pomimo ogromnych sukcesów i osiągnięć ostatniego czasu, NASA już pracuje nad zdjęciami "białej dziury" – ... muszą tylko zdecydować, kogo wyznaczyć do odegrania głównej roli i niebawem będziemy znów świadkami sensacyjnych zdjęć "Made in USA"
archiwum

Bez ciężkiej pracy rolników nikt nie będzie mieć co do garnka włożyć! Bez szacunku do ludzi pracy ze strony polityków ten kraj dalego nie zajdzie.

Bez szacunku do ludzi pracy ze strony polityków ten kraj dalego nie zajdzie. – Dzisiejsza polityka rządu zmierza w kierunku bankructwa sektora rolniczego. Jak położy się polskie rolnictwo na łopatki, to zagranica będzie nam dyktować ceny swych produktów i dopiero wtedy będziemy w stanie otworzyć oczy.
archiwum

W świetle prawa, jesteś dłużny opowiedzieć wyborcy o własnych interesach Jestem za naświetleniem całej prawdy

Jestem za naświetleniem całej prawdy –

Biedne zwierzaki! Napatrzyły się i zaczęły teraz naśladować!

Napatrzyły się i zaczęły teraz naśladować! –  Wielki osioł prowadzi stado baranów To sensacja oraz prosty dowód na to, że niestety natura jednak przygląda się ludziom
archiwum

Atrakcją dla zagranicznych gości, oraz Prawdziwą Wizytówką i DUMĄ Polski był kiedyś zawsze Janów Podlaski, którego stadnina zarabiała onegdaj rokrocznie miliony dolarów. Trzeba mieć głowę na karku, żeby potrafić umiejętnie gospodarować takimi światowej sławy perełkami

Trzeba mieć głowę na karku, żeby potrafić umiejętnie gospodarować takimi  światowej sławy perełkami –
archiwum

Niewolnictwo jest faktem w świetle religijnego pojmowania tego świata. Oto pewien fragment Biblii : Według Biblii, tzw. Chrześcijański Świat składa się z Niewolników oraz ich Panów

Według Biblii, tzw. Chrześcijański Świat składa się z Niewolników oraz ich Panów – Fakty mówią same za siebie, a ich ignorowanie nie jest niczym dobrym. Tak więc, kto musi pracować na utrzymanie drugiego, ten jest jego niewolnikiem. Zupełnie niezależnie od tego, czy komuś takie stwierdzenie odpowiada - czy też nie! Obiektywnie patrząc, Kościół traktuje tę Ziemię jak jakiś tam prywatny folwark, na którym ludzkie bydło jest hodowane przez ludzkich farmerów.
archiwum

Religia to system mentalnego zniewalania ludzkich istnień. Jeśli człowieku jeden z drugim uważasz, że nosisz cząstkę BOGA w sobie, to musisz GO tam właśnie szukać - a nie gdzieś w jakimś budynku na zewnątrz, bo w tam Go nie ma i nigdy nie było! Religia to niestety zaprzeczenie duchowości.

Jeśli człowieku jeden z drugim uważasz, że nosisz cząstkę BOGA w sobie, to musisz GO tam właśnie szukać - a nie gdzieś w jakimś budynku na zewnątrz, bo w tam Go nie ma i nigdy nie było! Religia to niestety zaprzeczenie duchowości. –
archiwum

Rzetelne sprawdzenie historycznych faktów doprowadzi nas do takiego, zdumiewającego podsumowania: Jak zwykle, ludzie niedouczeni będą minusować, bo prawda ich nie obchodzi.

Jak zwykle, ludzie niedouczeni będą minusować, bo prawda ich nie obchodzi. –
archiwum

Ludzie na ulicach miast protestują przeciwko zafundowanym przez ich rząd, drastycznie zawyżonym kosztom życia, które nie pozwalają na godną egzystencję. Takiego obrazka z Polski nie zobaczysz.

Takiego obrazka z Polski nie zobaczysz. – W Polsce raczej pasywnie akceptuje się zafundowane przez rząd, drastycznie zawyżone koszty życia - taki klimat mamy.

1