Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

glus_eli

Z nami od: 2 lutego 2014 o 18:58
Ostatnio: 2 grudnia 2021 o 18:51
Wiek: 48
Płeć: mężczyzna
Exp: 108
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 16 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1996
  • Komentarzy: 2137
  • Punktów za komentarze: 4089
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Wyobrażacie sobie, że kupiliście sobie mieszkanie, urządziliście, z 2 lata mieszkacie i nagle bez uprzedzenia przychodzi deweloper i zmienia Wam układ ścianek działowych? – A w branży IT wyrażamy na to zgodę. (Windows, programy komputerowe, apki, Android)Nawet jak nie wyrazisz zgody, z biegiem czasu legalna apka przestaje działać
archiwum
Uwaga wirus – Atakuje wirus. Jest groźny dla ludzi po 70 tce. Może ich nawet zabić. Co tu zrobić? Hm, wiem. Zamknijmy w  więzieniach dzieci i młodzież. Tylko komputer i słodycze, nawet nie dajmy im spacerniaka. Zabierzmy im rok najfajniejszego życia. Bez przyjaciół, bez pierwszych miłości , bez rywalizacji sportowych, tylko komputer i wirtualny świat.To na pewno ochroni życie starszych ludzi.Świetny pomysł, prawda?
archiwum
Zastanawia mnie – Ja to się zastanawiam. Skoro najbogatsze kraje Świata są sparaliżowane koronawirusem (USA, Unia Europejska, Norwegia itp) to chyba biedne państwa afrykańskie, czy azjatyckie przestaną istnieć.
archiwum
W walce z nienawiścią w sieci policja siedmiu europejskich krajów przeszukała mieszkania domniemanych hejterów. Obława była zakrojona na szeroką skalę. – Zagrożona jest WOLNOŚĆ SŁOWA. Pod "mowę nienawiści" można pdciągnąć wszystko.Jeżeli napiszę, że jestem przeciwny osiedlaniu się w moim kraju obcokrajowców z innych kontynentów - to może być już mowa nienawiści.
archiwum
 – Brakuje tylko iskry, a będziemy mieli Majdan.
archiwum
Górskie wycieczki – Gdzie można połazić po górach bez tłoku? Chodzi mi o wytyczone szlaki, które prócz dobrych butów nie wymagają specjalnego sprzętu.
archiwum
Rozumowanie polskiej inteligencji – Unia, nie własych pieniędzy. To pieniądze obywateli, pobierane najpierw przez rodzimy Rząd, a następnie przez Unię. Bawią mnie pseudointeligenci, którzy ten mechanizm rozumieją przy 500+, ale przy dopłatach unijnych już nie.
archiwum
Przyszła kryska na matyska – Sławomir N. zatrzymany. Ukraińskie służby bezpieczeństwa: Badamy przetargi na ponad 200 mln euro
archiwum
Jaka jest prawda? – Porównajmy wszystkie zgony z marca i kwietnia 2019 do wszystkich zgonów z marca i kwietnia 2020. Do statystyk weźmy Włochy, Hiszpanię, Szwecję, Niemcy i Polskę. Po takim porównaniu możemy dopiero stwierdzić czy dużo, czy mało. Inne statystyki mnie nie przekonują.No ale takich danych jakoś nikt nie udostępnił, za to liczbę zgonów na jakiegoś koronawirusa 2xdziennie.
W Paryżu znowu zamieszki – Francja jest aktualnie niebezpieczna. Uważam, że należy tymczasowo zawiesić jej członkostwo w strefie Schengen
archiwum – powód
Szymon Marciniak – Woli wypaczyć wynik meczu, niż skorzystać w VAR
archiwum
Chemnitz – Zauważyliście jak mało było informacji w mediach o ostatnich wydarzeniach w Chemnitz?O tyłku Dody, cyckach Rozenek, odwadze w pokazywaniu ciała Bielik owszem.
archiwum
Brak polskich drużyn w europejskich pucharach –
archiwum
Fatalny występ polskiej reprezentacji, fatalne występy polskich drużyn w Pucharach.Jakie jest Wasze zdanie? –
archiwum – powód
 – Wszedłem na Demotywatory aby poczytać opinie o tym ataku. A tu nic.To może ją rzucę temat dyskuji...
archiwum
Algida - niemieckie lody – Hm... lody z niemieckiej firmy Algida

1