Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

grimes

0 / 2
grimes

[demot] @eSoseN Jak na razie to rzucasz gównem, zamiast argumentami. Co z bliźniakami? No dawaj, chyba, że ci jaja spuchły. "psychoanaliza miała miejsce po śmierci Freuda" Ty serio nie wiesz o czym mówisz. Przeczytał obrazek na bezużytecznej i myśli że pozjadał wszystkie rozumy. "naprawdę sadzisz, że masz monopol na rację we wszystko tylko dlatego, że ty to piszesz?" Wszystko co mówię traktuje bardzo sceptycznie, a moja obecność tutaj jest dla rozrywki i trzaskania odbytów.

-1 / 3
grimes

[demot] @eSoseN Po pierwsze to ośmieszasz się w momencie, gdy wchodzisz w dyskusje i zaczynasz odsyłać do książek, gdy samemu nie przedstawiasz żadnych argumentów. Po drugie, ja, będąc neopozytywistą odrzucam tę śmieszną psychoanalizę z prostego powodu "W psychologii neopozytywiści piętnowali wszystkie nieweryfikowalne teorie - krytykowali więc zarówno koncepcje podświadomości Freuda, gdyż nie ma żadnego empirycznego sposobu aby dowieść istnienia czegoś takiego, jak i koncepcje psychologii postaci, gdyż pojęcie struktury myślowo-emocjonalnej również jest nieweryfikowalne". Także ja to uznaje za wysryw, natomiast, patrząc po bliźniakach widzimy, że nawet gdy przebywali w zupełnie innych środowiskach mają podobne gusta muzyczne, podobne żony, a nawet podobną pracę - nie zawsze, ale jednak. I co mi po twoich śmiesznych psychoanalizach i fazach analnych Freuda?

1 / 1
grimes

[demot] @Albiorix Geny mają na nas mocny wpływ. Poza tym z taką psychopatią się rodzi, nie da się jej pozbyć. Tak więc jak powiedział okokoko i to i to jest ważne i u każdego proporcje są inne. @olmajti Charakter nie jest dziedziczony w 100%, jest kształtowany, głównie w dzieciństwie. Możemy się urodzić gnojem, całe życie być sebą i rozpijać się pod klatkami i się zmienić pod jakimś wpływem, problem w tym, że mało kto chce się zmieniać.

-3 / 5
grimes

[demot] @RomekC Wtedy nie będziesz przekonany o swojej wyższości, ale jej świadomy.

-4 / 4
grimes

[demot] @RomekC Jak dla mnie każdy kto jest przekonany o swojej wyższości ze względu na takie błahostki jak religia, narodowość, kolor skóry etc. jest w jakiś sposób upośledzony.

-1 / 3
grimes

[demot] Jest różnica między zawiesić oko a zachowywać się jak orangutan i robić foty (tak wiem że jest tak QR kod, ale nie ma co się oszukiwać, że to nie dla niego robią te foty). "Na co ten gość ma się patrzeć, na ten bęben w zielonej koszulce" Fałszywa dychotomia - tak to się nazywa. Widzisz albo dobrą dupe, albo tłusty bęben i każesz wybierać, a ja ci powiem, że mogę się patrzeć przed siebie i co teraz? "Każdy prawdziwy facet będzie się gapić i ślinić na dobre zady/cycki/ogólnie niunie" Każdy prawdziwy facet panuje nad sobą. " I tu gościu z obrazka jest jak najbardziej rozwinięty" Zatrzymanie się na okresie dorastania i burzy hormonów rozwinięciem? To chyba jakiś specyficzny humor.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 6
grimes

[demot] No i co w związku z tym? I tak muza w tych programach posysa, a sam wymieniłeś najpopularniejsze zespoły, bo pewnie innych nie znasz, które wcale nie były najlepsze i daleko im do tego (poza PF, oni byli znakomici. Jedynie the wall była słabą płytą)

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2017 o 18:52

1 / 5
grimes

[demot] @KapitanKorsarzPirat Nie ma zbytnio co. Postęp jest dla ułatwienia życia ludzi, a skoro oni czegoś nie chcą (chodzi o rodzenie dzieci w inkubatorach) to ta gałąź nie będzie się rozwijać.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 5
grimes

[demot] Jakie to jest prymitywne... Rozumiem mieć 15 lat i hehe fajna dupa, ale jak ktoś jest starym dziadem i tak ulega swoim instynktom no to chyba niedorozwinięty jest. Jak ktoś jest rozwinięty to nad sobą panuje.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 6
grimes

[demot] @KapitanKorsarzPirat "tylko tak można wyeliminować aborcję bez znęcania się nad kobietą" Chyba nie wiesz o czym mówisz, bo ze znanych mi kobiet te po ciąży w lwiej części wspominają bardzo dobrze okres ciąży, a i też nie wydaje mi się, żeby dało się stworzyć sensowną teorię, która by uwzględniała, że kobieta cierpi i tak bardzo chce mieć dziecko, a niektóre to se nawet po 8,9 robią. " Natura tutaj pokazała jak się pomyliła" Natura się nie może mylić, bo jest etyczna. "finalnym zwieńczeniem końca aborcji będzie danie kobiecie stuprocentowej kontroli nad jej płodnością" Nauka nigdy nie dążyły, nie dąży i nie będzie do tego dążyła. "wyeliminujmy przyczyny,a skutków nie będzie" To mrzonka. Myślisz o celach nie patrząc na ich realizacje. Równie dobrze można powiedzieć wyeliminujmy złych ludzi to nie będzie przestępstw. Wszystko fajnie, zdanie jest logiczne (bez wgłębiania się w definicje złych ludzi), ale nie da się ich wyeliminować. Zresztą, dużo mówisz, ale nikt poza tobą tego nie chce. @hazal "Skąd ten wniosek, że świadomość i podświadomość to co innego jak biologia?" No to jest akurat pytanie z dupy, bo w biologii ruch witalistów jest dość spory, poza tym wszyscy filozofowie poza jakimiś nawiedzonymi materialistami uważają, że myśl, świadomość nie jest przypisana do ciała. Tym problemem metafizycznym zajmowało się wielu i żadnych wniosków większych na ten temat brak. Do sprawy podszedł inaczej niż metafizycznie Hume (który jest na moim avku), ale i jego teoria jest wątpliwa. Tak więc wszystko wskazuje na to, że myśl nie jest przypisana do ciała, ale może ono na nią wpływać.

-1 / 5
grimes

[demot] Bo papieros nie zabija, jedynie naraża organizm na śmierć z powodu np; raka. Tak samo tlen nie zabija, ale jak będziesz oddychać czystym to umrzesz, a ciekłym to już w ogóle.

-1 / 7
grimes

[demot] @Slav26 Zamilkłem, bo wasze argumenty są wtórne i aż rażą sofistyką po oczach.

0 / 8
grimes

[demot] @thepol Co za manipulator. Nie naplułbym ci w ryj, bo mi szkoda śliny. To, co wkleiłeś NIE DOTYCZY NIEMEK NIEPEŁNOSPRAWNYCH https://histmag.org/Co-z-ta-aborcja-w-III-Rzeszy-7183 I nie wyklucza tego co powiedziałem, bo Niemki, które były upośledzone były zmuszane do aborcji, ty wkleiłeś fragment, który mówi tylko o zdrowych Niemkach, więc albo jesteś debilem i nie umiesz czytać, albo manipulatorem obrzydliwym. I jeszcze raz, jakbyś znowy chciał manipulować: "Podobna sytuacja miała miejsce w krajach podbitych przez Hitlera. W roku 1939 na terenie Polski i innych krajów okupowanych wprowadzona została możliwość aborcji na żądanie. Każda obywatelka polskiego pochodzenia mogła bez problemu dokonać zabiegu. Była to oczywiście celowa polityka III Rzeszy obliczona na to, że tym samym uda się zmniejszyć populację podbitych narodów. Propaganda zachęcająca do przeprowadzania zabiegów aborcji była w zasadzie stosowana od Niderlandów (sic!) aż po wschodnie rubieże hitlerowskiego imperium. Wyjątkowo tragiczna była na tym tle oczywiście sytuacja kobiet pochodzenia żydowskiego, dla których aborcja była częstokroć jedyną szansą na przetrwanie. W obozach koncentracyjnych ciężarna Żydówka nie miała najmniejszych szans na uratowanie życia. A więc sytuacja wyglądała nieco inaczej niż przedstawiają zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy aborcji, przedstawiciela obu stron aktualnego sporu polityczno-światopoglądowego w naszym kraju. Niemcy hitlerowskie używały aborcji jako narzędzia swojej ideologii i w zależności od konkretnego przypadku była ona zakazana albo wręcz zalecana."

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2017 o 21:49

-2 / 8
grimes

[demot] To może zacznijmy od "Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości." ~ Terry Pratchett. "Mam takie ifno, każde zwierzę potrafi urodzić młode" Co ty gadasz, myślałem że bociany je przynoszą. " Dla was obrońców "życia" dziecko narodzone to dziecko "żywe" a to BZDURA!!!!! Za miesiąc to dziecko cierpi biedę, głód, zimno, zło" A więc można zabić tego, kto jest nieszczęśliwy, tak? "Całe życie to dziecko często cierpi ale najważniejsze że się urodziło" Życie jest wartością samo w sobie. "A że będzie niepełnosprawne, chore" To niepełnosprawnych też można zabić? Masz na imie Adolf?

-4 / 8
grimes

[demot] @Slav26 No rodzą się takie, głównie z kazirodztwa i co z tego? Jak można je uratować to tak należy zrobić.

-3 / 9
grimes

[demot] @wojtas4545 " PiS rozważa zakaz aborcji w przypadku wykrycia zespołu Downa" A czemu miałby być to powód do morderstwa? Wiesz, że downy potrafią być szczęśliwsi niż normalni ludzie? Miałem okazje paru widzieć w życiu, bardzo sympatyczni ludzie. "później może 5-10 % takich ludzi znajduje zatrudnienie na rynku. Reszta stanowi obciążenie dla gospodarki. " Czyli wiążesz etykę z chłodną kalkulacją. Nie opłaca się, można zabić - to wypaczenie etyki. Poza tym znajdują zatrudnienie. Mało kto jest na tyle niepełnosprawny żeby nie mógł pracować. "Jeszcze 1-2 lata temu pisał, że zarodek to nie człowiek i aborcja powinna być całkowicie legalna" A to dziwne, że zmieniam poglądy? Jak mam nową wiedzę to je zmieniam, bo moje poglądy są odzwierciedleniem rzeczywistości, dążę do prawdy, a nie łechtania swojego ego, a to wszystkiego co mówię podchodzę bardziej sceptycznie niż ty kiedykolwiek będziesz w stanie. Jak chcesz mnie przekonać to mi to udowodnij, nie jestem kapryśny.

1 / 13
grimes

[demot] @Slav26 No i co z tego? Jak ktoś się urodzi bez tych narządów to można go zabić? No nie można, bo to człowiek jest. "Nasionko sosny też ma nowe DNA ale nie zaryzykowałbym nazywać je sosną dopóki nie wykiełkuje" Nawet jak wykiełkuje to nie będzie miało praw do życia, a zarodek ma, bo jest z naszego gatunku.

0 / 14
grimes

[demot] @tomxy Co ma wspólnego obrona ludzkiego życia z wychowywaniem go? Stwarzaj chociaż pozory, że myślisz, bo za łatwo mi idzie dyskusja.

0 / 4
grimes

[demot] @Jimmy_Waldemar_Resiak " nie każdy myśli tak jak ty" Nie no mocny argument, klękam na ręce z wrażenia. Ja tutaj się silę na dowody, a wystarczy myśleć inaczej, bo że myślisz inaczej to znaczy, że dobrze myślisz. Skończyłeś już przedszkole?

-5 / 17
grimes

[demot] Od momentu zapłodnienia mamy do czynienia z nowym przedstawicielem gatunku homo sapiens sapiens, ponieważ zarodek ma nowe DNA i jeśli nie przerwiemy naturalnego cyklu będzie pełnoprawnym człowiekiem. Skrobanka to morderstwo, bo przerywamy ten cykl. Ja wiem, że aborcjoniści są niepełnosprawni umysłowo i nie umieją myśleć abstrakcyjnie, ale myślę, że jakby się tak przyłożyli to by doszli do wniosku: ej ku_rwa, to, że go nie widać, nie znaczy, że można go usunąć jak brud jakiś. A nie można usunąć, bo ma prawa niezbywalne. Można to jedynie, gdy życie matki jest zagrożone.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2017 o 17:50

-2 / 18
grimes

[demot] @thepol Może zamiast nazywać wszystkich sprzeciwiających się mordercom kato-nazistami, wiedz cymbale, że nie trzeba być katolikiem do tego, a mieć jakieś neurony. Po drugie, aborcja była promowana w okupowanej Polsce. W Samej Rzeszy wyglądało to tak: "Przepisy III Rzeszy wyglądały zupełnie inaczej w przypadku Niemek niepełnosprawnych intelektualnie. W ich przypadku zabieg był nie tylko dozwolony, ale wręcz zalecany. W ramach idei czystości „rasy niemieckiej” starano się oczyścić społeczeństwo z jednostek uznanych za słabe. Dochodziło zatem nie tylko do aborcji, ale również do sterylizacji osób o niskim poziomie inteligencji czy chorych psychicznie. Tego właśnie dotyczyła przyjęta już w lipcu 1933 roku ustawa wymierzona w potomstwo obciążone chorobą dziedziczną. Od roku 1934 aborcja w Niemczech była dopuszczalna w przypadku ciąży zagrażającej życiu matki. Decyzję o możliwości zabiegu wydawał Erbgesundheitsgericht czyli Trybunał dziedziczności."

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1091 92 następna »