Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gothicfan3546

Z nami od: 1 kwietnia 2019 o 16:59
Ostatnio: 3 grudnia 2021 o 13:00
Wiek: 31
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 14 (13 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 568
  • Komentarzy: 19
  • Punktów za komentarze: -1
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Mój ojciec nienawidzi gier komputerowych – Pewnego razu, wszedł do mojego pokoju mówiąc "w co ty za głupoty znowu łupiesz? Do nauki byś się wziął!" Odpowiedziałem mu "Tato to jest gothic. Gra fabularna przedstawiająca historie bezimiennego bohatera, który próbuje wydostać się z kolonii karnej. Tytuł wyróżnia się niesamowitą historią i świetnym klimatem. Spodobałoby ci się, musisz spróbować zagrać!". Ku mojemu zdziwieniu ojciec zgodził się, powiedział "Zobaczę jak bardzo marnujesz czas na głupoty"Kilka dni później zorientowałem się, że na mojej półce prócz gry gothic brakuje też jej drugiej części. Wychodząc do łazienki dostrzegłem światło monitora w pokoju rodziców mimo iż była noc. Z ciekawości uchyliłem delikatnie drzwi do jego pokoju. To ojciec zagrywał się w gothica 2. Był w 4 rozdziale i walczył ze smokami. Kiedy mnie zobaczył rzekł "miałeś racje, ta gra jest świetna, historia jest niesamowita, a bohaterowie są tacy prawdziwi, że mogliby siedzieć obok mnie". Został wielkim fanem Gothica i nigdy nie obraził już gier wideo
archiwum
Zespół Dżem – To zespół, który po za świetną warstwą muzyczną oferował doskonałe, prawdziwe i szczere teksty. Dzisiaj takie zespoły nie mają racji bytu - w czasach gdzie liczą się tylko pieniądze, mierność muzyczna oraz płytkie teksty, żeby przypadkiem kogoś nie obrazić.
archiwum
Gothic 4 z dodatkiem Upadek Setariff – Doskonały przypadek niezasłużonego hejtu. Gra na start została zmieszana z błotem, chociaż większość w niego nie grała tylko zasugerowała się opinią "elitarystów serii". A szkoda, bo to okazja by ponownie spotkać się ze starymi przyjaciółmi w kolejnej dobrej opowieści, sterując nowym, jeszcze lepszym bohaterem. Dodatek wprowadza masę ciekawej treści i ciekawie redefiniuje lore gry, że aż nie można się od niego oderwać
archiwum
Ben Metzner – Niemiecki tekstopisarz, kompozytor, wokalista oraz multiinstrumentalista, potrafiący grać na ponad ośmiu instrumentach. Oprócz doskonałych zdolności muzycznych, Ben to kochający mąż, wierny przyjaciel, a także patriota kochający swój kraj, jego kulturę i historię. Prawdziwy idol i muzyk, którego w Polsce ze świecą szukać. POLSKA MŁODZIEŻY OBUDŹCIE SIĘ I POKAŻCIE, ŻĘ TEŻ POTRAFICIE!
archiwum
Wiara w Boga – "Kiedy patrzę wokół Ciebie rozumiem, dlaczego wierzysz, Widzę twoje dowody Boga, wokół mnie" - tak śpiewał David Gold wokalista zespołu Woods od Ypres. W dzisiejszych czasach nie zdajemy sobie sprawy jak inni ludzie kształtuje nieświadomie nasze poglądy, wiarę itd. Skoro w dzisiejszych czasach ludzie są niewrażliwi na krzywdę innych, dopuszczają się wielu strasznych rzeczy ciężko zobaczyć obecność Boga pośród nas o czym również śpiewał David - "Nie widzę żadnego dowodu Boga, w ludziach z zachodu". Jednak jak na trafimy na odpowiednich ludzi i poczujemy miłość i dobro jakie od nich bije zrozumiemy wiarę.
archiwum – powód
TAK, JESTEM POLAKIEM – Tak. Kradniemy drogie auta z Niemiec, bo lubimy ryzyko.Tak. Chodzimy w skarpetach i sandałach, bo cenimy sobie wygodę i higienęTak. Nadużywamy alkoholu, bo mamy najmocniej pracujące wątroby w galaktyce. Tak. Jesteśmy zawistni i wszystkiego ci zazdrościmy, bo nikt nie powinien być faworyzowany w społeczeństwie. Tak. Nie umiemy języków obcych, bo czemu niby byśmy mieli się ich uczyć, jak inni nie znają polskiego. Tak. Nie lubimy obcych, bo każdy obcy chce nam wprowadzić multikulti.Tak. Jan III Sobieski to najlepszy król, bo pogonił z husarią Turków nie zyskując przy tym nic. Tak. Adam Małysz jest najwybitniejszym Polakiem, bo wygrał turniej czterech skoczni. Tak. Marszałek Piłsudski jest bohaterem, bo przeprowadził zamach stanu, a przeciwników zamknął w więzieniach, aby w Polsce żyło się lepiej. Tak. Robert Lewandowski jest Polakiem, jestem z niego dumny. Lewy na prezydenta!
archiwum
Technik Informatyk – Powiesz, że to strata czasu i nie znajdę potem pracy, ale ja wyciągnę z tego pozytywne wnioski. Dowiem się tego i owego jak to wszystko funkcjonuje c++, Java, lokalne sieci, całą budowa kompa i wiele więcej by tu wymieniać.
archiwum – powód
Celtic Glasgow – Dla ciebie to zwykły klub piłkarski - dla mnie prawdziwi wojownicy, którzy mimo nie dużego budżetu klubowego pokonali takie zespoły jak FC Barcelona czy Legia Warszawa oraz wykształciły wspaniałych polskich piłkarzy jak Artur Boruc czy Maciej Żurawski
archiwum
Nick Holmes – Wokalista zespołu Paradise Lost. Powiesz, że to brudas i szatan bo metal. Ale to właśnie on w piosence Paradise Lost - Ghosts broni i wychwala Polskie i katolickie wartości oraz tradycje. MEGA SZACUNEK DLA NIEGO.
archiwum
GOTHIC 2 – Ma już ponad 15 lat ,a dalej ciężko znaleźć grę z lepszą fabułą.
archiwum
Gry – W obecnych czasach zachwycają tylko grafiką , a to nie ona jest najważniejsza . Kiedyś w grach nie miała ona najmniejszego znaczenia .Na pierwszym miejscu stała fabuła i klimat, które sprawiały, że od gry nie sposób było się oderwać .Dzisiejsze gry w porównaniu w przeciwieństwie do starych gier są płytkie i jednoliniowe. gracz zmuszany jest do gry tak jak wymyślili sobie twórcy,  a nie tak jakby chciał gracz ; nie ma szerokich  możliwości w działaniu lub znaczących wyborów do podjęcia. Dlatego tak często wracam do Gothica ,  bo takich gier już nie robią.
archiwum – powód
Bezi, Lester, Milten, Leo, Gorn – Najlepsza Ekipa
archiwum
Kiedyś gry były jakieś takie lepsze... –

1